Publikacja
  • Magazyn
  • Pretty Little Planner – idealna pomoc w planowaniu ślubu!

Pretty Little Planner – idealna pomoc w planowaniu ślubu!

Pretty Little Planner pomoże Ci ograniczyć ten stres do minimum. Dzięki niemu masz pewność, że o wszystkim pamiętasz i wszystko masz pod kontrolą. A przy okazji jest przepiękny, więc z przyjemnością zabierzesz go na każde spotkanie!

  • Organizacja
  • Rada
  • Sponsored

Pretty Little Planner – idealna pomoc w planowaniu ślubu!

zapisz
Pretty Little Weddings

Po ponad roku pracy, z dumą przedstawiam Pretty Little Planner – notes do planowania ślubu. Notes ma 196 stron i jest połączeniem plannera ślubnego z poradnikiem, jak zaplanować idealne wesele. Pretty Little Planner jest wydany w formacie B5, w grubej szytej oprawie z okuciami w kolorze rose gold. Luksusowy papier o gramaturze 120g pozwala na swobodne pisanie zarówno długopisem, jak i piórem – bez ryzyka, że będzie przebijać. W środku znajdują się też tasiemki do zaznaczania stron i kopertę, w której można schować potrzebne wizytówki i dokumenty.

zapisz
Pretty Little Weddings
zapisz
Pretty Little Weddings

Dzięki kompletowi złotych naklejek, sama decydujesz, w jakim miesiącu zaczynasz przygotowania – wybierając nazwę miesiąca i odpowiadający układ dni tygodnia i przyklejając w wyznaczonym miejscu w arkuszu miesięcznym. Planner posiada 12 arkuszy miesięcznych + odpowiednią do tego ilość arkuszy tygodniowych Podział na panele takie jak “priorytety”, “pamiętaj”, czy “do załatwienia” ułatwia przejrzyste robienie notatek i planowanie kolejnych zadań.

zapisz
Pretty Little Weddings
zapisz
Pretty Little Weddings
zapisz
Pretty Little Weddings

Czemu Pretty Little Planner jest wyjątkowy?

Przede wszystkim, nie jest to bezosobowy zestaw tabelek i harmonogramów – wszystkie jego elementy zostały stworzone przeze mnie tak, aby jak najlepiej pomóc w organizacji tego ważnego wydarzenia, jakim jest ślub. Jest prywatnym konsultantem ślubnym – planner prowadzi przez cały proces planowania ślubu – w odpowiednim miejscu przypominając, inspirując i doradzając. Dzięki możliwości personalizacji naklejkami, używanie plannera staje się nie tylko proste, ale też przyjemne! Pretty Little Planner nie naciska na jedną, konkretną wizję – można zaplanować z nim uroczystość w stylu glamour, boho czy minimalist. Wymarzony ślub jest sumą dziesiątek decyzji, spotkań i kalkulacji.

W notesie ślubnym zapiszesz nie tylko wszystkie potrzebne kontakty i adresy, ale m.in. zaplanujesz budżet, stworzysz listę gości, wytypujesz odpowiedniego fotografa, czy rozpiszesz doskonale skonstruowany scenariusz – a to wszystko pod moim okiem!

zapisz
Pretty Little Weddings
zapisz
Pretty Little Weddings
zapisz
Pretty Little Weddings
zapisz
Pretty Little Weddings

Czy wiesz, że ślub został sklasyfikowany jako siódme (!!!) najbardziej stresujące wydarzenie w życiu człowieka? Pretty Little Planner pomoże Ci ograniczyć ten stres do minimum. Dzięki niemu masz pewność, że o wszystkim pamiętasz i wszystko masz pod kontrolą. A przy okazji jest przepiękny, więc z przyjemnością zabierzesz go na każde spotkanie!

Basia Tomczak – konsultant ślubny – Pretty Little Weddings

zapisz
Pretty Little Weddings

Pretty Little Planner zakupisz w przedsprzedaży na stronie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Pretty Little Weddings Konsultanci ślubni
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!