Pomysł tygodnia: ręcznie robione poduszeczki pod obrączki

  • Style dekoracji

Poduszeczka pod obrączki. Mała rzecz a cieszy. Zwłaszcza, jeżeli zostanie wykonana własnymi rękami. Będzie wówczas pięknym symbolem Waszego ślubu na długie, długie lata (kto wie, może Wasze wnuki także zdecydują się ją wykorzystać?).

Publikacja

Do jej uszycia wystarczy stara poduszeczka (ja do tego celu użyłam poduszki z Kubusiem Puchatkiem, którą dostałam od Pana M. na nasze pierwsze Walentynki – zostało mu wybaczone, albowiem wówczas jeszcze nie wiedział, że pałam do tego święta awersją), kawałek płótna, stara koronkowa serwetka do naszycia na wierzch i wstążka albo sizalowy sznurek, którym przywiążemy obrączki.

zapisz
fot. FloraArt

Jeżeli nie posiadacie manualnych zdolności, możecie poprosić o pomoc babcię (ja tak zrobiłam!), albo wypatrzyć gotowe wzory w jednym ze sklepów z ręcznie robionymi akcesoriami, takich jak Pakamera.pl (tam dostaniecie poduszeczki z moich zdjęć) albo Etsy.com.

zapisz
fot. Robimy Śluby

Poprosicie o zaniesienie poduszeczki z obrączkami do ołtarza małego członka Waszej rodziny (u mnie były to moje chrześniaki). Będzie pięknie!

Więcej ciekawych pomysłów na poduszki pod obrączki ślubne znajdziecie w naszej galerii TUTAJ.

Zobaczcie też: “Dzieci na ślubie i weselu – jak zadbać o najmłodszych gości“.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!