Owoce w roli dekoracji ślubnej: cytryny i brzoskwinie

Moda na naturalne dekoracje ślubne panuje nie od dziś. Wszyscy wiemy, że znacznie lepiej i bardziej elegancko wyglądają żywe niż sztuczne kwiaty. Podobnie jest z innymi elementami dekoracji – winietki czy numery stołów możemy zastąpić soczystymi owocami. Zobaczcie, co na ten temat mówi konsultantka ślubna.

Owoce w dekoracjach ślubnych królują już od jakiegoś czasu. Świetnym ich zastosowaniem są owocowe winietki, które odpowiednio zaaranżowane nadają się na stoły dekorowane w stylu rustykalnym, jak i w eleganckich pałacowych wnętrzach – szczegół tkwi w odpowiednim wkomponowaniu ich w scenerię.

Brzoskwinie w roli weselnej dekoracji. Fot. Anioły Przyjęć

Owoce można również połączyć z dekoracjami kwiatowymi, należy jednak pamiętać, aby owoce nie były bardzo dojrzałe, ponieważ mogą poplamić obrusy lub zwabić owady. Takie dekoracje bardzo rozweselają stoły, nadają im indywidualnego charakteru, wychodzą poza szablony kwiatowych dekoracji i do tego są jadalne.

Owocowe winietki. Fot. Anioły Przyjęć

Nie bójmy się więc eksperymentów, szczególnie jesienią, kiedy to natura oferuje nam wiele owocowych skarbów, jak dynie, jarzębina, jabłka, gruszki, brzoskwinie, a i pomidorki, dlaczego by nie? Dziś prezentujemy dekoracje weselne z brzoskwini i cytryny w roli głównej – zapraszamy do galerii owocowego wesela!

Ekspert portalu abcslubu.pl – Małgorzata Kochanek

Źródło: abcslubu.pl / www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji