Pierwszy salon Yolan Cris w Polsce! Nie możesz tego przegapić

10 września odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce salonu Yolan Cris. Suknie ślubne prosto z barcelońskiego Atelier będzie można znaleźć w Gdyni, na ul. Wielkopolskiej. Z pewnością zawita tam wiele Panien Młodych w poszukiwaniu oryginalnej kreacji.

Yolan Cris to jeden z najlepszych salonów z sukniami ślubnymi na świecie. Kolekcje tworzone są przez siostry: Yolandę i Cristinę. Kobiety dorastały w otoczeniu tiulu i jedwabiu. Od najmłodszych lat spędzały wolny czas w salonie z sukniami ślubnymi prowadzonym przez ich matkę. Postanowiły zrewolucjonizować modę ślubną. Ich marzeniem było stworzenie marki dla kobiet naturalnych i autentycznych. W 2005 roku osiągnęły swój cel. Od tamtego czasu Yolan Cris cały czas się rozwijał. Obecnie, jest jednym najlepszych salonów sukien ślubnych na świecie. Ich sekret? Każda suknia ślubna wykonana jest z materiałów najlepszej jakości. Czas poświęcony na przygotowanie projektu suknii, a następnie jej wykonanie to minuty pełne pasji.

Delikatna suknia ślubna, Foto: Yolan Cris
Koronkowa suknia ślubna, Foto: Yolan Cris
Elegancka, długa suknia ślubna, Foto: Yolan Cris
Romantyczna suknia ślubna, Foto: Yolan Cris
Oryginalna suknia ślubna, Foto: Yolan Cris
Długa suknia ślubna z przezroczystymi rękawami, Foto: Yolan Cris

Przekonaj się sama, jak wspaniałe są suknie Yolan Cris. Teraz będziesz mogła odwiedzić salon w Polsce.
Serdecznie zapraszamy!

Jeśli szukasz suknii ślubnej, poznaj trendy na rok 2015 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji