Pokaz Victoria Secret 2016: Paryż oszalał na punkcie pożądanych Aniołków!

Paryż jest miastem o bardzo bogatej kulturze i tradycji. W tym roku zdecydował się zorganizować największą modową paradę świata, a mianowicie pokaz firmy Victoria Secret. Przy inscenizacji w szeroko rozumianym stylu badahe i współpracy muzycznych gwiazd znanych na całym świecie odbyło się wspaniałe przedsięwzięcie, które można zobaczyć w tej galerii- pokazujemy w niej najbardziej spektakularne projekty i różne anegdoty. Przygotuj się na niespodzianki!

Kendall Jenner, desfile Victoria's Secret 2016.
Kendall Jenner, desfile Victoria’s Secret 2016. Credits: Cordon Press

W Paryżu miały miejsce nieoczekiwane zdarzenia- to miasto ma w sobie magię. Miały miejsce różnego rodzaju konferencje prasowe, kolacje, próby i różne imprezy i oczywiście końcowe party na zakończenie całej imprezy. Świadkiem tego był Grand Palais. Pod jego kierownictwem modelki nosiły prawie setkę różnych strojów. Wśród tych modelek znalazła się Aleksandra Ambrosio czy Adriana Lima, o których można powiedzieć, że są starymi wyjadaczkami tych show.

Pojawiły się też nowe twarze- Gigi Haddid czy Irina Shayk. Jeżeli chodzi o rosyjską top model, to warto zaznaczyć, że Victoria Secret pokazało trzy pierwsze miesiące jej ciąży- zaskoczyło to prawie 2000 uczestników tego wydarzenia. Ojcem dziecka Iriny będzie amerykański aktor Bradley Cooper, z którym jest w związku od 2015 roku.

Irina Shayk, desfile Victoria's Secret 2016.
Irina Shayk, desfile Victoria’s Secret 2016. Credits: Cordon Press
Adriana Lima, desfile Victoria's Secret 2016.
Adriana Lima, desfile Victoria’s Secret 2016. Credits: Cordon Press
Alessandra Ambrosio, desfile Victoria's Secret 2016.
Alessandra Ambrosio, desfile Victoria’s Secret 2016. Credits: Cordon Press

W inscenizacji miały miejsce też bardziej ekstrawaganckie momenty. Lady Gaga była odpowiedzialna za muzykę life. To było prawdziwe show.

Lady Gaga en desfile Victoria's Secret 2016.
Lady Gaga en desfile Victoria’s Secret 2016. Credits: Cordon Press

W kolekcji został zaprezentowany biustonosz zaprojektowany przez Eddiego Borgo złożony z diamentów i szmaragdów- w sumie 400 karatów. Jego przygotowanie wymagało ponad 700 godzin pracy. To małe dzieło sztuki jest warte ponad 3 miliony dolarów.

Jasmine Tookes, desfile Victoria's Secret 2016.
Jasmine Tookes, desfile Victoria’s Secret 2016. Credits: Cordon Press

Roy Ramond stworzył firmę Victoria Secret po to, aby już więcej nie czuć się zakłopotanym podczas wybierania bielizny dla żony- w końcu potrzeba matką wynalazku. Kto by pomyślał, że z takiego pomysłu powstanie takie imperium.

Gigi Hadid, desfile Victoria's Secret 2016.
Gigi Hadid, desfile Victoria’s Secret 2016. Credits: Cordon Press
Devon Windsor, desfile Victoria's Secret 2016.
Devon Windsor, desfile Victoria’s Secret 2016. Credits: Cordon Press
Elsa Hosk, desfile de Victoria's Secret 2016.
Elsa Hosk, desfile de Victoria’s Secret 2016. Credits: Cordon Press

Pokazy Victoria Secret zawsze były przedstawiane tylko w Stanach Zjednoczonych, ale w dwóch poprzednich edycjach został zaprezentowany w innych miejscach na świecie- w Cannes i właśnie w Paryżu.

Desfile Victoria's Secret 2016.
Desfile Victoria’s Secret 2016. Credits: Cordon Press

Finał przekroczył wszelkie oczekiwania. Pozostawił nas pewnymi, że chcemy w przyszłym roku obejrzeć to show i zobaczyć te anioły na wybiegu. Victoria Secret zawsze zaskakuje. Skorzystaj z propozycji Victoria Secret i wybierz projekt przepełniony zmysłowością i romantyzmem. Uwodź w swoją noc poślubną

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać buty do ślubu? Oto 6 wskazówek, które pomogą Ci je wybrać!
Jak wybrać buty do ślubu? Oto 6 wskazówek, które pomogą Ci je wybrać!
W tym artykule znajdziesz wszystko, co ważne przy wyborze butów dla panny młodej. Kilka porad, dzięki którym w dniu ślubu będziesz czułą się nie tylko pięknie, ale i komfortowo. Zankyou pomaga wybrać najlepsze buty dla panny młodej!
Wesele w stylu Glamour- stylowy przepych!
Wesele w stylu Glamour- stylowy przepych!
Styl glamour koncentruje się na dodatkach, romantycznych motywach a przyświeca mu zasada, w której im więcej oznacza lepiej.
Kolekcja wiosna-lato od KSIS Wedding Shoes! Zapraszamy!
Kolekcja wiosna-lato od KSIS Wedding Shoes! Zapraszamy!
Obok ponadczasowej łamanej bieli, w kolekcji pojawi się pudrowy róż i uwielbiane przez właścicielki łączenie faktur – skóra, satyna, skóra lakierowana, matowa czy też brokatowa.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji