Od urodzinowej kawy do kawowej znajomości- piękny świąteczny ślub!

 „Dopóki na świecie istnieje kawa, to nie może stać się nic złego”. Tak mówi jedna z współczesnych powieści przeznaczonych dla młodego odbiorcy. Trudno jest nie zgodzić się z tymi słowami. Kawa ma to do siebie, że też łączy ludzi. Ta Para poznała się już dawno temu, ale dopiero w dniu Jej urodzin, On zdecydował się zaprosić Ją na urodzinową kawkę. No i od kawki do ołtarza tylko jeden krok. Niesamowita historia miłosna z piękną galerią. Przekonaj się sam!

Para

Oni są naprawdę piękną Parą. Kiedy na siebie patrzą widać wielkie uczucie, które ich łączy. Mamy wielkie szczęście mogąc to obserwować. Cytując poetę patrzą na siebie i patrzą w tym samym kierunku. To cudowne. Wielką przyjemnością jest obserwowanie tego w jak świetny sposób się uzupełniają. Są jak dwie połówki tego samego owocu. Tak, mityczne połówki tej samej pomarańczy (czy jabłka- jak kto woli) naprawdę istnieją!

Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy

Przygotowania

Przygotowania ślubne mają to do siebie, że są wieloetapowym procesem. Często trudnym i skomplikowanym, ale ważne jest to, żeby nie zgubić w sobie radości ze świadomości do czego te przygotowania prowadzą. I tak też było w przypadku tej Pary Uśmiechy im nie schodziły z twarzy. I tak powinno być. Ten okres przedślubny jest w końcu czasem wielkiej radości! Ważnym elementem każdych przygotowań ślubnych, przynajmniej dla Panny Młodej, jest wybór osoby, lub osób, które przygotują makijaż i fryzurę. O makijaż zadbała pani Ewa Król- z Praska Makeup. To prawdziwa mistrzyni w swoim fachu, która pracuje na produktach najwyższej jakości, które zapewniają najlepszy wygląd przez cały dzień!

Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy

Stroje

Ważnym elementem każdych przygotowań ślubnych jest dobór kreacji, w jakich Para Młoda wystąpi w tym Wielkim Dniu. Panna Młoda wybrała bardzo dziewczęcy fason. Jego subtelna linia wspaniale podkreśliła smukłą sylwetkę Panny Młodej. Delikatne dodatki sprawdziły się świetnie. Całość dała fenomenalny efekt. Pan Młody wybrał klasyczny garnitur. Prezentował się w nim bardzo szykownie. Panna Młoda i Pan Młody razem wyglądali świetnie!

Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy

Ślub

Wybór dnia Ślubu jest na pewno bardzo ważnym etapem przygotowań. W końcu tę datę zapamięta się na zawsze. Młodzi wybrali 26 grudnia- drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Ta data jest naprawdę magiczna. Nic więc dziwnego, że atmosfera, która panowała w tym dniu była po prostu cudna. Kiedy nadeszła ta szczególna chwila wszyscy czuli, że są świadkami czegoś niesamowitego. Ten Ślub był wspaniałym przeżyciem dla Pary- wszystko ułożyło się według ich myśli.

Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy

Dekoracje

Kwiaty oraz innego rodzaju dekoracje miały nawiązywać do świątecznego charakteru całej ceremonii, dlatego Para wybrała choinki i szyszki. Kompozycje kwiatowe oraz dekorację stołów zapewniła BeDeko-kwiatowe atelier Anna Berniak. To kwiaty przygotowane przez nią zachwyciły wszystkich- Parę i Gości.

Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy

Wesele

W polskiej tradycji jest tak, że nieodłącznym elementem ślubu jest wesele. I tak też było w przypadku tej Pary. Musieli zdecydować się na przyjęcie weselne. I to był świetny pomysł! Oboje uśmiechają się stwierdzając, że posadzili Gości w sposób bezpieczny- ułatwił to dwu poziomowy podział sali. Na parterze była Rodzina, a na piętrze Znajomi, którzy bawili się po prostu doskonale. Głównym motywem całego wesela były święta, więc nikt się nie zdziwił, że wielokrotnie wykorzystywano piosenki ze świątecznej płyty Michaela Buble. Właśnie jeden z tych przebojów Panna Młoda i Pan Młody wybrali jako tło muzyczne dla swojego pierwszego tańca. To był świetny pomysł. Ich występ był piękny!

Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy
Marcin tworzy

Sesja

Tak wspaniałe wydarzenie musiała upamiętnić cudowna sesja zdjęciowa. I tak też było w tym przypadku. Zdjęcia są utrzymane w niesamowitym klimacie. Te kolory, to światło. Prawdziwa magia! Coś nie do podrobienia. Absolutnie fantastyczne.

Marcin tworzy
Marcin tworzy

W tych fotografiach możemy odnaleźć wszystko- radość, miłość, czułość, piękno. Czy można chcieć czegoś więcej. Może i można, no ale po co!

Oprawa fotograficzna: Marcin tworzy | Garnitur Pana Młodego: Rafał Czapul – projektant Rage Age | Suknia Panny Młodej: Salon Sukien Ślubnych Madonna | Poprawiny:  La Mania | Buty Pani Młodej: Sklep Apia |Buty Pana Młodego: Rage Age |Oprawa kwiatowa: BeDeko-kwiatowe atelier Anna Berniak | Make up: Ewa Król-Praska 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Przepiękny reportaż ślubny! Szykowne przyjęcie Marianne i Marco Teutsch w Rezydencji.
Przepiękny reportaż ślubny! Szykowne przyjęcie Marianne i Marco Teutsch w Rezydencji.
Wesele Marianne i Marco miało miejsce w Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich, a poprowadzeniem zabawy zajął się DJ Nova-q, który sprawił, że u każdego na twarzy przez cały dzień gościł uśmiech. Zapraszamy serdecznie do zobaczenia tego reportażu.
stylova.com fotografia ślubna
Sesja i...“a co jeśli po wszystkim bym się oświadczył Oldze?” Piękna i wzruszająca sesja!
Ta sesja na pewno wyróżnia się na tle innych. Ma w sobie rockowy sznyt, charakter. Nie jest ckliwa, ale za to jest bardzo romantyczna. Z tego naprawdę jest warto czerpać! Nie bój się znaleźć w tym swojej inspiracji. Powodzenia!
Reportaż ślubny Justyny i Marcina w Wiślańskim dworze z widokiem na góry! Bajecznie pięknie!
Reportaż ślubny Justyny i Marcina w Wiślańskim dworze z widokiem na góry! Bajecznie pięknie!
W tak ważnej chwili wszyscy jesteśmy lepsi, piękniejsi i szczęśliwsi. A Justyna i Marcin to niesamowicie sympatyczna Para. My dzisiaj mamy dla Was ich piękny reportaż ślubny z widokiem na góry. Nie możecie przegapić. Zapraszamy serdecznie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji