Pomysł tygodnia: medalion ze zdjęciem przy bukiecie ślubnym

To małe dodatki tworzą niezapomniany klimat ślubu i wesela. Jednym z nich może być medalion przyczepiony do ślubnego bukietu. W dawnych czasach malutkie, zdobione pudełeczko z zamkniętą podobizną narzeczonego panny nosiły na szyi. Do ślubnej wiązanki zaadaptowały je amerykańskie panny młode.

fot. Alisha + Brook Photographers, Glass Realm Designs via etsy.com, Erin Maroni Design

Panny młode w medalionach umieszczają najczęściej ślubne zdjęcie swoich rodziców czy dziadków, ale przy nieco bardziej samolubnym podejściu do tematu do ślubnej wiązanki możemy przyczepić oprawioną w ramkę fotografię z własnej sesji narzeczeńskiej.

fot. m three studio, JubilantWares via etsy.com, Jubilant Wares via etsy.com, Samm Blake

Tego typu ozdobę zamówić możecie np. w internetowym sklepie etsy.com. Przyczepia się ją za pomocą wstążeczki bądź małej agrafki przyczepionej do wstążki wiążącej bukiet. To rewelacyjny sposób na dyskretne spersonalizowanie ślubu.

via emmalinebride.com
Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji