X

Paprotki, suknia własnego projektu i wielkie emocje! Ślub idealny!

Magda i Tomek to para idealna. Po prostu. Są weseli, z radością patrzą w przyszłość. Łącząca ich miłość daje im siłę i energię na zmaganie się z trudami codziennego życia. Ona jest delikatną blondynką, a on silnym brunetem. Dwa bieguny się spotkały i dały tak wielką i wspaniałą miłość. To niesamowite! A jaki był ich ślub? Po prostu idealny! Musisz zobaczyć tę galerię! Jest po prostu doskonała!

Przemysław Białach Foto
Przemysław Białach Foto
Przemysław Białach Foto
Przemysław Białach Foto

Przygotowania w dniu ślubu były niezwykle radosne. Magdzie uśmiech nie schodził z twarzy. Widać było, że jest bardzo szczęśliwa. Trudno jej się dziwić- to był dzień, kiedy miała poślubić miłość swojego życia. Piękniała z każdą chwilą. Jej wewnętrzny blask szczęśliwej, zakochanej kobiety był najwspanialnszym makijażem i upiększeniem. Kiedy założyła swoją suknię ślubną wszyscy oniemieli. Wyglądała idealnie.

Przemysław Białach Foto
Przemysław Białach Foto
Przemysław Białach Foto
Przemysław Białach Foto

Suknia pasowała do niej wspaniale- subtelna, elegancka, wyrafinowana. Trzeba zaznaczyć, że to był własny projekt Magdy. Nie ma się więc co dziwić, że pasowała tak idealnie. W końcu Magda sama najlepiej wiedziała, jak chce wyglądać w swoim wielkim dniu. Z uwagą dobrała również dodatki. Kwiat we włosach wyglądał bardzo wdzięcznie, dziewczęco, a buty, subtelne, białe szpilki, były po prostu idealne. Czego chcieć więcej? Tomek również promieniał szczęściem i to już od samego rana. Kiedy założył smoking wyglądał niczym gwiazda filmowa- męsko, elegancko i szykownie. Co tu dużo mówić… Mężczyzna idealny! Ślub był wspaniałą ceremonią. Najbardziej wzruszającym momentem było oczywiście składanie przysięgi małżeńskiej. Prawie każda kobieta obecna w kościele ocierała łzy wzruszenia. Mężczyźni również poddali się atmosferze chwili, ale wiadomo- chłopaki nie płaczą.

Przemysław Białach Foto
Przemysław Białach Foto
Przemysław Białach Foto

Wyjście Młodych z kościoła również było bardzo uroczyste, ale równocześnie niezwykle radosne. Obsypani kolorowymi płatkami kwiatów i ryżem Magda i Tomek wyglądali wspaniale. Dekoracje były po prostu doskonałe. Magda i Tomek zdecydowali się na bardzo oryginalne paprotki. Trzeba im przyznać- ta roślina nie jest często wykorzystywana w dekoracjach ślubnych i weselnych, a przecież jest taka wdzięczna: delikatna, subtelna, radosna.

Przemysław Białach Foto

Tomek wniósł Magdę na salę. To była radosna chwila. Nie mogło się obyć bez pierwszego tańca Pary Młodej. To była wspaniała chwila. Magda i Tomek wirowali w rytm muzyki wpatrzeni w siebie jakby reszta świata nie istniała. Wszyscy poddali się atmosferze tej chwili. To było cudowne.

Przemysław Białach Foto

Magda i Tomek paprotki wykorzystali nawet przy dekoracji tortu weselnego. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem tego rozwiązania. Inne dodatki były równie subtelne. Nawet matki Państwa Młodych zadbały o to, aby ich kreacje były w takiej delikatnej kolorystyce. Każdy szczegół był dopracowany! Życzenia składane w dniu ślubu mają magiczną moc- wszystkie się spełniają. Dlatego wszyscy goście Magdy i Tomka złożyli im piękne życzenia. To były radosne chwile. Wesele rozpoczęło się bardzo tradycyjnie. Nie mogło się obyć bez powitania chlebem i solą. W końcu tradycja to rzecz święta, a polskie zwyczaje są takie piękne.

Przemysław Białach Foto
Przemysław Białach Foto

Zdjęcia doskonale oddają atmosferę tamtych chwil. Świetne wykorzystanie światła buduje wspaniały klimat. Oglądając te fotografie po prostu czujemy jakbyśmy i my tam byli. To cudowne doświadczenie.

Przemysław Białach Foto

Fotograf nie narzucał swojej obecności Młodym i ich Gościom, dlatego udało mu się uchwycić szczere i naturalne emocje. Żadnego udawania, wszystko takie jakie było. Magda i Tomek to wspaniała para. Widać jak bardzo się kochają. Ich ślub i towarzyszące mu wesele były po prostu idealne. Ich  wspólne życie na pewno też takie będzie.

Oprawa fotograficzna: Przemysław Białach Foto

Sukienka Panny Młodej: Justyny Kodym wg. swojego projektu

Buty: Oscar De La Renta

Makijaż : Matylda Chodyra

Pan młody Smoking – Lancert

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji