Pokaz marki Pronovias 2014 na Barcelona Bridal Week

Foto: Pronovias
Pronovias kolekcja 2014. Fot: Pronovias

Mówi się, że ostatni będą pierwszymi. Mimo, że pokaz marki Pronovias zamykał w tym roku Barcelona Bridal Week– nie tylko w naszym mniemaniu, jest najważniejszą kolekcją roku, jednym z głównych wyznaczników trendów ślubnych 2014!

Podczas tygodnia Mody Ślubnej pokazano ogrom pięknych sukien ślubnych na 2014 rok – to na tych projektach będą wzorowali się inni projektanci, to te suknie pokochały Narzeczone, szukające tej jednej, wymarzonej sukni ślubnej! W Museo Nacional de Arte de Cataluña, gdzie obecnych było ponad 2.000 zaproszonych gości, zaprezentowano kolekcje marek takich jak:  Pronovias, Elie Saab i Pronovias Atelier.

Foto: Pronovias
Pronovias kolekcja 2014. Fot: Pronovias

Już tradycyjnie – suknie ślubne Pronovias są wyjątkowe! Kolekcja 2014 inspirowana jest kulturą barokową, z wyraźną fascynacją flamenco, z frędzlami, kapeluszami, falbanami i długimi rękawami…

Foto: Pronovias
Pronovias kolekcja 2014. Fot: Pronovias

W tej kolekcji dodatki odgrywają szczególną rolę. Wyjątkowość detali było widać także podczas pokazu – wyjątkowy, niemal magiczny. Swoim urokiem czarował także hiszpański model Jon Kortajarena.

Foto: Pronovias
Pronovias colección 2014. Foto: Pronovias

Długie welony, opaski, kwieciste zdobienia, złociste dodatki… To wszystko wprowadza nas w książęcy świat Pronovias. Mimo tak wyjątkowych sukien ślubnych, Pronovias nigdy nie zapomina o dodatkach Panny Młodej, które dopełniają stylizację nadając jej niepowtarzalności.

Foto: Pronovias
Pronovias kolekcja 2014. Fot: Pronovias
Foto: Pronovias
Pronovias kolekcja 2014. Fot: Pronovias
Foto: Pronovias
Pronovias kolekcja 2014. Fot: Pronovias

Więcej zdjęć z Barcelona Bridal Week znajdziesz w galerii zdjęć ślubnych!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Rosa Clará. Credits: Barcelona Bridal Fashion Week
Suknie ślubne Rosa Clara 2018: kolekcja najbardziej romantyczna jaką kiedykolwiek widziałaś!
Ta kolekcja zrobi wrażenie na każdej kobiecie. Mają w sobie wielką lekkość. Wybierz to ubranie, które najbardziej do Ciebie pasuje!
Credits: Sweetheart
Sweetheart 2018: nowa kolekcja dla najbardziej romantycznych narzeczonych
Podkreśl figurę, wybierając jedną z tych przepięknych kreacji i stań się najbardziej romantyczną Panną Młodą!
Tendencias para novias 2018.
10 trendów dla Panny Młodej w sezonie 2018, których nie należy przegapić. Sprawdź koniecznie!
10 tendencji dla panien młodych z 2018 roku. Nie możesz ich przegapić. Spraw, żeby były obecne w Twojej sukni ślubnej. Jeżeli tak będzie, to masz szczęście. Bądź najpiękniejszą oblubienicą.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji