Podróż poślubna z biurem podróży - czy warto?

Podróż poślubna z biurem podróży? Zobacz jak bezpiecznie wyjechać korzystając z usług agentów.

  • Podróż poślubna

Po ślubie przychodzi czas na wymarzone wakacje i odpoczynek dla Młodej Pary. Na podróż poślubną decyduje się coraz więcej Młodych Par, które korzystają z tej możliwości by wyjechać w najwspanialszą podróż swojego życia.
Tutaj jednak pojawia się widmo koszmaru wakacyjnego, coraz częściej przytaczanego przez media – podróże w jedną stronę, utrata pieniędzy i dramat powrotu.
Sytuacja ta powoduje, że klienci czują większy niepokój przed podjęciem decyzji o zorganizowanej podróży poślubnej, lecz jest to zupełnie zrozumiałe, gdyż podróż poślubna zdarza się tylko raz, ma być niezapomnianym przeżyciem, czasem odpoczynku i cieszeniem się wyłącznie sobą nawzajem. Ważne jest więc, aby taka podróż była dobrze zorganizowana i dopięta na tak zwany ostatni guzik, bez żadnych niespodzianek.

zapisz
abcslubu.pl_Fot. Alventus Travel

Jak uniknąć problemowej sytuacji?

Publikacja


Nic nie zastąpi odrobiny zdrowego rozsądku – najprostszym sposobem jest zasięgnięcie porady u źródła, czyli w biurach podróży, które sprzedają agencyjnie oferty poszczególnych organizatorów i również dla dobra swojego biznesu, nieustannie monitorują sytuację na rynku i sprawdzają poszczególnych touroperatorów, proponując Klientom oferty wycieczek najbardziej wiarygodnych organizatorów turystyki, tak aby Klienci czuli się w pełni bezpiecznie, decydując się na zakup wycieczki konkretnego touroperatora.

Obecnie na rynku jest wiele instytucji, które kontrolują działalność firm, sprawdzają ich uczciwość i wiarygodność wobec innych podmiotów oraz dodatkowo nadają odpowiednie certyfikaty jak np. certyfikat Rzetelna Firma. Oczywiście nie gwarantuje to Klientowi w stu procentach, że każde biuro uczestniczące w takim programie wywiąże się ze swoich obietnic, ale przy wyborze wycieczki warto zweryfikować rzetelność i wiarygodność organizatora turystyki także pod tym kątem.
Tak naprawdę to agenci, czyli biura podróży sprzedające agencyjnie oferty poszczególnych organizatorów turystyki poprzez swoją wiedzę i doświadczenie są w stanie doradzić, z którym touroperatorem warto wybrać się na wakacje, tak aby wypoczynek Klientów był udany i bezpieczny. Taki sprawdzony i polecony organizator wycieczki odwdzięczy się nam wysoką jakością świadczonych usług oraz niezapomnianymi wakacjami dobranymi do naszych potrzeb.
Specjalista portalu abcslubu.pl – Karolina Kowalczyk
Źródło: abcslubu.pl / www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!