Poznaj projektanta: Lazaro Perez

Lazaro Perez jest odpowiedzialny za powstanie kolekcji sukien ślubnych takich jak: LAZARO i TARA KELLY. W czasie swojej dwudziestoletniej kariery jako projektant ślubny, Perez zyskał opinię nienagannego idealisty, twórcy pięknych sukien bogatych w detale.

Projektant Larazo Perez Źródło: jlmcouture.com

Perez jest wielokrotnym zdobywcą nagród w świecie mody za swoje projekty i twórczość. Jest znany z licznych podróży i spotkań z kobietami, którymi osobiście doradza suknie najlepiej podkreślające ich charakter. Suknie ślubne zaprojektowane przez Larazo Perez’a to kobiecość, wdzięk, seksapil i delikatność połączona w jednym niepowtarzalnym projekcie. Poniżej kilka zdjęć projektów autorstwa Larazo Perez.

Suknia ślubna z kolekcji Lazaro, jesień 2012
Suknia ślubna z kolekcji Lazaro, jesień 2012

Zobacz: KOLEKCJA SUKIEN ŚLUBNYCH LAZARO NA JESIEŃ

Suknia ślubna z kolekcji Lazaro, wiosna 2012
Suknia ślubna z kolekcji Lazaro, wiosna 2012

Zobacz: SUKNIE ŚLUBNE Z KOLEKCJI LAZARO NA WIOSNĘ

Projekty Lazaro są rozpoznawane na całym świecie. W 2001 roku zdobył on nagrodę Distinctive Excellence (DEBI) za bycie innowacyjnym stylistą ślubnym oraz projektantem roku! W 2004 roku otrzymał nagrodę Couture Bridal Award w kategorii sukien ślubnych od Wedding Drresses Magazine. Lazaro często pojawia się w programie TLC “Powiedz TAK sukni” w Nowym Jorku i Atlancie. Jego projekty pojawiały się wielokrotnie w The Today Show, Good Day L.A., American Latino TV, and Fox Business’s “Happy Hour”.

Lazaro dba o każdy detal. Pomaga Pannom Młodym na całym świecie znaleźć wymarzoną kreację ślubną na najważniejszy dzień w ich życiu. Dopasowuje suknie ślubną do Panny Młodej, aby podkreślić charakter kobiety i wydobyć z niej to, co najlepsze. Lazaro to prawdziwy profesjonalista!

Suknia ślubna z kolekcji Tara Kelly 2012

A Wy co sądzicie o takich kreacjach? Która z sukien ślubnych najbardziej przypadła Wam do gustu? Podzielcie się opiniami!

 

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji