Przepiękna sesja ślubna! Zobacz ją!

Kinga i Marcin są Parą, którą połączył egzotyczny Egipt. To właśnie tam się poznali- pracowali jako animatorzy. Może nie mieli pierwszej randki, ale przecież spędzali ze sobą prawie 24 godziny na dobę. To przecież jak jedna, wielka randka. I to w Egipcie! To wspaniałe, wielobarwne miejsce stało się tłem dla ich pięknej historii miłosnej. Czy może być piękniej? A jaka zachwycająca jest ich sesja ślubna! Nie możesz tego przegapić!

Storyboard Studio
Storyboard Studio
Storyboard Studio
Storyboard Studio
Storyboard Studio
Storyboard Studio

Kinga prezentuje się zachwycająco. Twarzowa fryzura w połączeniu z pięknym makijażem daje niesamowity efekt. To śliczna Panna Młoda! A suknia ślubna to po prostu kreacja księżniczki. Koronka dodaje dziewczęcego uroku, a fason podkreśla zalety kobiecej sylwetki. Zachwyt w oczach Marcina jest jak najbardziej uzasadniony.

Storyboard Studio
Storyboard Studio
Storyboard Studio
Storyboard Studio

Marcin również wyglądał bardzo przystojnie. Granatowy garnitur w połączeniu z czerwoną muchą daje niesamowity efekt- równocześnie bardzo elegancki i nowoczesny. Coś nie do połączenia? A jednak- da się!

Sesja ślubna to wyjątkowy typ fotografii. Upamiętnia najważniejsze chwile w życiu człowieka- moment, kiedy postanowił połączyć swoją drogę życiową z tą drugą osobą. To wspaniały czas. Dlatego zdjęcia, które są swojego rodzaju archiwum, takim upamiętnieniem wspomnień (bo w końcu ludzka pamięć to rzecz zawodna), powinny być po prostu piękne. I tak też jest w tym przypadku. Kinga i Marcin mają pamiątkę najlepszą z możliwych

Storyboard Studio
Storyboard Studio
Storyboard Studio
Storyboard Studio

Zdjęcia zostały również zrealizowane na plaży. Zmienia to klimat fotografii- z takiego rustykalnego, przechodzimy bardziej w melancholijny, spokojny, ale równocześnie wciąż pełen uroku. Plaża jest niezwykłym miejscem, gdzie spotykają się żywioły. Tak też jest w związku między kobietą a mężczyzną. Często się różnimy, ale jest miejsce, gdzie nasze różnice mogą się spotkać i w jakiś sposób porozumieć.

Storyboard Studio
Storyboard Studio

Zdjęcia zostały zrealizowane na łonie natury. To było genialne rozwiązanie. Nic nie jest tak fotogeniczne jak przyroda. A w połączeniu z młodymi, szczęśliwymi, zakochanymi w sobie ludźmi efekt jest wręcz doskonały. Jest pięknie!

W sesji odnajdziemy zdjęcia kolorowe, ale też czarno-białe. Te kolorowe uderzają bogactwem barw i odcieni. Zachwycają radosną przyrodą i szczęściem promieniującym od Pary. To wspaniałe obrazy. Te zdjęcia, które są utrzymane w biało-czarnej kolorystyce mają trochę inny charakter. Są bardzo eleganckie i szykowne. Wyglądają niczym kadry z filmu. Jakiego? Najpiękniejszego, bo o miłości.

Fotograf po mistrzowsku wykorzystał światło. Zdjęcia były realizowane w różnych porach dnia, ale zdecydowanie najbardziej magiczne są te fotografie, które wykonano o zachodzie słońca. Światło jakie jest wtedy jest naprawdę niezwykłe. Wręcz czarodziejskie. Buduje niesamowity klimat zdjęć.

Uwagę zwracają portrety, te, na których Kinga i Marcin występują wspólnie. Patrzą na siebie z wielką miłością, czułością, widać, że są dla siebie po prostu najważniejsi. Te zdjęcia są pięknym zapisem łączącego ich uczucia.

Zdjęcia portretowe zostały zrealizowane z różnych perspektyw- w zbliżeniu i w oddaleniu. W tych wykonanych w zbliżeniu możemy się skupić na emocjach, jakie są między Kingą i Marcinem. Ich wzajemne przywiązanie, wielką miłość. Człowiek sam nie wie, kiedy się rozmarza patrząc na ten wspaniały obrazek. Zdjęcia wykonane z pewnego oddalenia mają zupełnie inny charakter. Oglądając je możemy skupić na wysmakowanej kompozycji zdjęcia. Jest perfekcyjna! Czuć rękę mistrza!

Oprawa fotograficzna: Storyboard Studio | Suknia: Salon Maggio Ramatti Warszawie suknia Holla | Buty Panny Młodej: Buty taneczne sensatiano | Buty Pana Młodego- Conhpol 7 | Kwiaty: Pracownia florystyczna Hibiskus |  Makijaż i Fryzura: Beauty Szlif – Pro Make Up Artist & Hair

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Ania – polska piosenkarka, Michael – niemiecki siatkarz i ich wielka miłość! Zobacz ich ślub!
Ania – polska piosenkarka, Michael – niemiecki siatkarz i ich wielka miłość! Zobacz ich ślub!
Te fotografie prezentują się po prostu oszałamiająco. Mają w sobie wielką klasę, niewysłowioną lekkość i niezwykły szyk. To coś po prostu fenomenalnego. Uwagę zwracają czarno-białe zdjęcia. Prezentują się niczym kadry z pięknego filmu. Jest to piękna fotograficzna opowieść o wielkiej polsko-niemieckiej miłości.
Toskańska, stylizowana sesja ślubna w Winnicy Chronów! Zobacz włoską inspirację!
Toskańska, stylizowana sesja ślubna w Winnicy Chronów! Zobacz włoską inspirację!
My dzisiaj chcemy przedstawić Wam wyjątkową stylizowaną sesję ślubną. Zapraszamy do winnicy Chronów- kolebki toskańskiego klimatu. Nie możecie tego przegapić. Zapraszamy serdecznie. To będzie piękna przygoda.
Stylizowana sesja w Magnoliach. Zobacz ją tylko u nas.
Stylizowana sesja w Magnoliach. Zobacz ją tylko u nas.
Kwitnące magnolie to niekwestionowane królowe wiosny. Ich duże tulipanowe kwiaty zachwycają nas już od kwietnia. Żaden inny krzew czy drzewo nie kwitnie tak spektakularnie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji