Romantyczny miesiąc miodowy pod słońcem Egiptu

Prawdziwa podróż poślubna to tak naprawdę celebracja wszystkich uczuć i szczęścia łączącego młodą parę. Gdzie spędzić te romantyczne chwile? Być może Egipt nie jest najbardziej intymnym i odosobnionym miejscem na ziemi, jednak ma wiele niewątpliwych atutów, którymi zdecydowanie wygrywa. I właśnie te atuty decydują o tym, że warto wybrać się tam na miesiąc miodowy i poczuć kapitalną i wyjątkową atmosferę, która jest udziałem tego afrykańskiego państwa, od lat znanego ze swojej wspaniałej turystyki. Wiele par będąc w Egipcie poczuło romantyczną i tajemniczą aurę wielu nietuzinkowych miejsc, dzięki czemu ich wyprawa okazała się przygodą życia.

relaks na plaży podczas podróży poślubnej
Egzotyczna podróż poślubna to możliwość wspólnego wypoczynku po organizacji ślubu i wesela. Fot.Patryk Kosmider - Fotolia.com

Kiedyś wycieczki do Afryki były wielkim luksusem, który był dostępny jedynie dla nielicznych. W dzisiejszych czasach ta przyjemność dostępna jest na szczęście powszechnie, co oznacza, że niemal każdy może np. zimą pozwolić sobie na wycieczkę w ciepłe rejony, gdzie zapomni o lokalnych, mało przyjemnych, temperaturach. Oczywiście mimo tego, że Egipt nieco spowszedniał, to nadal jest interesującym krajem, który skrywa wiele ciekawostek.

miesiąc miodowy w Egipcie
Miesiąc miodowy w słonecznym Egipcie to idealny pomysł na udany odpoczynek. Źródło: seqoya - Fotolia.com

Dla jednych atrakcją będzie Jungle Aqua Park w Hurghadzie, dla innych piramida Cheopsa. Jedni wybiorą malowniczą rafę koralową w Marsa Alam, inni z kolei wybiorą się do Gizy, Kairu, czy też Luksoru. Krótko mówiąc – dla każdego coś miłego. Tylko od nowożeńców tak naprawdę zależy, na jaką opcję się zdecydują. Można również połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc wybrać się na wyprawę rzeką Nil, a potem skorzystać z uciech aqua parku. Jedno nie musi przecież wykluczać drugiego, a może wręcz stanowić idealne uzupełnienie.

Egipt to również kilka egzystujących obok siebie kultur, olbrzymie połacie pustynne, oazy, Beduini, palmy oraz wielbłądy. Taka podróż poślubna to okazja do intensywnych wrażeń, skorzystania z tego, co oferują hotele, zabawy, tańce, nurkowanie, zwiedzanie, pływanie w morzu. To również okazja do obcowania z obcą, egzotyczną kulturą i zobaczenia na żywo miejsc związanych ze światem faraonów. Wybierając się w podróż poślubną możecie być pewni, że czeka na was moc atrakcji i że ta wyprawa może się okazać ekscytującym przeżyciem. Czytaj takżekiedy najlepiej wybrać się na podróż poślubną do Egiptu.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Fotografowie są niezwykle ważni podczas ślubów, ze względu na to, że to oni są odpowiedzialni za uchwycenie tego pięknego dnia i przemienie go w wizualne dzieło sztuki. Dzięki nim wspomnienia pozostaną z Wami oraz Waszymi bliskimi na długie lata.
Fotograf ślubny w Krakowie! The best!
Fotograf ślubny w Krakowie! The best!
Wspaniali twórcy zdjęć ślubnych z Krakowa! Zapraszamy!
Sesja narzeczeńska: jej tajniki, porady fotografa i fantastyczne przykłady!
Sesja narzeczeńska: jej tajniki, porady fotografa i fantastyczne przykłady!
Zdjęcia, które przygotowuje ten fotograf mają w sobie wielką klasę i niezwykły szyk. Uwagę zwraca to, w jaki sposób wykorzystuje kolory. Są nieokreślone jest w nich pewnego rodzaju niedopowiedzenie, co sprawia, że tym bardziej intrygują.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji