Propozycje bukietów ślubnych w stylu greckim

Pamiętacie film “Moje wielkie, greckie wesele”? Choć życzymy Wam lepszych relacji rodzinnych i mniejszej ilości perypetii, Grecja może być fantastycznym motywem przewodnim ślubu i wesela. Pisaliśmy już o morskich inspiracjach na ślub, dziś zobaczcie kilka fantazyjnych bukietów ślubnych, inspirowanych Grecją.

Fot. Ela i Michał Barteczko / abcslubu.pl

By w dniu ślubu poczuć się jak na greckiej wyspie, wystarczy wybrać miejsce, które charakterem choć trochę przybliży nam Grecję. Plaża, morze, jezioro, czy skaliste wybrzeże to idealna sceneria dla takiego plenerowego ślubu czy przyjęcia weselnego. Dziś pokazujemy, jak zadbać o szczegóły, by poczuć się w tym dniu jak w biało-błękitnej Grecji.
Oryginalny bukiet z muszlą. Zieleń i niebieska ostróżka. Dla Panien Młodych lubiących zaskakiwać.

Fot. Ela i Michał Barteczko / abcslubu.pl

Lekki bukiet w formie kaskady wykonany z niebieskiej ostróżki i hortensji, dopełniony srebrzystymi gałązkami rośliny Calocephalus brownii przypominającej trawę z morskich głębin. Dla osoby delikatnej i subtelnej.

Idealnie komponuje się w tej stylistyce wianek, również w niebieskiej tonacji, wykonany z płatków hortensji, upleciony na sznurku w stylu marynarskim (widoczny na pierwszym zdjęciu w tym artykule).

Fot. Ela i Michał Barteczko / abcslubu.pl

Okrągły bukiet w różowych kolorach, przywołuje wspomnienie rozkwitłych bugenwilli na południu Europy. Użyta w kompozycji celozja przypomina kształtem morskie koralowce. Delikatnie ozdobiona muszelkami i suszem tilancji różowa hortensja nadaje bukietowi romantyczny i niepowtarzalny charakter.

Fot. Ela i Michał Barteczko / abcslubu.pl

Zamknij oczy, usłysz szum morza, poczuj powiew lekkiego wiatru i pomyśl jestem piękną Afrodytą, obok mnie stoi Apollo, jestem w Grecji…
Specjalista portalu abcslubu.pl – Renata Łataś
Zdjęcia pochodzą z sesji “Moje małe greckie wesele”.
Produkcja, pomysł i realizacja: Zespół abcslubu.pl
Suknie ślubne: Atelier Desirer
Bukiety: Floredesign Renata Łataś
Biżuteria: Apart
Makijaż: Oskar Bachoń
Fryzury: Wojtek Kasprzak
Modelka: Aleksandra Marek
Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl /www.facebook.com/abcslubu

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Romantyczne bukiety ślubne w kolorze różowym
Romantyczne bukiety ślubne w kolorze różowym
Bukiet ślubny jest nieodłączny elementem Panny Młodej, dodaje jej wdzięku i moc uroku. Wybór kwiatów, ich kolorów i odcieni jest naprawdę ogromny!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji