Romantyczny miesiąc miodowy pod słońcem Egiptu

  • Fotograf i kamerzysta

Prawdziwa podróż poślubna to tak naprawdę celebracja wszystkich uczuć i szczęścia łączącego młodą parę. Gdzie spędzić te romantyczne chwile? Być może Egipt nie jest najbardziej intymnym i odosobnionym miejscem na ziemi, jednak ma wiele niewątpliwych atutów, którymi zdecydowanie wygrywa. I właśnie te atuty decydują o tym, że warto wybrać się tam na miesiąc miodowy i poczuć kapitalną i wyjątkową atmosferę, która jest udziałem tego afrykańskiego państwa, od lat znanego ze swojej wspaniałej turystyki. Wiele par będąc w Egipcie poczuło romantyczną i tajemniczą aurę wielu nietuzinkowych miejsc, dzięki czemu ich wyprawa okazała się przygodą życia.

zapiszrelaks na plaży podczas podróży poślubnej
Egzotyczna podróż poślubna to możliwość wspólnego wypoczynku po organizacji ślubu i wesela. Fot.Patryk Kosmider - Fotolia.com

Kiedyś wycieczki do Afryki były wielkim luksusem, który był dostępny jedynie dla nielicznych. W dzisiejszych czasach ta przyjemność dostępna jest na szczęście powszechnie, co oznacza, że niemal każdy może np. zimą pozwolić sobie na wycieczkę w ciepłe rejony, gdzie zapomni o lokalnych, mało przyjemnych, temperaturach. Oczywiście mimo tego, że Egipt nieco spowszedniał, to nadal jest interesującym krajem, który skrywa wiele ciekawostek.

zapiszmiesiąc miodowy w Egipcie
Miesiąc miodowy w słonecznym Egipcie to idealny pomysł na udany odpoczynek. Źródło: seqoya - Fotolia.com

Dla jednych atrakcją będzie Jungle Aqua Park w Hurghadzie, dla innych piramida Cheopsa. Jedni wybiorą malowniczą rafę koralową w Marsa Alam, inni z kolei wybiorą się do Gizy, Kairu, czy też Luksoru. Krótko mówiąc – dla każdego coś miłego. Tylko od nowożeńców tak naprawdę zależy, na jaką opcję się zdecydują. Można również połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc wybrać się na wyprawę rzeką Nil, a potem skorzystać z uciech aqua parku. Jedno nie musi przecież wykluczać drugiego, a może wręcz stanowić idealne uzupełnienie.

Egipt to również kilka egzystujących obok siebie kultur, olbrzymie połacie pustynne, oazy, Beduini, palmy oraz wielbłądy. Taka podróż poślubna to okazja do intensywnych wrażeń, skorzystania z tego, co oferują hotele, zabawy, tańce, nurkowanie, zwiedzanie, pływanie w morzu. To również okazja do obcowania z obcą, egzotyczną kulturą i zobaczenia na żywo miejsc związanych ze światem faraonów. Wybierając się w podróż poślubną możecie być pewni, że czeka na was moc atrakcji i że ta wyprawa może się okazać ekscytującym przeżyciem. Czytaj takżekiedy najlepiej wybrać się na podróż poślubną do Egiptu.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!