Podróż poślubna z biurem podróży - czy warto?

Po ślubie przychodzi czas na wymarzone wakacje i odpoczynek dla Młodej Pary. Na podróż poślubną decyduje się coraz więcej Młodych Par, które korzystają z tej możliwości by wyjechać w najwspanialszą podróż swojego życia.
Tutaj jednak pojawia się widmo koszmaru wakacyjnego, coraz częściej przytaczanego przez media – podróże w jedną stronę, utrata pieniędzy i dramat powrotu.
Sytuacja ta powoduje, że klienci czują większy niepokój przed podjęciem decyzji o zorganizowanej podróży poślubnej, lecz jest to zupełnie zrozumiałe, gdyż podróż poślubna zdarza się tylko raz, ma być niezapomnianym przeżyciem, czasem odpoczynku i cieszeniem się wyłącznie sobą nawzajem. Ważne jest więc, aby taka podróż była dobrze zorganizowana i dopięta na tak zwany ostatni guzik, bez żadnych niespodzianek.

abcslubu.pl_Fot. Alventus Travel

Jak uniknąć problemowej sytuacji?


Nic nie zastąpi odrobiny zdrowego rozsądku – najprostszym sposobem jest zasięgnięcie porady u źródła, czyli w biurach podróży, które sprzedają agencyjnie oferty poszczególnych organizatorów i również dla dobra swojego biznesu, nieustannie monitorują sytuację na rynku i sprawdzają poszczególnych touroperatorów, proponując Klientom oferty wycieczek najbardziej wiarygodnych organizatorów turystyki, tak aby Klienci czuli się w pełni bezpiecznie, decydując się na zakup wycieczki konkretnego touroperatora.

Obecnie na rynku jest wiele instytucji, które kontrolują działalność firm, sprawdzają ich uczciwość i wiarygodność wobec innych podmiotów oraz dodatkowo nadają odpowiednie certyfikaty jak np. certyfikat Rzetelna Firma. Oczywiście nie gwarantuje to Klientowi w stu procentach, że każde biuro uczestniczące w takim programie wywiąże się ze swoich obietnic, ale przy wyborze wycieczki warto zweryfikować rzetelność i wiarygodność organizatora turystyki także pod tym kątem.
Tak naprawdę to agenci, czyli biura podróży sprzedające agencyjnie oferty poszczególnych organizatorów turystyki poprzez swoją wiedzę i doświadczenie są w stanie doradzić, z którym touroperatorem warto wybrać się na wakacje, tak aby wypoczynek Klientów był udany i bezpieczny. Taki sprawdzony i polecony organizator wycieczki odwdzięczy się nam wysoką jakością świadczonych usług oraz niezapomnianymi wakacjami dobranymi do naszych potrzeb.
Specjalista portalu abcslubu.pl – Karolina Kowalczyk
Źródło: abcslubu.pl / www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Prezentujemy najlepszych warszawskich fotografów! Mamy nadzieję, że zdjęcia przypadną Państwu do gustu. Pytaliśmy fotografów o ich pracę, bo kto wie lepiej jak nie oni co wyróżnia ich zdjęcia?
Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Fotografowie są niezwykle ważni podczas ślubów, ze względu na to, że to oni są odpowiedzialni za uchwycenie tego pięknego dnia i przemienie go w wizualne dzieło sztuki. Dzięki nim wspomnienia pozostaną z Wami oraz Waszymi bliskimi na długie lata.
Fotograf ślubny w Krakowie! The best!
Fotograf ślubny w Krakowie! The best!
Wspaniali twórcy zdjęć ślubnych z Krakowa! Zapraszamy!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji