Pomysł tygodnia: medalion ze zdjęciem przy bukiecie ślubnym

To małe dodatki tworzą niezapomniany klimat ślubu i wesela. Jednym z nich może być medalion przyczepiony do ślubnego bukietu. W dawnych czasach malutkie, zdobione pudełeczko z zamkniętą podobizną narzeczonego panny nosiły na szyi. Do ślubnej wiązanki zaadaptowały je amerykańskie panny młode.

fot. Alisha + Brook Photographers, Glass Realm Designs via etsy.com, Erin Maroni Design

Panny młode w medalionach umieszczają najczęściej ślubne zdjęcie swoich rodziców czy dziadków, ale przy nieco bardziej samolubnym podejściu do tematu do ślubnej wiązanki możemy przyczepić oprawioną w ramkę fotografię z własnej sesji narzeczeńskiej.

fot. m three studio, JubilantWares via etsy.com, Jubilant Wares via etsy.com, Samm Blake

Tego typu ozdobę zamówić możecie np. w internetowym sklepie etsy.com. Przyczepia się ją za pomocą wstążeczki bądź małej agrafki przyczepionej do wstążki wiążącej bukiet. To rewelacyjny sposób na dyskretne spersonalizowanie ślubu.

via emmalinebride.com

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Narzeczeni, którzy właśnie wiosną powiedzą sakramentalne TAK, zapewne już od dawna zastanawiają się na jakie dekoracje sali i na jaki bukiet ślubny się zdecydować. Zastanawiacie się jak wybrać idealny bukiet ślubny?
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto
Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Również uroczystość weselna, która powinna odzwierciedlać chakartery przyszłych małżonków zasługuje na odpowiednie udekorowanie, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej. Chcielibyśmy zaprezentować kilka kroków, których zadaniem jest ułatwienie Wam procesu dekoracji sali weselnej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji