Odkryj #GlamWildFree sesję sukien ślubnych od Demetriosa

Nowa #GlamWildFree, to wzory Demetrios, które oddają coś dla każdej panny młodej w każdym z ich wzorów. Odkryj tutaj ich 21 wzorów ...

Odkryj #GlamWildFree sesję sukien ślubnych od Demetriosa
Photo: Demetrios 852
  • Atelier i salony sukien
  • Sponsored

Nowe wzory #GlamWildFree autorstwa Demetriosa mają w sobie powiew wolności w każdym z ich wzorów w stylu boho. Nowa eteryczna, a zarazem efektowna kolekcja skierowana jest do narzeczonych XXI wieku, które chcą poczuć się idealnie w stylu rustykalnym.

Naturalny styl służy dobrze tym sukienkom. Kolorowe, z całą masą detali, z wystawnymi sylwetkami i artystycznymi haftami, te sukienki są idealnym rozwiązaniem na dzień ślubu, który jest daleki od dotychczas utartych szlaków. Mieliśmy szczęście przeprowadzić krótką rozmowę z profesjonalistami w Demetrios, aby dowiedzieć się więcej o ich inspiracji za tymi magicznymi projektami, a także o kilka złotych porad, które mają dla przyszłych narzeczonych ….

zapisz
Photo: Demetrios 873

Jaka była inspiracja dla tej wspaniałej sesji?

Wybraliśmy rustykalne i naturalne otoczenie, aby naprawdę kontrastować i podkreślać lśniący styl i zawiłe detale wzorów Demetrios. Nowa stylizowana sesja Demetriosa oddaje swobodną atmosferę ducha dzięki wolności ducha jaki ma w sobie.

Wasze panny młode zawsze szukają nowych sposobów, aby pokazać swój własny styl, jednocześnie wyglądając tradycyjnie i kobieco. Co postanowiłeś osiągnąć dzięki tej sesji?

Nasza sesja pokazuje panny młode, które możną połączyć rustykalny i ten klimat idealnie współgra z elegancką i efektowną stylizacją. Począwszy od detali na ramionach, a skończywszy na detalach, każda panna młoda może znaleźć coś, co będzie pasować do tej kolekcji.

zapisz
Photo: Demetrios 823
zapisz
Photo: Demetrios 279
zapisz
Photo: Demetrios 283
zapisz
Photo: Demetrios 283

Czy masz jakieś rady dla panny młodej przy wyborze sukni na wielki dzień?

Pomyślmy, że jest to zrównoważony proces otwartego umysłu, ale także upewnienie się, że wybrałeś sukienkę, w której jesteś całkowicie zakochana.

zapisz
Photo: Demetrios 852
zapisz
Photo: Demetrios 844
zapisz
Photo: Demetrios 844
zapisz
Photo: Demetrios 7967
zapisz
Photo: Demetrios 7944
zapisz
Photo: Demetrios 7967
zapisz
Photo: Demetrios 379
zapisz
Photo: Demetrios 386
zapisz
Photo: Demetrios 379

Jakie szczegóły mogą zobaczyć narzeczone w sukniach, które pokazaliście na sesji? Czy uważasz, że stanowią one coś szczególnego dla narzeczonych XXI wieku?

Tak! Posiadamy szereg inspiracji z kolekcji Cosmobella, Demetrios, Platinum i Destination Romance. Wybraliśmy różne suknie, które prezentują zupełnie inne elementy, co oznacza, że każda panna młoda może znaleźć coś dla siebie.

Jak opisałbyś idealną narzeczoną dla tych sukni?

Zdecydowanie panna młoda w stylu boho-glam!

zapisz
Photo: Demetrios 273
zapisz
Photo: Demetrios 269

Nowe wzory #GlamWildFree autorstwa Demetriosa oddają coś dla każdej panny młodej w każdym z ich projektów. Jeśli szukasz idealnej sukni na ślub 2019/20, nie przegap tych wspaniałych wzorów.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!