Odkryj różne fryzury ślubne trendy w roku 2016

Pory roku, jak wszystko inne, wprowadzają nowe trendy i style, więc dobrze jest mieć na uwadze tą kwestie, aby być zawsze na czasie. W stylizacji ślubnej jest to mocno brane pod uwagę, ponieważ upięcie Panny Młodej zawsze utkwi w naszej pamięci. Ważne jest, aby wybrać dobrą suknię ślubną, pasującą do naszej osobowości, ale to nie wszystko, ponieważ musimy dać równowagę naszej twarzy, a upięcie naszych włosów pomoże nam w tym. W związku z tym będziemy Was informować o stylach, które w 2016 roku będzie dominować, abyście były najbardziej promiennymi i olśniewającymi narzeczonymi, jakie kiedykolwiek były.

Jeśli chodzi o fryzury ślubne, istnieje wiele możliwości. Musimy zastanowić się, jakie są Wasze włosy i co będzie dla nich najlepsze. Trendem 2016 jest naturalność i lekkość.

Marieta Hairstyle.
Credits: Marieta Hairstyle

Wśród fryzur najbardziej popularne są włosy spięte. Lekko upięte, z warkoczami i ozdobnymi wieńcami wraz z wszelkimi dodatkami na głowie dla narzeczonej. Proste koki, które nigdy nie wychodzą z mody, są taką filozofią, że mniej znaczy więcej.

3 deseos y medio fotografía.
Credits: 3 deseos y medio fotografía
Banako Photo.
Credits: Banako Photo
Gávila Fotografía.
Credits: Gávila Fotografía
Anais L. Photographie.
Credits: Anais L. Photographie

Kolejnym top trendem są warkocze. Coraz więcej narzeczonych decyduje się na wybór zaplecionych włosów w ich wielki dzień. Powrót klasyki w zupełnie innej odsłonie jest świeżym powiewem w dziedzinie fryzjerskiej, fryzury z warkoczami wyglądają cudnie. Luźne warkocze, przełożone kosmyki włosów zebrane ozdobą w stylu greckim są idealnym akcentem dla świeżo upieczonych Panien Młodych.

David Christian.
Credits: David Christian
Marieta Hairstyle.
Credits: Marieta Hairstyle.
Cristina Canibaño.
Credits: Cristina Canibaño
Marieta Hairstyle.
Credits: Marieta Hairstyle

Coraz więcej kobiet decyduje się na rozpuszczone włosy z grzywką. To dowód na to, że dzień ślubu jest dniem, w którym powinnyśmy świecić światłem dnia codziennego. W tej kompozycji kobiety najczęściej decydują się na proste włosy, lekko pofalowane lub z  dodatkiem ozdób na włosy, które sprawią, że włosy będą lekko falowane.

Marieta Hairstyle.
Credits: Marieta Hairstyle

Złota pół-korona przedstawiona na zdjęciu, ozdobiona dwoma prostymi, małymi warkoczykami z pofalowanymi końcami lub uczesanie w pozornie przypadkowy sposób ze szczyptą stylu boho – wszystko jest możliwe!

Carles Figuerola.
Credits: Carles Figuerola
Barcelona Bridal Week.
Houghton. Credits: Barcelona Bridal Week

Nie przegap najlepszych fryzur ślubnych trendy 2016. Choć nie masz jeszcze sukni ślubnej, nie myślisz o uczesaniu, ale z Zankyou pomożemy podjąć Ci decyzje. Pokażemy Ci najlepsze stylizacje, makijaże dla narzeczonych, a to sprawi, że poczujesz się wyjątkowo w jednym z najważniejszych dni w życiu.

Albert Palmer.
Credits: Albert Palmer

Jeśli zechcesz zapoznać się z innymi upięciami włosów, jak na przykład fryzury ślubne z kręconymi włosami, fryzury ślubne z grzywką, które na pewno podbija Twoje serce. Dzięki zaprezentowanym propozycja będziesz wyglądała uwodzicielsko i olśniewająco w dniu Waszego ślubu.

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Najpiękniejsze słodkie stoły weselne na sezon 2018 roku!
Najpiękniejsze słodkie stoły weselne na sezon 2018 roku!
Słodki stół na weselu nie jest koniecznością. Candy bar, czyli stół z różnego rodzaju słodkościami na weselach obserwujemy coraz częściej. Dlaczego? Bo są piękne! I to właśnie chcemy pokazać w tym artykule...
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!
Wojciech Szarski- Macaroni Tomato Warszawa
Rodzaje butów ślubnych dla Pana Młodego
Najważniejszym elementem garderoby jest bez wątpienia garnitur, a zaraz za nim buty ślubne. Źle dobrane obuwie potrafi czasami zepsuć tak dobrze zapowiadający się efekt końcowy. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru dodatków dla Pana Młodego?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji