• Magazyn

Pełna przepychu suknia ślubna Joanny Krupy

Ceremonia ślubu Joanny Krupy i Romaina Zago odbyła się 13. czerwca w Carlsbard, w słonecznej Kalifornii. Cała uroczystość była zorganizowana z wielkim rozmachem, w amerykańskim stylu. Kosztowała ich milion dolarów. A jak wyglądała suknia sławnej modelki?

  • Organizacja
zapisz
Ślub Joanny Krupy i Romaina Zago.. Źródło zdjęcia: toofab.com

Ceremonia ślubu Joanny Krupy i Romaina Zago odbyła się 13. czerwca w Carlsbard, w słonecznej Kalifornii. Cała uroczystość była zorganizowana z wielkim rozmachem, w amerykańskim stylu. Kosztowała ich milion dolarów.

zapisz
Ceremonia ślubu Joanny Krupy i Romaina Zago. Źródło zdjęcia: dailymail.co.uk

Nas jednak głównie interesuje suknia ślubna Joanny, która wzbudziła najwięcej zamieszania. Do dnia uroczystości nie było wiadomo, na jaką kreację się zdecyduje. Okazało się, że modelka wybrała dość okazałą suknię Chagoury Couture. Jej wybór był dla wszystkich dużym zaskoczeniem, ponieważ modelka, która na ogół wybierała klasyczne stroje, na własny ślub wybrała kreację bardzo rzucającą się w oczy, pełną przepychu. Styliści wprost mówią o niej „bezguście”.

zapisz
Joanna Krupa w sukni ślubnej. Źródło zdjęcia: uk.eonline.com

Na górze była gorsetowa, zdobiona licznymi kryształkami, a na dole asymetryczna (z przodu  krótka, odkrywająca nogi, a z tyłu miała długi, ciągnący się po ziemi tren). Nie zabrakło welonu, a całość dopełniały wysokie, błyszczące szpilki.

zapisz
Suknia ślubna Joanny Krupy. Źródło: dailymail.co.uk

 


blog slubny Zankyou

Autorka artykułu

“Kilka lat temu, z ciekawości wzięłam pierwszy raz do rąk jeden z magazynów o modzie ślubnej i… tak zaczęła się moja fascynacja ślubami, która trwa do dzisiaj :)”
Małgorzata Chrukin

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!