Portugalskie wesele Sofie i Andre

Sofie i André. Fot: BrancoPrata

Oto fotorelacja ze ślubu portugalskiej pary Sofii i Andre, który odbył się w czerwcu 2011 roku. O ile w Polsce pogoda potrafi być fikuśna, o tyle w Portugalii towarzyszyło im piękne słonce, które dodało niesamowitego uroku całej uroczystości. Na ślubie Panna Młoda wystąpiła w różowych butach ślubnych.

Na przyjęciu weselnym nie brakowało szalonych pomysłów i zdjęć w przebraniach, w których uczestniczyli i świetnie się bawili wszyscy zaproszeni goście.

Bukiet ślubny Sofii wykonany był z atłasowej tkaniny. W naszej galerii zdjęć znajdziesz więcej pomysłów na bukiety ślubne nie wykonane z kwiatów.Drink owocowy z kiwi? Świetny pomysł! Owoce to rewelacyjny pomysł na temat przewodni ślubu i wesela, co możesz zobaczyć w naszej galerii zdjęć!
Zdjęcia: André Teixeira, Brancoprata

Najlepszych usługodawców ślubnych szukaj w Katalogu Zankyou.

Jeżeli chcecie pokazać swoją historię ślubną w Magazynie Zankyou, skontaktuj się z nami!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Epickie wesele w rezydencji. W roli głównej:  Natali i Bartka. Zapraszamy!
Epickie wesele w rezydencji. W roli głównej: Natali i Bartka. Zapraszamy!
Fotografowi udało się uchwycić ważne momenty. Zdjęcia kolorowe doskonale dokumentują nastrój państwa młodych i ich gości. Zdjęcia czarno- białe są bardzo romantyczne. Świeżo upieczeni małżonkowie będą mieć piękną pamiątkę .
Bajecznie piękny ślub i wesele Natalii i Mateusza! Zapraszamy!
Bajecznie piękny ślub i wesele Natalii i Mateusza! Zapraszamy!
Motywem przewodnim były znaki zodiakalne pary młodej oraz konstelacje gwiezdne, hasłem przewodnim zaś "To było zapisane w gwiazdach”. Kolory jakie dominowały to granat, złoto, biel i pudrowy róż.
Ich pierwszy taniec był przy piosence z repertuaru "Kabaretu Starszych Panów"...oto ślub i wesele Zosi i Sebastiana!
Ich pierwszy taniec był przy piosence z repertuaru "Kabaretu Starszych Panów"...oto ślub i wesele Zosi i Sebastiana!
W tych zdjęciach uwagę zwraca kolorystyka. Jest subtelna i delikatna, ale przy tym niezwykle nasycona. Ma w sobie coś takiego, co nie sposób opisać słowami. Te zdjęcia są magiczną, baśniową opowieścią. Nie sposób jest od niej się oderwać.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji