Pani poślubi Pana o świcie pod jaworem… Osobiste zaproszenia ślubne.

Zaproszenia ślubne powinny być tanie czy wyjątkowe? A może uda się to połączyć? Proponujemy wyjątkowe, osobiste zaproszenia ślubne, które nie muszą być drogie!

  • Zaproszenia

Pary Młode wybierając zaproszenia ślubne kierują się dwoma kryteriami: ceną lub jakością. Ma być tanie, bo i tak goście je wyrzucą lub, że ma być ono szczególne, takie jak my, jak nasz ślub. Zaproszenie to pierwszy sygnał, to preludium. Przechowuję wszystkie, jakie dostałam. Jest wśród nich kilka szczególnych, np. od pary artystów, gdzie postać Pani i Pana młodego jest zrobiona z wyciśniętych tubek farb, albo to od siostry z wyciętymi kwiatami konwalii – jej ulubionymi.

zapisz
Fot. Weselni Paparazzi
Publikacja

Nie jest najważniejsze, czy zaproszenia są tanie, ekskluzywne, czy robione ręcznie. Istotnym przymiotnikiem w tym przypadku jest słowo „osobiste”.

Narzeczona jest z szewskiej rodziny z tradycjami? Poszukajcie zaproszeń z pięknym damskim bucikiem i dużym męskim butem. Jeśli kochacie drzewa to niech motyw drzewa będzie przewodni już na etapie zaproszenia, aby potem pojawić się na winietkach, w dekoracjach.

zapisz
Fot. Aneta Garbowska

Wykorzystajcie Wasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, zaprojektujcie fajną grafikę, wklejcie zasuszone zioła, namalujcie coś. Zróbcie to sami lub znajdźcie kogoś kto zrobi to dla Was. Taki ktoś postara się zrozumieć Wasze oczekiwania, marzenia i będzie umiał doradzić. Pokaże też jakie są najnowsze trendy, możliwości.

zapisz
Fot. Katarzyna Zydroń

Bardzo modne są obecnie koronki i zaproszenia wycinane laserowo lub (co warte uwagi) robione ręcznie. Wycinanki zagościły od kilku lat zarówno we wzornictwie, jak i w modzie, także tej ślubnej. Delikatne ażurowe wzory zachwycają i na pewno nie trafią do kosza.

zapisz
Fot: Aneta Garbowska

Projektowane na indywidualne zamówienia wcale nie muszą być drogie. Warto zapoznać się z ofertami producentów zaproszeń ślubnych.

zapisz
Fot: Ela Barteczko

Warto pomyśleć też dłużej nad tekstem zaproszenia. Często wybierany jest jeden z gotowych dostępnych w Internecie, ale może usiądźcie wspólnie wieczorem i spróbujcie napisać coś swojego, bardzo osobistego. Może wiersz, stworzony dla ukochanej?

Zachwycił mnie tekst jednej z par. Oto fragment:

„..robić wspólnie kakao gdy zimno i grzanki na śniadanie i całować we włosy po przebudzeniu i na dobranoc i czytać książki obok siebie przed snem i mówić, że boli, że przemija i że czegoś nie umiemy i leżeć na słońcu nad wodą i ciągle szukać swoich rąk i wspólnie gotować i zachwycać się, że nam wyszło coś z niczego i dotykać i podziwiać i mówić, że bez Ciebie to bez sensu i nie pozwalać drugiemu rozpadać się na kawałki i nie mieć pieniędzy i je mieć i głaskać kota i czuć się bezpiecznie i tęsknić. Po prostu już zawsze być razem”.

A gdy skończą się ślubne uroczystości i weselne tańce, to ściągnijcie buty i zasadźcie razem drzewo, takie jak to, które pojawiło się w Waszych zaproszeniach.

Specjalista portalu abcslubu.pl – Bogna Trętko, Paper Flower Art

Źródło: abcslubu.pl / www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Ela i Michał Barteczko Fotograf ślubny
Weselni Paparazzi Fotograf ślubny
Katarzyna Zydroń Fotograf ślubny
Paper Flower Art Artykuły dekoracyjne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!