Pomysł tygodnia: ogrodowa ławka jako oryginalna księga gości

fot. Elle Golden Photography via rusticweddingchic.com

Księga gości to jedna z najpiękniejszych pamiątek jakie zostają po weselu (ja do swojej wracam często i muszę się przyznać, że do dziś nie rozszyfrowałam wszystkich wpisów). Choć najczęściej spotykamy tą w formie książki właśnie, nie jest to jedyna możliwość.

Pomysły na oryginalną księgę gości można mnożyć w nieskończoność (chociażby w formie zdjęcia pary młodej czy drzewka, do którego goście dopisują karteczki – z czasem pokażę Wam ich jeszcze więcej). Dzisiaj pomysł, który absolutnie mnie zaskoczył i zachwycił! W księgę gości zamieniona została zwykła drewniana ławka, która stanie w domu świeżo upieczonych małżonków i już zawsze będzie się im kojarzyła z tym wyjątkowym dniem.

Nie macie domu z ogrodem, w którym może stanąć taka ławka? Nic straconego. To przecież może być Wasz ulubiony fotel, kanapa, kuchenne krzesło czy stół.

Rewelacyjny pomysł, prawda?

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (2)

reniao0
26/08/2012

super pomysł

Komentuj
Dusa
26/08/2016

Faktycznie – wow! Chociaż nie wiem czy jest to praktyczne, zwłaszcza już po weselu 😛 i gdzie to trzymać, aby nic się nie zatarło? Można isć w drewno, co jest super pomysłem, ale ciut “normalniej” – choćby księga gości na plastrach – http://plastry-drewna.pl/ksiega-gosci-weselnych/

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji