OPEN BRIDAL DAY, czyli ekskluzywny pokaz sukien ślubnych we Wrocławiu

Ekskluzywny pokaz sukien ślubnych połączony z możliwością przymierzenia prezentowanych modeli bezpośrednio po pokazie, kameralne spotkania z usługodawcami ślubnymi, kolorowy drink bar, degustacja weselnego tortu. Takie atrakcje czekały na ponad 150 Par Młodych, które w niedzielę, 18 stycznia, odwiedziły Best Western Q Plus Hotel we Wrocławiu.

Open Bridal Day we Wrocławiu
Open Bridal Day we Wrocławiu
Open Bridal Day we Wrocławiu
Open Bridal Day we Wrocławiu
Open Bridal Day we Wrocławiu

Główną część programu Open Bridal Day stanowił ekskluzywny pokaz sukien ślubnych z salonów Lisa Ferrera. Zaprezentowano aż 30 modeli z kolekcji na 2015. Wśród nich suknie ślubne amerykańskich marek: Demetrios, Cosmobella, Demetrios Platinum (po raz pierwszy w Europie) oraz hiszpańskiej – Rosa Clara. Pokaz został przygotowany tak, aby każda przyszła Panna Młoda mogła znaleźć propozycję dla siebie. Bogato zdobione suknie ślubne Demetrios Platinum przypadły do gustu dziewczynom, które dobrze się czują w stylowych i nowoczesnych kreacjach i zakochane są w looku w stylu „Wielkiego Gatsby’ego”. Rosa Clara to delikatne i romantyczne suknie ślubne prosto z Hiszpanii, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Demetrios i Cosmobella zaś to kreacje dla współczesnego Kopciuszka – przepięknie zdobione suknie ślubne księżniczki i seksowne modele w stylu gwiazd lat 40. Sukniom ślubnym towarzyszyła przepiękna biżuteria sutasz od Pillow Design oraz stroiki do włosów debiutującej projektantki Katarzyny Rodak.

Open Bridal Day we Wrocławiu
Open Bridal Day we Wrocławiu
Open Bridal Day we Wrocławiu

Bezpośrednio po pokazie backstage zamienił się w przestronną przymierzalnię. Przyszłe Panny Młode mogły przekonać się, jak wybrane modele prezentują się na ich sylwetce oraz złożyć zamówienie na wybraną suknię.

Open Bridal Day był także okazją, aby w kameralnym gronie spotkać się z najlepszymi wrocławskimi usługodawcami ślubnymi: dekoratorami z Event Flowers, którzy m.in. przygotowali bukiety ślubne do pokazu, wizażystkami z Good Choice, które odpowiadały za makijaż i fryzury modelek oraz filmowcami z Cherry Merry. Można było także spróbować wyśmienitych słodkości z cukierni Furtak i usiąść we wnętrzu ślubnej limuzyny (Limuzyna77).  Atrakcją był niesamowity występ Dariusza Owczarka
z Oryginalnybar.pl, którzy zaprezentował swoje barmańskie umiejętności. Muzyczną rozrywkę zapewnił zaś zespół Pasja Band.

Open Bridal Day we Wrocławiu
Open Bridal Day we Wrocławiu

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

London Bridal Week i White Gallery: to wszystko podczas 'Super-Show' w Wielkiej Brytani
London Bridal Week i White Gallery: to wszystko podczas 'Super-Show' w Wielkiej Brytani
Ponad 250 wiodących światowych projektantów i producentów, a także ponad 3000 detalicznych sprzedawców ślubnych, wydarzenie to dało wszystkim zaangażowanym w to możliwość zaprezentowania swoich najnowszych kolekcji.
Foto: Sara Lobla
6 typów sukni ślubnych z długimi rękawami: zimą wyglądą wspaniale!
Ślub zimą lub jesienią? Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie! Długi rękaw, ale jaki?
Amara. Credits: Maggie Sottero
Maggie Sottero 2018: kontrasty i romantyzm w jej nowej kolekcji!
Suknie od Megan Sottero są idealne dla wszystkich kobiet. Jej propozycje na 2018 rok to pokaz elegancji i kobiecości tkwiącej w prawidziwych kobietach. To najbardziej romantyczne projekty, dzięki którym poczujesz się jak księżniczka w swoim Wielkim Dniu.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji