Pronovias 2016 z Zankyou na żywo! Nie przegap!

Barcelona Bridal Week jest Wybiegu mody ślubnej najważniejsze z naszego kraju i jej parady, że uda firm wewnątrz i poza naszymi granicami. Jeden z najbardziej znanych i najbardziej doświadczony, jest niewątpliwie Pronovias. Dlatego chcemy, aby pokazać Zankyou przeżywać swoją paradę, która jest także jednym z najbardziej spektakularnych Barcelona wybiegu.

Pronovias desfile

Firma zawsze udaje się zaskoczyć nie tylko dla proponowanych sukien ślubnych, ale także miejsce prezentacji modeli, którzy noszą swoje projekty i oczekiwanie, że zawsze generuje swoje parady. Więc jeśli chcesz zachować szczegóły, co się stanie na paradzie wybiegu nie przegap żywo 8 maja, 20: 30h na Zankyou.

Datę i czas celować w harmonogramie i mieszkają z nami w bezpośrednim pięknej paradzie Pronovias. Nie będziesz rozczarowany!

 

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji