Olśniewająca kolekcja sukien ślubnych Annais Roses 2017!

Wspaniałe kroje, jakość i zachwycający szyk. Nic dodać, nic ująć Annais Bridal 2017 made in Poland!

  • Style sukien

Marka Annais Bridal po raz kolejny udowodniła, że wie, jak perfekcyjnie wyeksponować piękno kobiety i jej indywidualny charakter. Pokaz najnowszej kolekcji Annais 2017, zatytułowany Roses odbył się w podwrocławskim Zamku Topacz, którego sceneria podkreśliła wytworny i kobiecy styl sukien proponowanych przez Annais na nadchodzący sezon. Po pokazie goście nie kryli zachwytu  i uznania. Zabawa fakturami, kontrastami, łączenie koronek, tiulu to najwyższa forma artyzmu tej kolekcji.

zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
Publikacja

Annais Bridal to jedna z wiodących marek polskich, która prezentuje światowy poziom mody ślubnej. Sukcesywnie podbija kolejne rynki zagraniczne, zyskując tym samym miejsce wśród liderów. Oscar de la Renta zwykł mawiać: „moim celem jest tworzenie pięknych ubrań” – maksyma ta bliska jest również projektantom Annais Bridal, którzy nie tylko tworzą modę, ale także ją kochają. My doceniamy i uwielbiamy ich styl. Co nowego ze światowych trendów znajdziemy w kolekcji Roses 2017?

Niebezpiecznie piękna syrena

Syrena to znak szczególny marki Annais, który wpisany jest głęboko w jej historię. Nie sposób zatem wyobrazić sobie nowej kolekcji bez sukien w tym fasonie. Annais kontynuuje tę romantyczną opowieść poprzez lekkie szyfonowe suknie wyszywane perłami, w rozmaitych wzorach. Modelki, piękne syreny, ubrane niczym w morską pianę i skarby z dna morskiego: błyszczące perły i koronki imitujące muszle, oczarowały widownie swym eterycznym pięknem. Gdzieniegdzie pojawiły się koronki oparte na motywach rybackich sieci jak u Rodarte. To bez wątpienia najpiękniejszy temat tej kolekcji.

zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal

Nowoczesne i zmysłowe naked dress

Kobiety w dzisiejszych czasach są coraz odważniejsze, dlatego wybierają kreacje z lekką nutą pikanterii. Nowy trend naked dress zainspirował również projektantów Annais. Zmysłowe suknie  z koronkami wbrew pozorom – mogą ukrywać to, co niedoskonałe i wydobyć to, co najpiękniejsze. „Tkaniny to moja obsesja, dlatego chętnie podróżuję po świecie i wciąż poszukuję. Moją uwagę przykuwają szczególnie te nietuzinkowe, awangardowe, lubię prowokować.” – mówi projektantka Anna Wencel. – To prawda, koronki są dla nas podstawą, często wykonujemy je na specjalne zamówienie, ale większość z nich to efekt naszych poszukiwań zarówno w Polsce, jak i za granicą – dodaje Anna Dziadowicz, współwłaścicielka marki.

zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal

Kobiecy i z polotem odcień cappuccino

Jaki kolor dominuje w nadchodzącym sezonie ślubnym 2017? W nowej kolekcji Annais jest to cappuccino. Zapowiedź tego trendu widzieliśmy już w poprzednich sezonach. Kolor ten nie tylko doskonale podkreśla kobiecą urodę, ale także sprawia, że koronka wydaje się bardziej przestrzenna. Kolor ten prezentowany w formie przeźroczystego podkładu zestawiany jest z haftami, które przypominają prawdziwe dzieła sztuki. Dobór koronek to, wg Anny Wencel, kluczowy element w procesie powstawania sukni ślubnej.

zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal

Prosty, klasyczny minimalizm

Światowy trend skandynawskiej prostoty widoczny jest również w modzie ślubnej. Czasami  im mniej, tym więcej można podkreślić, dlatego projektanci w nowej kolekcji Roses 2017 dają wyraz swojej inspiracji Skandynawią. Niezwykłą wrażliwość na prostotę widać w modelu Milena  czy Apolla. Brak ostentacji i minimalizm znalazły swe odzwierciedlenie także w kreacji Eve. Dobrej jakości materiały, doskonałe kroje pozwalają wydobyć z kobiety naturalne piękno. Klasyczna prostota potrafi niekiedy dużo bardziej zachwycić, niż myślimy.

zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal

Falbany demonstrują siłę kobiecości

Równie dominującym elementem, jak syreny i naked dress w kolekcji Annais Roses 2017,  są falbany. Trend ten widoczny na wybiegach i ulicach metropolii stał się inspiracją dla mody ślubnej. Szerokie falbany z tiulu, czy organzy, wykończone szerokimi taśmami, to prawdziwa demonstracja kobiecości. Suknia Tiplana z falbanami powstała jako pierwsza, to ona wyznaczyła główny nurt całej kolekcji Roses 2017. – Uważam się bardziej za trendsetterkę niż projektantkę. Największym wybiegiem wg mnie jest po prostu ulica. Falbany, wielowarstwowość, bluzki typu off shoulder – to teraz noszą kobiety. Z nieukrywa ną pasją śledzę światowe trendy w modzie, a następnie staram się zaakcentować je w kolekcjach Annais – mówi Anna Wencel.

zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal

Wieczorowa kolekcja It’s me

Pokaz Annais Roses 2017 zamknęła kolekcja sukien wieczorowych It’s me. Projektantka bawi  się materiałami, zestawiając je z koronkami, piórami i cekinami. It’s me to odważna kolekcja  dla kobiety XXI wieku, która nie boi się wyróżniać. Dominujące kolory to czerń, beż i czerwień,  a inspiracje sięgają Coco Chanel.. Najnowsza kolekcja Annais Roses 2017 oczarowuje stylem i elegancją, każdy detal ma znaczenie. Projektantom udało się z sukcesem przenieść trendy światowe do mody ślubnej. – Dążymy do tego, aby nasze kolekcje były zgodne ze światowymi trendami, ale także badamy oczekiwania naszych Klientek. Panna młoda marzy o wyjątkowej sukni ślubnej, my po prostu staramy się spełniać te marzenia – podkreśla Anna Dziadowicz.

zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal
zapiszAnnais Bridal
Annais Bridal

To już wszystkie suknie na sezon 2017! Wspaniałe kroje, jakość i zachwycający szyk. Nic dodać, nic ująć Annais Bridal 2017 made in Poland! 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Annais Bridal Salony sukien ślubnych
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!