Odkryj różne fryzury ślubne trendy w roku 2016

Bardzo proste w niektórych przypadkach, a w innych bardziej skomplikowane upięcia. Fryzury ślubne dla każdego gustu, po których nie pozostaniesz obojętna. Trendy na sezon 2016 będą zachwycajcie!

  • Panna Młoda
  • Trendy
  • Polska

Pory roku, jak wszystko inne, wprowadzają nowe trendy i style, więc dobrze jest mieć na uwadze tą kwestie, aby być zawsze na czasie. W stylizacji ślubnej jest to mocno brane pod uwagę, ponieważ upięcie Panny Młodej zawsze utkwi w naszej pamięci. Ważne jest, aby wybrać dobrą suknię ślubną, pasującą do naszej osobowości, ale to nie wszystko, ponieważ musimy dać równowagę naszej twarzy, a upięcie naszych włosów pomoże nam w tym. W związku z tym będziemy Was informować o stylach, które w 2016 roku będzie dominować, abyście były najbardziej promiennymi i olśniewającymi narzeczonymi, jakie kiedykolwiek były.

Publikacja

Jeśli chodzi o fryzury ślubne, istnieje wiele możliwości. Musimy zastanowić się, jakie są Wasze włosy i co będzie dla nich najlepsze. Trendem 2016 jest naturalność i lekkość.

zapiszMarieta Hairstyle.
Credits: Marieta Hairstyle

Wśród fryzur najbardziej popularne są włosy spięte. Lekko upięte, z warkoczami i ozdobnymi wieńcami wraz z wszelkimi dodatkami na głowie dla narzeczonej. Proste koki, które nigdy nie wychodzą z mody, są taką filozofią, że mniej znaczy więcej.

zapisz3 deseos y medio fotografía.
Credits: 3 deseos y medio fotografía
zapiszBanako Photo.
Credits: Banako Photo
zapiszGávila Fotografía.
Credits: Gávila Fotografía
zapiszAnais L. Photographie.
Credits: Anais L. Photographie

Kolejnym top trendem są warkocze. Coraz więcej narzeczonych decyduje się na wybór zaplecionych włosów w ich wielki dzień. Powrót klasyki w zupełnie innej odsłonie jest świeżym powiewem w dziedzinie fryzjerskiej, fryzury z warkoczami wyglądają cudnie. Luźne warkocze, przełożone kosmyki włosów zebrane ozdobą w stylu greckim są idealnym akcentem dla świeżo upieczonych Panien Młodych.

zapiszDavid Christian.
Credits: David Christian
zapiszMarieta Hairstyle.
Credits: Marieta Hairstyle.
zapiszCristina Canibaño.
Credits: Cristina Canibaño
zapiszMarieta Hairstyle.
Credits: Marieta Hairstyle

Coraz więcej kobiet decyduje się na rozpuszczone włosy z grzywką. To dowód na to, że dzień ślubu jest dniem, w którym powinnyśmy świecić światłem dnia codziennego. W tej kompozycji kobiety najczęściej decydują się na proste włosy, lekko pofalowane lub z  dodatkiem ozdób na włosy, które sprawią, że włosy będą lekko falowane.

zapiszMarieta Hairstyle.
Credits: Marieta Hairstyle

Złota pół-korona przedstawiona na zdjęciu, ozdobiona dwoma prostymi, małymi warkoczykami z pofalowanymi końcami lub uczesanie w pozornie przypadkowy sposób ze szczyptą stylu boho – wszystko jest możliwe!

zapiszCarles Figuerola.
Credits: Carles Figuerola
zapiszBarcelona Bridal Week.
Houghton. Credits: Barcelona Bridal Week

Nie przegap najlepszych fryzur ślubnych trendy 2016. Choć nie masz jeszcze sukni ślubnej, nie myślisz o uczesaniu, ale z Zankyou pomożemy podjąć Ci decyzje. Pokażemy Ci najlepsze stylizacje, makijaże dla narzeczonych, a to sprawi, że poczujesz się wyjątkowo w jednym z najważniejszych dni w życiu.

zapiszAlbert Palmer.
Credits: Albert Palmer

Jeśli zechcesz zapoznać się z innymi upięciami włosów, jak na przykład fryzury ślubne z kręconymi włosami, fryzury ślubne z grzywką, które na pewno podbija Twoje serce. Dzięki zaprezentowanym propozycja będziesz wyglądała uwodzicielsko i olśniewająco w dniu Waszego ślubu.

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!