Poznaj projektanta: Lazaro Perez

Projektant Lazaro Perez i jego kolekcje sukien ślubnych

  • Po ślubie

Lazaro Perez jest odpowiedzialny za powstanie kolekcji sukien ślubnych takich jak: LAZARO i TARA KELLY. W czasie swojej dwudziestoletniej kariery jako projektant ślubny, Perez zyskał opinię nienagannego idealisty, twórcy pięknych sukien bogatych w detale.

zapisz
Projektant Larazo Perez Źródło: jlmcouture.com

Perez jest wielokrotnym zdobywcą nagród w świecie mody za swoje projekty i twórczość. Jest znany z licznych podróży i spotkań z kobietami, którymi osobiście doradza suknie najlepiej podkreślające ich charakter. Suknie ślubne zaprojektowane przez Larazo Perez’a to kobiecość, wdzięk, seksapil i delikatność połączona w jednym niepowtarzalnym projekcie. Poniżej kilka zdjęć projektów autorstwa Larazo Perez.

zapisz
Suknia ślubna z kolekcji Lazaro, jesień 2012
zapisz
Suknia ślubna z kolekcji Lazaro, jesień 2012

Zobacz: KOLEKCJA SUKIEN ŚLUBNYCH LAZARO NA JESIEŃ

zapisz
Suknia ślubna z kolekcji Lazaro, wiosna 2012
zapisz
Suknia ślubna z kolekcji Lazaro, wiosna 2012

Zobacz: SUKNIE ŚLUBNE Z KOLEKCJI LAZARO NA WIOSNĘ

Projekty Lazaro są rozpoznawane na całym świecie. W 2001 roku zdobył on nagrodę Distinctive Excellence (DEBI) za bycie innowacyjnym stylistą ślubnym oraz projektantem roku! W 2004 roku otrzymał nagrodę Couture Bridal Award w kategorii sukien ślubnych od Wedding Drresses Magazine. Lazaro często pojawia się w programie TLC “Powiedz TAK sukni” w Nowym Jorku i Atlancie. Jego projekty pojawiały się wielokrotnie w The Today Show, Good Day L.A., American Latino TV, and Fox Business’s “Happy Hour”.

Lazaro dba o każdy detal. Pomaga Pannom Młodym na całym świecie znaleźć wymarzoną kreację ślubną na najważniejszy dzień w ich życiu. Dopasowuje suknie ślubną do Panny Młodej, aby podkreślić charakter kobiety i wydobyć z niej to, co najlepsze. Lazaro to prawdziwy profesjonalista!

zapisz
Suknia ślubna z kolekcji Tara Kelly 2012

A Wy co sądzicie o takich kreacjach? Która z sukien ślubnych najbardziej przypadła Wam do gustu? Podzielcie się opiniami!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!