Obrączki po dziadku i piękna Polka wychodzi za obcokrajowca!

Malwina i Craig to para niezwykła. Uśmiechnięci i pełni energii. Swoim entuzjazem zarażają wszystkich wokół. Są wspaniali! Szczęście im sprzyja. Mimo dzielących ich różnic kulturowych udało im się stworzyć cudowny, zgodny i harmonijny związek. Musisz ich poznać! Nie przegap tej galerii. Jest wspaniała! Malwina i Craig poznali się dzięki wspólnej znajomej. Dzielna przyjaciółka konsekwentnie próbowała ich ze sobą zeswatać. W końcu wzięła sprawy w swoje ręce i doprowadziła do tego, że Malwina i Craig wspólnie bawili się na weselu jako osoby sobie towarzyszące. Malwina dzisiaj mówi, że to była najbardziej szalona i impulsywna decyzja w jej życiu, ale równocześnie z uśmiechem na twarzy stwierdza, że się to opłacało.
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography

W końcu w ten sposób udało jej się poznać miłość jej życia. Malwina i Craig związek małżeński zawarli w rocznicę tego właśnie wesela, na którym się bawili. To był wspaniały, sentymentalny ukłon w stronę początków ich wspólnej historii.

mc_time_of_joy_168
Time Of Joy Photography
mc_time_of_joy_222
Time Of Joy Photography
mc_time_of_joy_231
Time Of Joy Photography

Podczas ceremonii nie brakło innych powrotów do przeszłości. Nowożeńcy mieli obrączki po dziadkach. Był to wspaniały gest. Te złote krążki dziadkom przyniosły wielkie szczęście, ich wspólne życie było cudowne, dlatego można to potraktować jak doskonałą wróżbę na przyszłość. Przygotowania były niezwykle radosne. Malwinie towarzyszyło grono najbliższych jej kobiet. Magiczna była chwila, kiedy Malwina włożyła suknię ślubną. Czary były dosłownie wyczuwalne w powietrzu. W tej szczególnej, wyjątkowej kreacji rozkwitła niczym niezwykły kwiat. Jak prawdziwa księżniczka. Disney to się może schować! Przygotowania Craiga miały bardzo męski charakter. Panowie nie obyli się bez drinka. Na odwagę! Craig prezentował się po prostu doskonale w granatowym garniturze. Połączył elegancję, szyk i pewną dozę nowoczesności. Przed ślubem odbyło się tradycyjne błogosławieństwo. To była bardzo wzruszająca chwila. Niezwykła wręcz! Emocje sięgnęły zenitu. Wzruszenie było jak najbardziej wskazane.

mc_time_of_joy_259

mc_time_of_joy_274
Time Of Joy Photography
mc_time_of_joy_287
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography

Przed ślubem odbyło się tradycyjne błogosławieństwo. To była bardzo wzruszająca chwila. Niezwykła wręcz! Emocje sięgnęły zenitu. Wzruszenie było jak najbardziej wskazane. Ślub był wspaniałą uroczystością. Emocje były ogromne- od wzruszenia po wielką radość. To było wspaniałe doświadczenie. Po ceremonii Młodzi zostali obsypani drobnymi pięniążkami. Ten zwyczaj spodobał się też gościom pochodzącym z innych krajów.

Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography
Time Of Joy Photography

Wesele było doskonałą imprezą. Wspaniała muzyka poderwała wszystkich z krzeseł- nie oparli się jej i ci najmłodsi i ci najstarsi goście uroczystości. Najwytrwalsi tancerze schodzili z parkietu dopiero nad ranem. Nikt nie myślał o bólu nóg.  Interesującym rozwiązaniem było zorganizowanie części uroczystości na wolnym powietrzu. Wspaniałe pałacowe ogrody były po prostu doskonałym tłem dla ceremonii. Białe, subtelne namioty cudownie współgrały z subtelnymi ruchami powietrza tworząc niezwykły klimat. Kolorowe kwiaty i delikatne, rozproszone światło świec dopełniło dzieła. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem.

Zdjęcia doskonale oddają klimat tej uroczystości- zarówno ślubnej jak i weselnej. Są niezwykle naturalne i autentyczne. Fotografowi udało się uchwycić szczere emocje. To wspaniałe! Szczególnie ujmujące są te zdjęcia, na których Malwina i Craig są sami. Łączącą ich miłość widać w każdym geście i spojrzeniu. Oglądając te fotografie czujemy się jakbyśmy tam byli. To prawdziwa magia. Nie do podrobienia.  Anglia i Polska teoretycznie nie powinny się ze sobą porozumieć. Nie ta kultura, nie ten temperament. Ale przecież nie ma, że się nie da. W końcu miłość jest silniejsza niż wszelakie różnice. Miłość pokona i zwycięży wszystko. A takie uczucie, które łączy Malwinę i Craiga to już szczególnie. Nie trzeba im zazdrościć. Trzeba się cieszyć, że na świecie przybyło trochę miłości.

Oprawa fotograficzna: Time Of Joy Photography
Przygotowania i wesele | Preparations and reception: Hotel Wieniawa
Sukienka | Wedding dress: Emily Eve Bridall w Birmingham
Wedding planner: Event by Ev

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Prezentujemy najlepszych warszawskich fotografów! Mamy nadzieję, że zdjęcia przypadną Państwu do gustu. Pytaliśmy fotografów o ich pracę, bo kto wie lepiej jak nie oni co wyróżnia ich zdjęcia?
Morska sesja ślubna Patrycji i Tomasza nad Bałtykiem. Jasne kolory Was zachwycą!
Morska sesja ślubna Patrycji i Tomasza nad Bałtykiem. Jasne kolory Was zachwycą!
Odwieczny problem. Jechać w góry czy nad morze? Dwa różne miejsca. Każde oferuje coś innego. Jednak część ludzi ma problem, które miejsce wybrać na wakacje, oczywiście rozważając polskie góry i plaże.
Ślub plenerowy w Villi, czyli slow wedding pełen pięknych gestów!
Ślub plenerowy w Villi, czyli slow wedding pełen pięknych gestów!
My dzisiaj mamy dla Was fantastyczny reportaż ślubny właśnie z takiej uroczystości. To na pewno zrobi na Was wielkie wrażenie- jak na nas. Zapraszamy serdecznie. Życzymy miłych wrażeń.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji