Oryginalne bukiety ślubne - 5 propozycji

Bukietu ślubnego nie można lekceważyć, ponieważ jest to jeden z ważniejszych elementów stylizacji Panny Młodej, tuż za suknią ślubną. Zazwyczaj Panny Młode decydują się na klasyczne, okrągłe bukiety ślubne w pastelowych barwach. Są jednak takie, które pragną zaszaleć i mieć na swoim ślubie bardziej oryginalne bukiety, które będą się wyróżniać formą, kolorem lub zawartością mało popularnych i ciekawych rośliny.

Bukiet w stylu Glamour to propozycja dla stylizacji na wielki bal! Ciekawa forma w kształcie dużego parasola z wieloma powtarzającymi się łukami z ratanu. Zastosowanie oryginalnych kwiatów i kryształowych dodatków potęguje ekskluzywny charakter bukietu.

oryginalny bukiet ślubny
Bukiet Flower Land / Fot. Magia Kadru / źródło: abcslubu.pl

 

Do wytwornej i eleganckiej Panny Młodej bardzo dobrze będzie pasował mini kapelusz wykonany z płatków storczyka dendrobium oraz traw i śniedka. Będzie stanowił nie lada atrakcję dla gości i spowoduje, że Panna Młoda będzie miała wolne dłonie.

Fot. Flower Land Marcin Chruściel / źródło: abcslubu.pl

Pannie Młodej, która zdecyduje się na stylizację typu zwiewna i naturalna, można polecić bukiet z łąkowych roślin sezonowych w formie wiązki kwiatów. Doskonale wpisze się do tej stylizacji koronka, która wykończy miejsce trzymania bukietu.

Bukiet Flower Land / Fot. Magia Kadru / źródło: abcslubu.pl

Dla Panny Młodej, która na co dzień jest sportsmenką i swoją stylizację ślubną również opiera na sportowych dodatkach, proponujemy bukiet typu jojo w intensywnych narodowych barwach!

Bukiet ślubny Flower Land / Fot. Magia Kadru / źródło: abcslubu.pl

Stylizacja w stylu dalekiego wschodu? Dlaczego nie! Dla takiej Panny Młodej bukiet w kształcie japońskiego kapelusza, wykonany z ciekawych liści oraz drobnych kwiatów. Wszystko oczywiście w duchu japońskiej kultury.

Fot. Flower Land Marcin Chruściel / źródło: abcslubu.pl

Ekspert portalu abcslubu.pl – Hubert Lamański, Pracownia Florystyczna Flower Land

Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl /www.facebook.com/abcslubu
Chcesz poznać więcej ślubnych propozycji i ciekawostek? Śledź nas na Twitter albo Blip, oraz dołącz do nas na Facebook’u

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Lista prezentów ślubnych dla podróżników - 5 propozycji prezentów
Lista prezentów ślubnych dla podróżników - 5 propozycji prezentów
Lubicie podróżować? Stwórzcie listę prezentów ślubnych i otrzymajcie pieniądze na wymarzoną podróż poślubną i wszystko, co przyda się w takiej podróży.
Lista prezentów ślubnych: 8 propozycji dla miłośników grillowania
Lista prezentów ślubnych: 8 propozycji dla miłośników grillowania
Jesteście miłośnikami grillowania, którzy już niedługo na ślubnym kobiercku przysiegną sobie dozgonną miłość. Właśnie tworzycie swoją listę prezentów ślubnych i nie wiecie co na niej umieścić? Nic prostrzego - dodajcie do niej kilka grillowych akcesrii! Zankyou podpowiada, co może przydać się najbardziej.
Prezenty ślubne za ok. 500zł. - 10 wyjątkowych propozycji
Prezenty ślubne za ok. 500zł. - 10 wyjątkowych propozycji
Szukasz prezentu ślubnego za ok. 500zł? Zobacz 10 świetnych pomysłów na prezenty ślubne w tej cenie. Zaskocz młodą parę niebanalnym podarunkiem.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji