Podróż jako motyw przewodni wesela – mapy ze zdjęciami

Ślub z motywem przewodnim lotniczo-podróżniczym jest jednym z moich ulubionych. Taki temat gwarantuje naprawdę duży wybór dodatków. Na weselu podróżnika zabraknąć nie powinno przede wszystkim map, na których możemy nakreślić wiele informacji. Będzie to bardzo oryginalny i niezwykle wdzięczny element dekoracyjny. Na takiej ozdobie możemy zaznaczyć skąd pochodzą nasi goście, nanieść szlaki naszych podróży, lub wskazać miejsca, które chcielibyśmy razem zwiedzić. Mój pomysł na podróżniczy motyw przewodni to ramki dekoracyjne z turystycznym zdjęciem pary młodej oraz mapą tego właśnie miejsca w tle.

Dowiedz się więcej “podróż jako motyw przewodni wesela”
Fot. Kreatywny Ślub

PORADA

Tak przygotowane ramki będą także doskonałym pomysłem na oznaczenie stołów. Wystarczy, że na ramce umieścimy nazwę miasta lub regionu i w ten sposób nadamy geograficzne nazwy stołom weselnym.

Warto zadbać o to, aby wszystkie zdjęcia były oprawione w podobnym stylu i aby paleta kolorów komponowała się z wystrojem sali.

WYKONANIE

Wykonanie takiej ozdoby zajmie nam dosłownie kilka minut. Wydrukowane zdjęcie oraz mapę umieścimy w wybranej ramce. Warto zadbać o to, aby wyeksponować samą fotografię poprzez umieszczenie jej na dodatkowym obramowaniu w kolorze kontrastującym z tłem. Rozmiar oraz styl wybranej przez nas ramki będzie w tym przypadku dowolny.

Dowiedz się więcej “mapa motywem przewodnim ślubu”
Fot. Kreatywny Ślub
Dowiedz się więcej “motyw przewodni ślubu”
Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

Po oprawieniu zdjęć, możemy wykorzystać je jako ozdoby sali weselnej lub jako oznaczniki stołów. Tak przygotowane fotografie będą także doskonałą pamiątką na przyszłość. Jeśli wybierzemy mapy w podobnych odcieniach, ramki z pewnością będą oryginalną ozdobą naszego salonu lub przedpokoju.

Dowiedz się więcej “motyw przewodni ślubu”
Fot. Kreatywny Ślub
Dowiedz się więcej “temat przewodni podróż”
Fot. Kreatywny Ślub

Zobaczcie także: “Lista prezentów ślubnych dla podróżników”

 


blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji