• Magazyn

Pomysł tygodnia: chusteczki dla gości na otarcie łez wzruszenia

Nie jestem w stanie nic na to poradzić. Choć na co dzień oglądam dziesiątki ślubnych fotografii i mało co na ślubach przyjaciół jest mnie w stanie zaskoczyć, na każdej takiej uroczystości płaczę jak bóbr ;-). Przed wyjściem z domu więc zawsze upewniam się, że schowałam do torebki paczkę chusteczek.

  • Dekoracje

Nie jestem w stanie nic na to poradzić. Choć na co dzień oglądam dziesiątki ślubnych fotografii i mało co na ślubach przyjaciół jest mnie w stanie zaskoczyć, na każdej takiej uroczystości płaczę jak bóbr ;-). Przed wyjściem  z domu więc zawsze upewniam się, że schowałam do torebki paczkę chusteczek.

zapisz
fot. MandyMarieArt via etsy.com, MightyMooseDesigns

Jeżeli planujecie, że Wasza ślubna uroczystość będzie wyjątkowo wzruszająca, też  pomyślcie o ślubnych chusteczkach. Nie, nie dla siebie, dla swoich gości.  Pojedyncze egzemplarze chusteczek jednorazowych bądź tych tradycyjnych, z materiału, zapakujcie w elegancką kopertę. Nie zapomnijcie przyczepić do niej kartki z napisem “Na otarcie łez wzruszenia”. Tego typu pakuneczki możecie też kupić w rewelacyjnym sklepie etsy.com.

zapisz
fot. ashleymessing via etsy.com, ChubbyMonkey via etsy.com

O rozdanie takiego malutkiego prezenciku przybywającym na ślub gościom możecie poprosić swoje druhny. Jeżeli wolicie, aby skupiły się na innych zadaniach, poproście dekoratorkę, aby zostawiła te drobne pakunki na ławkach w kościele czy krzesłach w USC. Wasi goście naprawdę będą mile zaskoczeni i z pewnością ze wzruszenia od razu skorzystają z chusteczek ;-).

zapisz
fot. Pretty Lane Boutique via etsy.com

Zobacz również: “5 pomysłów na ręcznie robione zaproszenia ślubne w nietypowej formie”

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!