Personalizowana papeteria ślubna - poznaj firmę sendmoments.pl

Nasza firma niedawno zagościła na polskim rynku. Mamy do zaoferowania platformę, gdzie narzeczeni sami mogą projektować swoją papeterię ślubną.  Na naszej stronie klienci znajdą wiele wzorów i motywów kartek, a każdy z nich jest dostępny w następujących kategoriach: save the date, zaproszenia ślubne, karty menu, winietki, podziękowania dla gości.

www.sendmoments.pl

Korzystanie z kreatora papeterii jest bezpłatne i nie wymaga żadnego logowania. Klient wchodzi na stronę, wybiera interesującą go kategorię produktu oraz preferowany motyw pasujący do ślubu i tworzy własny projekt. Tworzenie tekstu jest równie proste! Można dodawać treści, dopasowywać czcionki i kolory według uznania. Na produktach można także zamieszczać zdjęcia. Dajemy możliwość samodzielnej personalizacji, dzięki której zaproszenia naszych klientów będą niepowtarzalne!

www.sendmoments.pl

Wszystkie nasze kartki drukujemy na włoskim papierze najwyższej jakości (Fedrigoni Tintoretto 250g). Druk kartek odbywa się za pomocą nowoczesnej technologii cyfrowej.

Aby przekonać się o wysokiej jakości naszych kartek, klienci mają możliwość zamówienia spersonalizowanej próbki, dzięki której będą mogli dotknąć papieru, sprawdzić czy wybrana przez nich czcionka i kolory odpowiadają ich oczekiwaniom.

www.sendmoments.pl

 Nasze rozwiązanie jest skierowana głównie do osób, które cenią sobie wysoką jakość i indywidualizm. Nasza oferta zdecydowanie ucieszy również zabiegane Panny Młode podczas przygotowań ślubnych, które dzięki naszej usłudze, stworzą wymarzoną papeterię w domowym zaciszu.

www.sendmoments.pl

Chcielibyśmy, aby nasza strona była postrzegana jako nowoczesne i indywidualne rozwiązanie, będące odpowiedzią na potrzeby i trendy w branży ślubnej.

Więcej zaproszeń www.sendmoments.pl zobaczysz w Katalogu Zankyou!

 

Kontakt www.sendmoments.pl
Website: sendmoments

Email: kontakt@sendmoments.pl
Tel: 58 881 01 12

 

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Poznaj najnowsze kolekcje 2016 podczas London Bridal Fashion Week 2015 - dołącz do nas koniecznie!
Poznaj najnowsze kolekcje 2016 podczas London Bridal Fashion Week 2015 - dołącz do nas koniecznie!
London Bridal Fashion Week 2015 prezentuje najnowsze kolekcje ślubne 2016, których nie możesz przegapić. Jendo z najbardziej prestiżowych wydarzeń ślubnych jest w zasięgu Twojej ręki!
Poznaj najnowszą kolekcję Justn Alexander na rok 2016!
Poznaj najnowszą kolekcję Justn Alexander na rok 2016!
Poznaj najnowszą kolekcję Justn Alexander na rok 2016!
Poznaj projektanta: Lazaro Perez
Poznaj projektanta: Lazaro Perez
Projektant Lazaro Perez i jego kolekcje sukien ślubnych

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji