Przepiękny reportaż ślubny! Szykowne przyjęcie Marianne i Marco Teutsch w Rezydencji.

Pierwsze dźwięki dobrze znanej melodyjki. Promienie słoneczne przedzierają się przez falującą przy otwartym oknie firankę. Po wyłączeniu budzika nie nastała cisza, szum liści, śpiew ptaków. Zwykły, a może niezwykły poranek? Czy dzisiaj jest 24 sierpnia? Tak, to na pewno musiał być najpiękniejszy poranek, a nawet cały dzień, w życiu Marianne i Marco. To właśnie tego dnia tych dwoje przyrzekło sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, a wszystko to wydarzyło się w malutkim kościele parkowy pw. Dobrego Pasterza w Świerklańcu. Budynek wybudowany pod koniec XIX wieku na terenie należącym do rodu magnatów. Jest to magiczne miejsce, w którym to od czasów wniesienia, aż do dziś wiele kochających się par, obiecuje sobie miłość aż po grób. Tego gorącego sierpniowego dnia po raz kolejny w progu kościoła pojawiła się panna w długiej białej sukni, z promiennym uśmiechem na twarzy i mieszaniną uczuć skrywanych w sercu.

W tym cudownym dniu oprócz nowożeńców, gości, pojawiły się jeszcze dwie bardzo ważne postacie. Niezauważalni obserwatorzy, którzy tego dnia mieli ręce pełne roboty, ponieważ ich zadaniem było utrwalenie tego pięknego wydarzenia na zdjęciach. Monika i Mariusz Wawoczni stanęli na wysokości zadania i tego ciepłego dnia stworzyli wspaniałą pamiątkę dla nowożeńców i ich najbliższych. Uchwycili wszystkie emocje, które pojawiły się tego dnia oraz więzi łączące nowożeńców i ich rodziny. To właśnie dzięki Mariusz Wawoczny Fotografia Ślubna możemy dzisiaj oglądać ten wspaniały reportaż ślubny.

Panna młoda na ten wyjątkowy dzień wybrała piękną, koronkową suknie zaprojektowaną przez Elię Moreni oraz bolerko Bianco Evento i buty firmy Rainbow Club . Jednym z dodatków była biżuteria Svarovski, a drugim piękny uśmiech panny młodej. Marianne wyglądała tego dnia na prawdę uroczo i pięknie. Równie wspaniale wyglądał tego dnia pan młody, który zdecydował się na garnitur Kastell GmbH oraz kamizelkę i krawat firmy Brinkley’s.

Wesele Marianne i Marco miało miejsce w Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich, a poprowadzeniem zabawy zajął się DJ Nova-q, który sprawił, że u każdego na twarzy przez cały dzień gościł uśmiech. Zapraszamy serdecznie do zobaczenia tego reportażu.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Reportaż ślubny Martyny i Joe w góralskim dworku. Musisz to zobaczyć!
Reportaż ślubny Martyny i Joe w góralskim dworku. Musisz to zobaczyć!
Góry to coś trwałego, pięknego i nieprzeniknionego. Choćbyśmy zdobyli wszystkie szczyty, przeszli wszystkimi szlakami i tak nie poznamy ich w pełni.
Cudowny reportaż ślubny Edyty i Kuby. Przepiękny dzień, pełen wzruszeń, uśmiechu i tradycji.
Cudowny reportaż ślubny Edyty i Kuby. Przepiękny dzień, pełen wzruszeń, uśmiechu i tradycji.
Zdjęcia doskonale dokumentują nastrój państwa młodych i ich gości. Te uśmiechy, te spojrzenia we wszystkim widać, że ten ślub był bardzo udany. Te fotografie będą pamiątką dla Edyty i Kuby jak i dla ich rodzin na wiele lat.
Reportaż ślubny Marii i Łukasza z krakowskiej Barki! Musisz to zobaczyć!
Reportaż ślubny Marii i Łukasza z krakowskiej Barki! Musisz to zobaczyć!
Wspaniały klimat, historia i niesamowita architektura nadal przyciągają turystów i nowych mieszkańców, a fantastyczne festiwale, koncerty, wydarzenia, kawiarnie i restauracje cieszą się wciąż swoją popularnością. To właśnie w tym magicznym mieście, gdzie legendy stają się prawdziwe, Maria i Łukasz postanowili wziąć ślub

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji