Pronovias 2016 z Zankyou na żywo! Nie przegap!

Barcelona Bridal Week jest Wybiegu mody ślubnej najważniejsze z naszego kraju i jej parady, że uda firm wewnątrz i poza naszymi granicami. Jeden z najbardziej znanych i najbardziej doświadczony, jest niewątpliwie Pronovias. Dlatego chcemy, aby pokazać Zankyou przeżywać swoją paradę, która jest także jednym z najbardziej spektakularnych Barcelona wybiegu.

Pronovias desfile

Firma zawsze udaje się zaskoczyć nie tylko dla proponowanych sukien ślubnych, ale także miejsce prezentacji modeli, którzy noszą swoje projekty i oczekiwanie, że zawsze generuje swoje parady. Więc jeśli chcesz zachować szczegóły, co się stanie na paradzie wybiegu nie przegap żywo 8 maja, 20: 30h na Zankyou.

Datę i czas celować w harmonogramie i mieszkają z nami w bezpośrednim pięknej paradzie Pronovias. Nie będziesz rozczarowany!

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji