Oryginalne bukiety ślubne - 5 propozycji

Bukietu ślubnego nie można lekceważyć, ponieważ jest to jeden z ważniejszych elementów stylizacji Panny Młodej, tuż za suknią ślubną. Zobacz, jak wyglądają oryginalne i ciekawe bukiety ślubne.

  • Bukiety ślubny

Bukietu ślubnego nie można lekceważyć, ponieważ jest to jeden z ważniejszych elementów stylizacji Panny Młodej, tuż za suknią ślubną. Zazwyczaj Panny Młode decydują się na klasyczne, okrągłe bukiety ślubne w pastelowych barwach. Są jednak takie, które pragną zaszaleć i mieć na swoim ślubie bardziej oryginalne bukiety, które będą się wyróżniać formą, kolorem lub zawartością mało popularnych i ciekawych rośliny.

Publikacja

Bukiet w stylu Glamour to propozycja dla stylizacji na wielki bal! Ciekawa forma w kształcie dużego parasola z wieloma powtarzającymi się łukami z ratanu. Zastosowanie oryginalnych kwiatów i kryształowych dodatków potęguje ekskluzywny charakter bukietu.

zapiszoryginalny bukiet ślubny
Bukiet Flower Land / Fot. Magia Kadru / źródło: abcslubu.pl

 

Do wytwornej i eleganckiej Panny Młodej bardzo dobrze będzie pasował mini kapelusz wykonany z płatków storczyka dendrobium oraz traw i śniedka. Będzie stanowił nie lada atrakcję dla gości i spowoduje, że Panna Młoda będzie miała wolne dłonie.

zapisz
Fot. Flower Land Marcin Chruściel / źródło: abcslubu.pl

Pannie Młodej, która zdecyduje się na stylizację typu zwiewna i naturalna, można polecić bukiet z łąkowych roślin sezonowych w formie wiązki kwiatów. Doskonale wpisze się do tej stylizacji koronka, która wykończy miejsce trzymania bukietu.

zapisz
Bukiet Flower Land / Fot. Magia Kadru / źródło: abcslubu.pl

Dla Panny Młodej, która na co dzień jest sportsmenką i swoją stylizację ślubną również opiera na sportowych dodatkach, proponujemy bukiet typu jojo w intensywnych narodowych barwach!

zapisz
Bukiet ślubny Flower Land / Fot. Magia Kadru / źródło: abcslubu.pl

Stylizacja w stylu dalekiego wschodu? Dlaczego nie! Dla takiej Panny Młodej bukiet w kształcie japońskiego kapelusza, wykonany z ciekawych liści oraz drobnych kwiatów. Wszystko oczywiście w duchu japońskiej kultury.

zapisz
Fot. Flower Land Marcin Chruściel / źródło: abcslubu.pl

Ekspert portalu abcslubu.pl – Hubert Lamański, Pracownia Florystyczna Flower Land

Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl /www.facebook.com/abcslubu
Chcesz poznać więcej ślubnych propozycji i ciekawostek? Śledź nas na Twitter albo Blip, oraz dołącz do nas na Facebook’u

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!