Pomysł tygodnia: chusteczki dla gości na otarcie łez wzruszenia

Nie jestem w stanie nic na to poradzić. Choć na co dzień oglądam dziesiątki ślubnych fotografii i mało co na ślubach przyjaciół jest mnie w stanie zaskoczyć, na każdej takiej uroczystości płaczę jak bóbr ;-). Przed wyjściem  z domu więc zawsze upewniam się, że schowałam do torebki paczkę chusteczek.

fot. MandyMarieArt via etsy.com, MightyMooseDesigns

Jeżeli planujecie, że Wasza ślubna uroczystość będzie wyjątkowo wzruszająca, też  pomyślcie o ślubnych chusteczkach. Nie, nie dla siebie, dla swoich gości.  Pojedyncze egzemplarze chusteczek jednorazowych bądź tych tradycyjnych, z materiału, zapakujcie w elegancką kopertę. Nie zapomnijcie przyczepić do niej kartki z napisem “Na otarcie łez wzruszenia”. Tego typu pakuneczki możecie też kupić w rewelacyjnym sklepie etsy.com.

fot. ashleymessing via etsy.com, ChubbyMonkey via etsy.com

O rozdanie takiego malutkiego prezenciku przybywającym na ślub gościom możecie poprosić swoje druhny. Jeżeli wolicie, aby skupiły się na innych zadaniach, poproście dekoratorkę, aby zostawiła te drobne pakunki na ławkach w kościele czy krzesłach w USC. Wasi goście naprawdę będą mile zaskoczeni i z pewnością ze wzruszenia od razu skorzystają z chusteczek ;-).

fot. Pretty Lane Boutique via etsy.com

Zobacz również: “5 pomysłów na ręcznie robione zaproszenia ślubne w nietypowej formie”

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać literowe dekoracje na wesele? Nowe trendy i porady specjalistów
Jak wybrać literowe dekoracje na wesele? Nowe trendy i porady specjalistów
Ile kosztuje? Jak ją wybrać? Jakie są najnowsze trendy? Oto odpowiedzi na takie pytania oraz wiele więcej!
Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele tematyczne w stylu hippie to pomysł oryginalny i bardzo szalony! Jak na każdym ślubie, w przypadku hipisowskiego wesela najważniejsza jest Panna Młoda, więc dziś wybieramy najpiękniejsze suknie ślubne, bukiety ślubne i fryzury ślubne na wesele w stylu hippie!
Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Wycinanki to jego druga, nieznana światu pasja. Składał papier i wycinał snując opowieść „o tych którzy za górami za lasami… wzięli ślub i żyli długo i szczęśliwie”.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji