Pięć pomysłów na zaskakujący transport do ślubu

Pamiętacie przepięknego Astona Martina, w jakim po swoim ślubie książę William i księżna Catherine przejechali ulicami Londynu? Na wszystkich zrobił ogromne wrażenie. Wy także możecie zachwycić swoich gości niecodziennym pojazdem do ślubu. Takim, który wzorem Williama i Kate poprowadzicie sami, albo tym, do którego potrzebny będzie wytrawny kierowca. Oto pięć moich pomysłów, możliwych do zrealizowania także w naszych, polskich warunkach.

1: Miejski autobus

Miejskim autobusem do ślubu. || fot. Snap Studio

Nie chciałam wierzyć, gdy moi znajomi zapowiedzieli, że ona do kościoła przyjedzie ich wspólnym samochodem terenowym, a on komunikacją miejską. Jakie było moje zdziwienie, gdy spotkałam go w autobusie jadącym na miejsce ślubu… Po ślubie odjechali już wspólnie rzeczoną terenówką, za to gościom zafundowali podróż… miejskim autobusem.

Autobus a nawet tramwaj bez problemu możecie pożyczyć z Miejskich Zakładów Autobusowych. Są tam przygotowani na taką okoliczność. Jeżeli zdecydujecie się jechać normalnymi liniami, nie zapomnijcie skasować biletu ;-).

2: Mini van w stylu vintage

fot. Eric Velado

Ta para nie przestraszyła zardzewiałej karoserii mini vana z lat 50. Wprost przeciwnie, uczyniła z niej atut. Wnętrze samochodu zaaranżowali w przytulny sposób. To świetny pomysł dla tych z Was, którzy planują ślub w stylu lat 50.  Od razu możecie pojechać nim w podróż poślubną ;-).

W Muzeum Motoryzacji w Otrębusach jest do wypożyczenia Fiat Multipla, pierwszy mini van na świecie. Będzie idealny na tą okazję.

3: Elektryczna riksza dla ekologów

fot. Eric Velado

Jeżeli chcecie być ekologiczni, pomyślcie o wypożyczeniu do ślubu samochodu elektrycznego. Uwielbiacie golfa? Pojedźcie do ślubu golfowym wózkiem. Kręcą Was hinduskie klimaty? Skorzystajcie z rikszy.  Za kierowcę może robić pan młody, chyba, że planujecie w swoim małżeństwie inny podział ról ;-).

4: W tandemie rowerem

fot. Kent Meireis Photography

Ekologia w 100%. Jeżeli do kościoła albo USC nie jest daleko, śmiało możecie pojechać rowerem. Najlepiej tym w tandemie. Ale uwaga! Warto wcześniej poćwiczyć i uważnie śledzić prognozy pogody.

Kwestia stroju w tym przypadku także nie jest bez znaczenia. Krótka sukienka do ślubu będzie jak najbardziej na miejscu. Nie chcesz chyba, żeby falbany wkręciły się w szprychy.

5: Vespą nie tylko we Włoszech 

fot. Jasmine Star

Ona w pięknej sukni, on w garniturze. Oboje na motorze. Taki obrazek już nie dziwi. A co powiedzielibyście, aby do ślubu pojechać włoską vespą? Tylko wy we dwoje i wiatr we włosach (zadbaj więc od trwałą fryzurę). Do takiej stylizacji także trafniejsza będzie krótka suknia ślubna, a przynajmniej taka, która nie będzie miała ciągnącego się po jezdni trenu. Więcej inspiracji motorowych znajdziesz w artykule: “MotocykLOVE inspiracje“.

Zobacz także: “Dekoracja samochodu do ślubu – jakich błędów unikać?”

Skomentuj artykuł

Reportaż ślubny ze ślubu Oli i Maćka w Francji. Zapraszamy!
Reportaż ślubny ze ślubu Oli i Maćka w Francji. Zapraszamy!
Klimatyczna katedra i francuskie wzgórza. Zparaszamy na cudowny ślub i wesele crème de la crème.
Deszcz w dniu ślubu przynosi szczęście! Zobacz jak wielkie!
Deszcz w dniu ślubu przynosi szczęście! Zobacz jak wielkie!
Każde ciemne chmury przegoni uśmiech! Pięknie patrzeć na tak dobraną Parę! Zapraszamy!
BEST DAY EVER, czyli reportaż ze ślubu marzeń!
BEST DAY EVER, czyli reportaż ze ślubu marzeń!
BEST DAY EVER! Chcesz, aby Twój ślub i wesele było najlepsze? Sprawdź!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji