Pomysł tygodnia: ogrodowa ławka jako oryginalna księga gości

fot. Elle Golden Photography via rusticweddingchic.com

Księga gości to jedna z najpiękniejszych pamiątek jakie zostają po weselu (ja do swojej wracam często i muszę się przyznać, że do dziś nie rozszyfrowałam wszystkich wpisów). Choć najczęściej spotykamy tą w formie książki właśnie, nie jest to jedyna możliwość.

Pomysły na oryginalną księgę gości można mnożyć w nieskończoność (chociażby w formie zdjęcia pary młodej czy drzewka, do którego goście dopisują karteczki – z czasem pokażę Wam ich jeszcze więcej). Dzisiaj pomysł, który absolutnie mnie zaskoczył i zachwycił! W księgę gości zamieniona została zwykła drewniana ławka, która stanie w domu świeżo upieczonych małżonków i już zawsze będzie się im kojarzyła z tym wyjątkowym dniem.

Nie macie domu z ogrodem, w którym może stanąć taka ławka? Nic straconego. To przecież może być Wasz ulubiony fotel, kanapa, kuchenne krzesło czy stół.

Rewelacyjny pomysł, prawda?

Więcej informacji o

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji