Pomysł tygodnia: biżuteria ślubna z żywych kwiatów

Żywe kwiaty we włosach panny młodej, wianki czy bransoletki z kwiatami zamiast ślubnego bukietu to nic nowego. Co jednak powiedziałybyście na… naszyjnik z żywych kwiatów, jako przepiękny dodatek do Waszej sukni ślubnej? Jesteście zaskoczone?

fot. Melissa Schollaert Photography via weddingchicks.com

Ja po raz pierwszy z tym pomysłem spotkałam się dwa lata temu podczas… targów ogrodniczych. Wówczas wydał mi się uroczy, ale potraktowałam go tak samo jak trendy haute couture – sztuka dla sztuki. Ostatnio trafiłam jednak na fantastyczne realizacje Birch Bloosom i na nowo zakochałam się w tym pomyśle.

fot. Melissa Schollaert Photography via weddingchicks.com

Moją absolutną faworytką jest gipsówka oplatająca szyję panny młodej. Ale kwiatowy naszyjnik może być wykonany także z eustomy, peonii czy wszystkich innych delikatnych kwiatów. Powinny być jednak na tyle trwałe, aby przetrwały cały dzień ślubu. Wykonanie takiego naszyjnika warto więc powierzyć florystce.

Żywy naszyjnik to nie jedyna opcja. Kwiaty można także wykorzystać do stworzenia paska przy sukni ślubnej, bransoletki na nogę czy opaski do włosów. Będzie pięknie. Dziewczęco i naturalnie.

Zobacz również: “Pięć pomysłów na biżuterię ślubną, które Cię zaskoczą”

fot. Melissa Schollaert Photography via weddingchicks.com

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji