Pierwszy salon Yolan Cris w Polsce! Nie możesz tego przegapić

10 września odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce salonu Yolan Cris. Suknie ślubne prosto z barcelońskiego Atelier będzie można znaleźć w Gdyni, na ul. Wielkopolskiej. Z pewnością zawita tam wiele Panien Młodych w poszukiwaniu oryginalnej kreacji.

Yolan Cris to jeden z najlepszych salonów z sukniami ślubnymi na świecie. Kolekcje tworzone są przez siostry: Yolandę i Cristinę. Kobiety dorastały w otoczeniu tiulu i jedwabiu. Od najmłodszych lat spędzały wolny czas w salonie z sukniami ślubnymi prowadzonym przez ich matkę. Postanowiły zrewolucjonizować modę ślubną. Ich marzeniem było stworzenie marki dla kobiet naturalnych i autentycznych. W 2005 roku osiągnęły swój cel. Od tamtego czasu Yolan Cris cały czas się rozwijał. Obecnie, jest jednym najlepszych salonów sukien ślubnych na świecie. Ich sekret? Każda suknia ślubna wykonana jest z materiałów najlepszej jakości. Czas poświęcony na przygotowanie projektu suknii, a następnie jej wykonanie to minuty pełne pasji.

Delikatna suknia ślubna, Foto: Yolan Cris
Koronkowa suknia ślubna, Foto: Yolan Cris
Elegancka, długa suknia ślubna, Foto: Yolan Cris
Romantyczna suknia ślubna, Foto: Yolan Cris
Oryginalna suknia ślubna, Foto: Yolan Cris
Długa suknia ślubna z przezroczystymi rękawami, Foto: Yolan Cris

Przekonaj się sama, jak wspaniałe są suknie Yolan Cris. Teraz będziesz mogła odwiedzić salon w Polsce.
Serdecznie zapraszamy!

Jeśli szukasz suknii ślubnej, poznaj trendy na rok 2015 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Barrington. Credits: Sottero and Midgley
Sottero i Midgley: najlepsze projekty z kolekcji 2018. Wybierz swój ulubiony!
Kolekcja, która łączy najlepszej jakości materiały wraz z niezwykłymi dodatkami, której nie możesz przegapić. Odkryj, co do zaaferowania ma dla Ciebie marka Sottero and Midgley w 2018!
Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to wydarzenie utrzymujące tytuł najpopularniejszego pokazu mody ślubnej na świecie. Od 25 do 27 marca, wiodący projektanci oraz producenci zgormadzą się pod jednym dachem, aby zaprezentować najnowsze trendy w branży.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji