Owoce w roli dekoracji ślubnej: cytryny i brzoskwinie

Moda na naturalne dekoracje ślubne panuje nie od dziś. Wszyscy wiemy, że znacznie lepiej i bardziej elegancko wyglądają żywe niż sztuczne kwiaty. Podobnie jest z innymi elementami dekoracji – winietki czy numery stołów możemy zastąpić soczystymi owocami. Zobaczcie, co na ten temat mówi konsultantka ślubna.

Owoce w dekoracjach ślubnych królują już od jakiegoś czasu. Świetnym ich zastosowaniem są owocowe winietki, które odpowiednio zaaranżowane nadają się na stoły dekorowane w stylu rustykalnym, jak i w eleganckich pałacowych wnętrzach – szczegół tkwi w odpowiednim wkomponowaniu ich w scenerię.

Brzoskwinie w roli weselnej dekoracji. Fot. Anioły Przyjęć

Owoce można również połączyć z dekoracjami kwiatowymi, należy jednak pamiętać, aby owoce nie były bardzo dojrzałe, ponieważ mogą poplamić obrusy lub zwabić owady. Takie dekoracje bardzo rozweselają stoły, nadają im indywidualnego charakteru, wychodzą poza szablony kwiatowych dekoracji i do tego są jadalne.

Owocowe winietki. Fot. Anioły Przyjęć

Nie bójmy się więc eksperymentów, szczególnie jesienią, kiedy to natura oferuje nam wiele owocowych skarbów, jak dynie, jarzębina, jabłka, gruszki, brzoskwinie, a i pomidorki, dlaczego by nie? Dziś prezentujemy dekoracje weselne z brzoskwini i cytryny w roli głównej – zapraszamy do galerii owocowego wesela!

Ekspert portalu abcslubu.pl – Małgorzata Kochanek

Źródło: abcslubu.pl / www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Pięć elementów ślubnych dekoracji, których nie może zabraknąć na weselu vintage
Pięć elementów ślubnych dekoracji, których nie może zabraknąć na weselu vintage
Planujesz wesele w stylu vintage? Nie zapomnij o odpowiedniej oprawie. Oto kilka elementów, bez których dekoracja ślubna vintage będzie niepełna.
5 wyjątkowych dekoracji na ślub w plenerze
5 wyjątkowych dekoracji na ślub w plenerze
Uwielbiamy śluby plenerowe. Choć w Polsce nadal są one rzadkością, głównie ze względu na niewielką przychylność urzędników i władz kościelnych - rozmowy o ułatwieniu tego procesu nadal nie gasną na najwyższych szczeblach. Mając nadzieję, na jak najszybsze umożliwienie organizowania ślubu plenerowego, przedstawiamy Wam kilka pomysłów na dekorację miejsca, w którym odbędzie się Wasz ślub.
Pierniczki w roli upominków dla gości weselnych - DIY
Pierniczki w roli upominków dla gości weselnych - DIY
Własnoręcznie wykonane upominki dla gości są niezwykle cenne. Wydaje mi się, że wśród wielu opcji to właśnie pierniczki stanowią najlepsze rozwiązanie ze względu na to, że łatwo przygotować je wcześniej. Nasi najbliżsi będą mogli także zdecydować, czy spożyć ich smakołyk od razu, czy może zachować go na pamiątkę. Myślę, że zawsze miło jest zaoferować im taki wybór.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji