• Magazyn
  • Przepiękna sesja ślubna! Zobacz ją!

Przepiękna sesja ślubna! Zobacz ją!

A jaka zachwycająca jest ich sesja ślubna! Nie możesz tego przegapić!

  • Reportaże ślubne
  • 2016
  • Polska
  • Mazowieckie

Kinga i Marcin są Parą, którą połączył egzotyczny Egipt. To właśnie tam się poznali- pracowali jako animatorzy. Może nie mieli pierwszej randki, ale przecież spędzali ze sobą prawie 24 godziny na dobę. To przecież jak jedna, wielka randka. I to w Egipcie! To wspaniałe, wielobarwne miejsce stało się tłem dla ich pięknej historii miłosnej. Czy może być piękniej? A jaka zachwycająca jest ich sesja ślubna! Nie możesz tego przegapić!

zapiszStoryboard StudioDowiedz się więcej “Storyboard Studio”
Storyboard Studio
zapiszStoryboard Studio
Storyboard Studio
zapiszStoryboard Studio
Storyboard Studio
zapiszStoryboard Studio
Storyboard Studio
Publikacja

Kinga prezentuje się zachwycająco. Twarzowa fryzura w połączeniu z pięknym makijażem daje niesamowity efekt. To śliczna Panna Młoda! A suknia ślubna to po prostu kreacja księżniczki. Koronka dodaje dziewczęcego uroku, a fason podkreśla zalety kobiecej sylwetki. Zachwyt w oczach Marcina jest jak najbardziej uzasadniony.

zapiszStoryboard Studio
Storyboard Studio
zapiszStoryboard Studio
Storyboard Studio

Marcin również wyglądał bardzo przystojnie. Granatowy garnitur w połączeniu z czerwoną muchą daje niesamowity efekt- równocześnie bardzo elegancki i nowoczesny. Coś nie do połączenia? A jednak- da się!

Sesja ślubna to wyjątkowy typ fotografii. Upamiętnia najważniejsze chwile w życiu człowieka- moment, kiedy postanowił połączyć swoją drogę życiową z tą drugą osobą. To wspaniały czas. Dlatego zdjęcia, które są swojego rodzaju archiwum, takim upamiętnieniem wspomnień (bo w końcu ludzka pamięć to rzecz zawodna), powinny być po prostu piękne. I tak też jest w tym przypadku. Kinga i Marcin mają pamiątkę najlepszą z możliwych

zapiszStoryboard Studio
Storyboard Studio
zapiszStoryboard Studio
Storyboard Studio

Zdjęcia zostały również zrealizowane na plaży. Zmienia to klimat fotografii- z takiego rustykalnego, przechodzimy bardziej w melancholijny, spokojny, ale równocześnie wciąż pełen uroku. Plaża jest niezwykłym miejscem, gdzie spotykają się żywioły. Tak też jest w związku między kobietą a mężczyzną. Często się różnimy, ale jest miejsce, gdzie nasze różnice mogą się spotkać i w jakiś sposób porozumieć.

zapiszStoryboard Studio
Storyboard Studio

Zdjęcia zostały zrealizowane na łonie natury. To było genialne rozwiązanie. Nic nie jest tak fotogeniczne jak przyroda. A w połączeniu z młodymi, szczęśliwymi, zakochanymi w sobie ludźmi efekt jest wręcz doskonały. Jest pięknie!

W sesji odnajdziemy zdjęcia kolorowe, ale też czarno-białe. Te kolorowe uderzają bogactwem barw i odcieni. Zachwycają radosną przyrodą i szczęściem promieniującym od Pary. To wspaniałe obrazy. Te zdjęcia, które są utrzymane w biało-czarnej kolorystyce mają trochę inny charakter. Są bardzo eleganckie i szykowne. Wyglądają niczym kadry z filmu. Jakiego? Najpiękniejszego, bo o miłości.

Fotograf po mistrzowsku wykorzystał światło. Zdjęcia były realizowane w różnych porach dnia, ale zdecydowanie najbardziej magiczne są te fotografie, które wykonano o zachodzie słońca. Światło jakie jest wtedy jest naprawdę niezwykłe. Wręcz czarodziejskie. Buduje niesamowity klimat zdjęć.

zapiszStoryboard StudioDowiedz się więcej “Storyboard Studio”
Storyboard Studio

Uwagę zwracają portrety, te, na których Kinga i Marcin występują wspólnie. Patrzą na siebie z wielką miłością, czułością, widać, że są dla siebie po prostu najważniejsi. Te zdjęcia są pięknym zapisem łączącego ich uczucia.

Zdjęcia portretowe zostały zrealizowane z różnych perspektyw- w zbliżeniu i w oddaleniu. W tych wykonanych w zbliżeniu możemy się skupić na emocjach, jakie są między Kingą i Marcinem. Ich wzajemne przywiązanie, wielką miłość. Człowiek sam nie wie, kiedy się rozmarza patrząc na ten wspaniały obrazek. Zdjęcia wykonane z pewnego oddalenia mają zupełnie inny charakter. Oglądając je możemy skupić na wysmakowanej kompozycji zdjęcia. Jest perfekcyjna! Czuć rękę mistrza!

Oprawa fotograficzna: Storyboard Studio | Suknia: Salon Maggio Ramatti Warszawie suknia Holla | Buty Panny Młodej: Buty taneczne sensatiano | Buty Pana Młodego- Conhpol 7 | Kwiaty: Pracownia florystyczna Hibiskus |  Makijaż i Fryzura: Beauty Szlif – Pro Make Up Artist & Hair

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Hibiskus Bukiet i dekoracje kwiatowe
Sensatiano Buty ślubne
Conhpol elite Buty ślubne
Maggio Ramatti Polska Salony sukien ślubnych
Storyboard Studio Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!