Ramka ze zdjęciem z pierwszego tańca jako prezent ślubny – DIY

Wydaje mi się, że powoli tradycyjnym prezentem ślubnym w Polsce stają się koperty. Sama wychodzę z założenia, że nowożeńcom warto zaoferować finansowe wsparcie, jednak jestem także zdania, że do pieniężnego podarunku zawsze warto dołączyć mały sentymentalny drobiazg.

Proponuję więc oryginalny pomysł na ramkę ze zdjęciem pierwszego tańca pary młodej. Zazwyczaj utwór otwierający wesele ma szczególne znaczenie dla nowożeńców, dlatego też słowa piosenki oprawione wraz z fotografią, będą z pewnością miłą pamiątką ślubną.

Fot. Kreatywny Ślub

PORADA

Jeśli para młoda nie przywiązuje zbyt dużej wagi do pierwszego tańca, możemy zdecydować się na wykorzystanie tekstu, który ma sentymentalne znaczenie dla nowożeńców (czytanie z mszy lub fragment ulubionej książki).

WYKONANIE

Prace rozpoczynamy od przygotowania wydruku wybranego przez nas tekstu. Kolory zarówno tła, jak i czcionki są zupełnie dowolne. Warto jednak zmierzyć dokładnie ramkę, aby wymiary tła idealnie pasowały do jej rozmiaru. W tak przygotowanej ramce, nowożeńcy będą mogli oprawić po ślubie wybrane przez siebie zdjęcie.

Fot. Kreatywny Ślub

Sam tekst piosenki możemy wyeksponować na dwa sposoby:

– Edytować słowa w taki sposób, aby cały utwór był czytelny

Fot. Kreatywny Ślub
Fot. Kreatywny Ślub

– Wydrukować tekst w całości, podkreślająć pewne słowa przy pomocy różnego rozmiaru czcionki i przykrywając część piosenki zdjęciem

Fot. Kreatywny Ślub
Fot. Kreatywny Ślub

Kreatywny Ślub znalazł się na liście 99 najoryginalniejszych blogów ślubnych na świecie ZIWA 2013! 


blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji