Oryginalne bukiety ślubne - 5 propozycji

Bukietu ślubnego nie można lekceważyć, ponieważ jest to jeden z ważniejszych elementów stylizacji Panny Młodej, tuż za suknią ślubną. Zazwyczaj Panny Młode decydują się na klasyczne, okrągłe bukiety ślubne w pastelowych barwach. Są jednak takie, które pragną zaszaleć i mieć na swoim ślubie bardziej oryginalne bukiety, które będą się wyróżniać formą, kolorem lub zawartością mało popularnych i ciekawych rośliny.

Bukiet w stylu Glamour to propozycja dla stylizacji na wielki bal! Ciekawa forma w kształcie dużego parasola z wieloma powtarzającymi się łukami z ratanu. Zastosowanie oryginalnych kwiatów i kryształowych dodatków potęguje ekskluzywny charakter bukietu.

oryginalny bukiet ślubny
Bukiet Flower Land / Fot. Magia Kadru / źródło: abcslubu.pl

 

Do wytwornej i eleganckiej Panny Młodej bardzo dobrze będzie pasował mini kapelusz wykonany z płatków storczyka dendrobium oraz traw i śniedka. Będzie stanowił nie lada atrakcję dla gości i spowoduje, że Panna Młoda będzie miała wolne dłonie.

Fot. Flower Land Marcin Chruściel / źródło: abcslubu.pl

Pannie Młodej, która zdecyduje się na stylizację typu zwiewna i naturalna, można polecić bukiet z łąkowych roślin sezonowych w formie wiązki kwiatów. Doskonale wpisze się do tej stylizacji koronka, która wykończy miejsce trzymania bukietu.

Bukiet Flower Land / Fot. Magia Kadru / źródło: abcslubu.pl

Dla Panny Młodej, która na co dzień jest sportsmenką i swoją stylizację ślubną również opiera na sportowych dodatkach, proponujemy bukiet typu jojo w intensywnych narodowych barwach!

Bukiet ślubny Flower Land / Fot. Magia Kadru / źródło: abcslubu.pl

Stylizacja w stylu dalekiego wschodu? Dlaczego nie! Dla takiej Panny Młodej bukiet w kształcie japońskiego kapelusza, wykonany z ciekawych liści oraz drobnych kwiatów. Wszystko oczywiście w duchu japońskiej kultury.

Fot. Flower Land Marcin Chruściel / źródło: abcslubu.pl

Ekspert portalu abcslubu.pl – Hubert Lamański, Pracownia Florystyczna Flower Land

Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl /www.facebook.com/abcslubu
Chcesz poznać więcej ślubnych propozycji i ciekawostek? Śledź nas na Twitter albo Blip, oraz dołącz do nas na Facebook’u

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać bukiet ślubny? 5 kroków, które pomogą Ci wybrać idealny bukiet!
Jak wybrać bukiet ślubny? 5 kroków, które pomogą Ci wybrać idealny bukiet!
Bukiet ślubny to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej. Choć nie jest najważniejszy, to kobiety planują go na długo przed ślubem, ponieważ to on domyka cały wygląd, stanowi "wisienkę na torcie". Jakie możliwości mamy wybierając bukiet ślubny, kiedy chcemy zrezygnować z tradycyjnych róż?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji