Piękno tkwi w szczegółach!

Kiedy skupiamy się na końcowym efekcie, często zapominamy o tym, jak ważne są szczegóły. A to właśnie te drobiazgi, które czasem wydają się nieistotne, sprawiają, że całość ma taki, a nie inny charakter. Dzisiaj mamy dla Was cudowne fotografie, które udowodnią Wam, że to właśnie szczegóły, niby mało ważne drobiazgi, sprawiają, że ten końcowy efekt, na którym nam tak bardzo zależy jest taki a nie inny. Zapraszamy Was na cudowną podróż po świecie fotografii. Niepowtarzalne wrażenia estetyczne gwarantowane!

Samluk.pl
Samluk.pl

W przyrodzie tkwi niesamowite piękno. Natura ma w sobie wielki urok i wdzięk. To coś, czego nie można podrobić. To w jaki sposób przenikają się barwy kwiatów. To coś niezwykłego. Przyroda jest niesamowita. Spójrzcie tylko na ten bukiet. Przenikające się odcienie różu i czerwieni dają wspaniały efekt! Ombre jest takie modne. Tutaj fotografowi udało się uchwycić magię przejść kolorystycznych. To efekt, który nie tak łatwo jest osiągnąć a tu się udało. Brawo!

Samluk.pl
Samluk.pl

Natura jest bardzo fotogeniczna- to niewątpliwe, ale nic nie jest tak piękne jak miłość. Te emocje, te uczucia, ukradkowe dotknięcia, czułe gesty. Tego się nie da opisać. Urok, wdzięk, prawdziwe emocje. Miłość jest niesamowita. Utwierdzamy się w tym przekonaniu, kiedy patrzymy na Pary przysięgające sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. To w jaki sposób na siebie patrzą jest cudowne. Kiedy na nich patrzymy, widzimy, że łącząca ich miłość jest tą jedyną- tą, którą spotyka się tylko raz w życiu.

Samluk.pl
Samluk.pl

Przygotowania w samym dniu ślubu mają szczególny charakter. Podczas nich dominuje radość- każdy czuje, że zbliża się ta wyjątkowa chwila. Panna Młoda wtedy z wielką radością oddaje się zabiegom pielęgnacyjnym- która kobieta tego nie lubi. W końcu wszystkie chcemy czuć się jak najbardziej piękne. Fotografowi udało się uchwycić ten entuzjazm Panny Młodej. Spójrzcie tylko na nią. Z tej kobiety wprost promienieje szczęście! Każda Panna Młoda ma w sobie taką magię!

Samluk.pl
Samluk.pl

Ważnymi osobami podczas przygotowań przedślubnych są makijażystka i fryzjer. Każdej Pannie Młodej zależy na ich obecności. W końcu one sprawiają, że Panna Młoda w tym wyjątkowym dniu prezentuje się znakomicie. I tak też było w tym przypadku.

Samluk.pl
Samluk.pl

Zwróćcie na to uwagę.na te szczegóły. Panna Młoda chce się prezentować w tym dniu jak najpiękniej. I makijażystka i fryzjer jej w tym dniu pomagają. I jaki jest efekt? Cudowny! Po prostu wspaniały!

Samluk.pl
Samluk.pl

Narzędziem makijażysty są pędzle. I tutaj fotograf zwrócił na nie uwagę. Za ich pomocą makijażysta ,niczym malarz, tworzy wspaniały obraz. A ten cudowny obraz doprawiony szczęściem Panny Młodej prezentuje się znakomicie. Cała sesja jest wyjątkowa. Fotograf zwrócił uwagę na szczegóły- a to one decydują o tym, w jaki sposób odbieramy całość. Czujne oko aparatu- jemu nic nie umknęło. I to jest wspaniałe, ponieważ dzięki temu możemy mieć pewność, że poznajemy całą historię. A ta historia jest naprawdę piękna- pisana radością, miłością i szczęściem.

Więcej zdjęć fotografa Samluka.pl możecie zobaczyć tutaj!

Skomentuj artykuł

Trendy 2018: drewno. Winietki, dekoracja, a nawet obrączki!
Trendy 2018: drewno. Winietki, dekoracja, a nawet obrączki!
Drewno jest najbardziej naturalnym materiałem. Kojarzy się zarówno ze stylem boho jak i etno. Dlatego tak wspaniale sprawdza się podczas ceremonii o różnym charakterze. Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować trendy na 2018 rok: drewno w postaci winietek, napisów, dekoracji, a nawet obrączek. Nie możecie tego przegapić.
Kolekcja wiosna-lato od KSIS Wedding Shoes! Zapraszamy!
Kolekcja wiosna-lato od KSIS Wedding Shoes! Zapraszamy!
Obok ponadczasowej łamanej bieli, w kolekcji pojawi się pudrowy róż i uwielbiane przez właścicielki łączenie faktur – skóra, satyna, skóra lakierowana, matowa czy też brokatowa.
5 trendów na bukiety ślubne 2018. Odkryj je!
5 trendów na bukiety ślubne 2018. Odkryj je!
Piękne, różnorodne, kolorowe i oryginalne. To tylko niektóre cechy opisujące bukiety ślubne 2018. Tutaj znajdziesz wszystko!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji