Pomysł tygodnia: medalion ze zdjęciem przy bukiecie ślubnym

To małe dodatki tworzą niezapomniany klimat ślubu i wesela. Jednym z nich może być medalion przyczepiony do ślubnego bukietu. W dawnych czasach malutkie, zdobione pudełeczko z zamkniętą podobizną narzeczonego panny nosiły na szyi. Do ślubnej wiązanki zaadaptowały je amerykańskie panny młode.

fot. Alisha + Brook Photographers, Glass Realm Designs via etsy.com, Erin Maroni Design

Panny młode w medalionach umieszczają najczęściej ślubne zdjęcie swoich rodziców czy dziadków, ale przy nieco bardziej samolubnym podejściu do tematu do ślubnej wiązanki możemy przyczepić oprawioną w ramkę fotografię z własnej sesji narzeczeńskiej.

fot. m three studio, JubilantWares via etsy.com, Jubilant Wares via etsy.com, Samm Blake

Tego typu ozdobę zamówić możecie np. w internetowym sklepie etsy.com. Przyczepia się ją za pomocą wstążeczki bądź małej agrafki przyczepionej do wstążki wiążącej bukiet. To rewelacyjny sposób na dyskretne spersonalizowanie ślubu.

via emmalinebride.com

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji