Olśniewająca kolekcja sukien ślubnych Annais Roses 2017!

Marka Annais Bridal po raz kolejny udowodniła, że wie, jak perfekcyjnie wyeksponować piękno kobiety i jej indywidualny charakter. Pokaz najnowszej kolekcji Annais 2017, zatytułowany Roses odbył się w podwrocławskim Zamku Topacz, którego sceneria podkreśliła wytworny i kobiecy styl sukien proponowanych przez Annais na nadchodzący sezon. Po pokazie goście nie kryli zachwytu  i uznania. Zabawa fakturami, kontrastami, łączenie koronek, tiulu to najwyższa forma artyzmu tej kolekcji.

Annais Bridal
Annais Bridal

Annais Bridal to jedna z wiodących marek polskich, która prezentuje światowy poziom mody ślubnej. Sukcesywnie podbija kolejne rynki zagraniczne, zyskując tym samym miejsce wśród liderów. Oscar de la Renta zwykł mawiać: „moim celem jest tworzenie pięknych ubrań” – maksyma ta bliska jest również projektantom Annais Bridal, którzy nie tylko tworzą modę, ale także ją kochają. My doceniamy i uwielbiamy ich styl. Co nowego ze światowych trendów znajdziemy w kolekcji Roses 2017?

Niebezpiecznie piękna syrena

Syrena to znak szczególny marki Annais, który wpisany jest głęboko w jej historię. Nie sposób zatem wyobrazić sobie nowej kolekcji bez sukien w tym fasonie. Annais kontynuuje tę romantyczną opowieść poprzez lekkie szyfonowe suknie wyszywane perłami, w rozmaitych wzorach. Modelki, piękne syreny, ubrane niczym w morską pianę i skarby z dna morskiego: błyszczące perły i koronki imitujące muszle, oczarowały widownie swym eterycznym pięknem. Gdzieniegdzie pojawiły się koronki oparte na motywach rybackich sieci jak u Rodarte. To bez wątpienia najpiękniejszy temat tej kolekcji.

Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal

Nowoczesne i zmysłowe naked dress

Kobiety w dzisiejszych czasach są coraz odważniejsze, dlatego wybierają kreacje z lekką nutą pikanterii. Nowy trend naked dress zainspirował również projektantów Annais. Zmysłowe suknie  z koronkami wbrew pozorom – mogą ukrywać to, co niedoskonałe i wydobyć to, co najpiękniejsze. „Tkaniny to moja obsesja, dlatego chętnie podróżuję po świecie i wciąż poszukuję. Moją uwagę przykuwają szczególnie te nietuzinkowe, awangardowe, lubię prowokować.” – mówi projektantka Anna Wencel. – To prawda, koronki są dla nas podstawą, często wykonujemy je na specjalne zamówienie, ale większość z nich to efekt naszych poszukiwań zarówno w Polsce, jak i za granicą – dodaje Anna Dziadowicz, współwłaścicielka marki.

Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal

Kobiecy i z polotem odcień cappuccino

Jaki kolor dominuje w nadchodzącym sezonie ślubnym 2017? W nowej kolekcji Annais jest to cappuccino. Zapowiedź tego trendu widzieliśmy już w poprzednich sezonach. Kolor ten nie tylko doskonale podkreśla kobiecą urodę, ale także sprawia, że koronka wydaje się bardziej przestrzenna. Kolor ten prezentowany w formie przeźroczystego podkładu zestawiany jest z haftami, które przypominają prawdziwe dzieła sztuki. Dobór koronek to, wg Anny Wencel, kluczowy element w procesie powstawania sukni ślubnej.

Annais Bridal
Annais Bridal

Prosty, klasyczny minimalizm

Światowy trend skandynawskiej prostoty widoczny jest również w modzie ślubnej. Czasami  im mniej, tym więcej można podkreślić, dlatego projektanci w nowej kolekcji Roses 2017 dają wyraz swojej inspiracji Skandynawią. Niezwykłą wrażliwość na prostotę widać w modelu Milena  czy Apolla. Brak ostentacji i minimalizm znalazły swe odzwierciedlenie także w kreacji Eve. Dobrej jakości materiały, doskonałe kroje pozwalają wydobyć z kobiety naturalne piękno. Klasyczna prostota potrafi niekiedy dużo bardziej zachwycić, niż myślimy.

Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal

Falbany demonstrują siłę kobiecości

Równie dominującym elementem, jak syreny i naked dress w kolekcji Annais Roses 2017,  są falbany. Trend ten widoczny na wybiegach i ulicach metropolii stał się inspiracją dla mody ślubnej. Szerokie falbany z tiulu, czy organzy, wykończone szerokimi taśmami, to prawdziwa demonstracja kobiecości. Suknia Tiplana z falbanami powstała jako pierwsza, to ona wyznaczyła główny nurt całej kolekcji Roses 2017. – Uważam się bardziej za trendsetterkę niż projektantkę. Największym wybiegiem wg mnie jest po prostu ulica. Falbany, wielowarstwowość, bluzki typu off shoulder – to teraz noszą kobiety. Z nieukrywa ną pasją śledzę światowe trendy w modzie, a następnie staram się zaakcentować je w kolekcjach Annais – mówi Anna Wencel.

Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal

Wieczorowa kolekcja It’s me

Pokaz Annais Roses 2017 zamknęła kolekcja sukien wieczorowych It’s me. Projektantka bawi  się materiałami, zestawiając je z koronkami, piórami i cekinami. It’s me to odważna kolekcja  dla kobiety XXI wieku, która nie boi się wyróżniać. Dominujące kolory to czerń, beż i czerwień,  a inspiracje sięgają Coco Chanel.. Najnowsza kolekcja Annais Roses 2017 oczarowuje stylem i elegancją, każdy detal ma znaczenie. Projektantom udało się z sukcesem przenieść trendy światowe do mody ślubnej. – Dążymy do tego, aby nasze kolekcje były zgodne ze światowymi trendami, ale także badamy oczekiwania naszych Klientek. Panna młoda marzy o wyjątkowej sukni ślubnej, my po prostu staramy się spełniać te marzenia – podkreśla Anna Dziadowicz.

Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal
Annais Bridal

To już wszystkie suknie na sezon 2017! Wspaniałe kroje, jakość i zachwycający szyk. Nic dodać, nic ująć Annais Bridal 2017 made in Poland! 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Credits: Sweetheart
Sweetheart 2018: nowa kolekcja dla najbardziej romantycznych narzeczonych
Podkreśl figurę, wybierając jedną z tych przepięknych kreacji i stań się najbardziej romantyczną Panną Młodą!
Sesja zakochanych Sary i Macieja w austriackiej Bawarii. Wygląda wspaniale!
Sesja zakochanych Sary i Macieja w austriackiej Bawarii. Wygląda wspaniale!
Ta sesja ma w sobie coś takiego, co nie sposób jest opisać słowami. Naturalny urok i wdzięk zakochanych przesuwa się właśnie na te zdjęcia.
Sesja ślubna...otuleni słońcem, otuleni sobą i zatraceni w szcześciu! Pięknie!
Sesja ślubna...otuleni słońcem, otuleni sobą i zatraceni w szcześciu! Pięknie!
Pomimo tego, że sesja nie odbyła się w dniu ślubu, nasi młodzi wciąż wpatrywali się w siebie z czułością, miłością i dziecięcą radością, ale też namiętnością.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji