Pretty Little Planner – idealna pomoc w planowaniu ślubu!

Pretty Little Planner – idealna pomoc w planowaniu ślubu!

Pretty Little Weddings

Po ponad roku pracy, z dumą przedstawiam Pretty Little Planner – notes do planowania ślubu. Notes ma 196 stron i jest połączeniem plannera ślubnego z poradnikiem, jak zaplanować idealne wesele. Pretty Little Planner jest wydany w formacie B5, w grubej szytej oprawie z okuciami w kolorze rose gold. Luksusowy papier o gramaturze 120g pozwala na swobodne pisanie zarówno długopisem, jak i piórem – bez ryzyka, że będzie przebijać. W środku znajdują się też tasiemki do zaznaczania stron i kopertę, w której można schować potrzebne wizytówki i dokumenty.

Pretty Little Weddings
Pretty Little Weddings

Dzięki kompletowi złotych naklejek, sama decydujesz, w jakim miesiącu zaczynasz przygotowania – wybierając nazwę miesiąca i odpowiadający układ dni tygodnia i przyklejając w wyznaczonym miejscu w arkuszu miesięcznym. Planner posiada 12 arkuszy miesięcznych + odpowiednią do tego ilość arkuszy tygodniowych Podział na panele takie jak “priorytety”, “pamiętaj”, czy “do załatwienia” ułatwia przejrzyste robienie notatek i planowanie kolejnych zadań.

Pretty Little Weddings
Pretty Little Weddings
Pretty Little Weddings

Czemu Pretty Little Planner jest wyjątkowy?

Przede wszystkim, nie jest to bezosobowy zestaw tabelek i harmonogramów – wszystkie jego elementy zostały stworzone przeze mnie tak, aby jak najlepiej pomóc w organizacji tego ważnego wydarzenia, jakim jest ślub. Jest prywatnym konsultantem ślubnym – planner prowadzi przez cały proces planowania ślubu – w odpowiednim miejscu przypominając, inspirując i doradzając. Dzięki możliwości personalizacji naklejkami, używanie plannera staje się nie tylko proste, ale też przyjemne! Pretty Little Planner nie naciska na jedną, konkretną wizję – można zaplanować z nim uroczystość w stylu glamour, boho czy minimalist. Wymarzony ślub jest sumą dziesiątek decyzji, spotkań i kalkulacji.

W notesie ślubnym zapiszesz nie tylko wszystkie potrzebne kontakty i adresy, ale m.in. zaplanujesz budżet, stworzysz listę gości, wytypujesz odpowiedniego fotografa, czy rozpiszesz doskonale skonstruowany scenariusz – a to wszystko pod moim okiem!

Pretty Little Weddings
Pretty Little Weddings
Pretty Little Weddings
Pretty Little Weddings

Czy wiesz, że ślub został sklasyfikowany jako siódme (!!!) najbardziej stresujące wydarzenie w życiu człowieka? Pretty Little Planner pomoże Ci ograniczyć ten stres do minimum. Dzięki niemu masz pewność, że o wszystkim pamiętasz i wszystko masz pod kontrolą. A przy okazji jest przepiękny, więc z przyjemnością zabierzesz go na każde spotkanie!

Basia Tomczak – konsultant ślubny – Pretty Little Weddings

Pretty Little Weddings

Pretty Little Planner zakupisz w przedsprzedaży na stronie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ta energia, to coś, co nie sposób jest opisać. Te Panny Młode mają w sobie to coś. Każda Panna Młoda ma w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Mają w sobie piękno, subtelność i niezwykły blask. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. To się ma, lub tego się nie ma. I kiedy patrzymy na zdjęcia z tej jakże duchowej ceremonii, to widzimy właśnie taki blask- przepełniony subtelnością i delikatnością.
Kinga Herok
Najlepszy wedding planner w Warszawie!
Sprawdź najlepszego wedding plenera z Warszawy według Zankyou!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji