Pronovias dolaczyla do Fashion Group w Londynie!

  • Planowanie ślubu

World Press Exclusive:

Publikacja

Pronovias Fashion Group dołączyć Moda ślubna w Londynie. Tydzień do zaprezentowania La Sponsa, St Patrick, biały i Fiesta Pronovias najnowszych kolekcji LA SPOSA | ST Partick | FIESTA Pronovias Pronovias światowego formatu London Fashion Group dołączyć Bridal Fashion Week do zaprezentowania La Sposa, San Patrick, Biały Jeden i Fiesta Pronovias najnowsze kolekcje.

Pronovias

Z nazwy, przywołującym na myśl elegancję i piękno, La Sposa został wybrany przez miliony kobiet w ciągu historii, która obejmuje prawie 20 lat. Firma jest pasjonatem tworzenia idealne suknia dla każdej panny młodej, ponieważ powstała w 1997 roku Pronovias Fashion Group rozpoczęła La Sposa, jego Trzeci start, w połowie lat dziewięćdziesiątych, w wyniku budzącej grozę prestiż i uznanie osiągniętych przez Pronovias i St Patrick, jego dwa istniejące, w pełni ustabilizowane firmy.

Pronovias

www.londonbridalfashionweek.com

Komunikat prasowy | 17 kwietnia 2015

La Sposa “Rene” projekt (na zdjęciu po lewej) i “Evelia Design (zdjęcie po prawej) Nowa kolekcja La Sposa został stworzony, aby życzenia wiodących panie w nich bajkowe historie miłosne marzenia. Są boskie kreacje dla współczesnego Cinderellas, jak również świeże, bardziej zrelaksowany styl, aby nie zapomnieć idealne suknie dla tradycyjnych narzeczonych pragnących klasyczne suknie z wiązania z romantyzmu.

Fashion GroupFashion Group

La Sposa kojarzy się magii płynącej spódnice z warstw tiulu, że kaskady fanaberie, chcąc nie chcąc, aby koszulki. Fantazja nie zna granic z tkaniny haftowane spódnice i brokatem, które dodają magiczny połysk niektóre projekty. Sylwetka-szumiące sukienki Syrenka są sexy, kobiece wybory. Drapowania i stanik typu Organy zwrócić uwagę na talii i dodać subtelny dotyk koloru. Chociaż większość dekolty są Zmysłowa i mają gołe ramiona, wszystkie oczy skierowane są na tłoczenie plecami

www.londonbridalfashionweek.com

Komunikat prasowy | 17 kwietnia 2015

St Patrick ‘Sabana “projekt (na zdjęciu po lewej) i” Siannan’ sukienka (zdjęcie po prawej) Wiodąca St Patrick ślubne Etykieta spędził ponad cztery dekady dressing narzeczonych dla najbardziej ważne dni ich życia i ponad 1000 punktów sprzedaży w 105 krajach na całym świecie są dowód wybitnego sukcesu św. Firma pochodzi od słynnej katedry w Nowojorska Piąta Aleja elegancki. St. Patrick panny młode są eleganckie i wyrafinowane.

Fashion Group

Subtelny, sama nawarstwianie i drobne długości koronką, wysokość romantyzmu, są powracającym tematem w tym Kolekcja. Wśród ogromnego bogactwa tkanin prezentowanych tiulowe suknie są oparte o Chantilly, rebrodé kamień koronki i hafty, które w niektórych przypadkach przekształca projekty pod klejnotami skarby. Gorgeous staniki z delikatnej macica perłowa linkę dodać niezwykle pochlebne blask. Wystawne plumetti i koronki łączą elegancko strome, dekolty i gorsety warstwowych rozproszone z pereł.

www.londonbridalfashionweek.com

Komunikat prasowy | 17 kwietnia 2015

Białe Jeden wzory (na zdjęciu powyżej) Słodki i romantyczny Biały Jeden kolekcji znajdują się oryginalne plecami sznurowane inspirowane klasycznym gorsety satynowe wstążki, których zmysłowo przemierzają plecami panny młodej i wcięcie w talii, podczas gdy rzędy niezliczone małe przyciski ozdobić tył innymi od góry do dołu. W tym sezonie oferuje wspaniałą pracę z macica perłowa w Chantilly, co te suknie autentyczne klejnoty. Haft przynosi światło, tekstury i wsparcia sukienki i haftu Gemstone i broszki na pasy satyny wieku srebra delikatnie zerwać z monopolem białe, podczas gdy zawsze pochlebne dekolt ukochaną ujawnia ramionami.

www.londonbridalfashionweek.com

Komunikat prasowy | 17 kwietnia 2015

Koktajl kolekcji przez Pronovias z “Laina” projekt (na zdjęciu powyżej) i projekt “Laurel” (na zdjęciu po prawej) Koktajl kolekcji przez Pronovias jest przeznaczony dla sybarites, którzy zdecydują się ubierać stylowo i Elegancko na specjalne okazje. Kreatywność obfituje w kolekcji w szerokiej gamie opcji koktajl bankiety, gale, uroczystości i ceremonie, jeden z tradycyjnych obszarów wszechświata marki, odnowiona z zakresu nowych materiałów i informacji. Sylwetki mieć czyste linie, które przywołują ducha która inspiruje w tym sezonie. Kolekcja składa szaty zdobione rzeźbiarską draperiowanie i malarskie nadruki kwiatowe w roli głównej. Kolor to kolejny z atutów tej kolekcji. Bogaty, świetlista paleta, która rozwija się od ciepłych odcieniach czerwieni, koral, bugenwilli, wapna i angielskim wzrosła do fetysz kolory takie jak paw królewski niebieski i fioletowy, bez zapominania o ponadczasowej elegancji z perłą szary.

Fashion Group

Projektanci Pronovias Fashion Group La Sponsa, San Patrick, biały i koktajl kolekcji przez Pronovias wszyscy są do zaprezentowania obok szeregu innych projektantów ślubnych w Londynie Bridal Fashion Week 2015 17th-19 maja 2015 w Londynie słynnego Starego Billingsgate.

Pełna lista etykiet wykazujących można znaleźć w Internecie. Kupujący i prasa może zarejestrować się do udziału. Na więcej informacji, prosimy odwiedzić www.londonbridalfashionweek.com.

Dla wszystkich prasy: prosimy o kontakt Cristie Herbert Cici PR mail@cici-consultancy.com lub press@lbfw.org

(0) 77383 99 617, jeśli wymagają zdjęć hi res lub dalszych pytań.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!