O tym powinna pamiętać każda Panna Młoda!

Każdy wie, że na weselu najważniejsza jest para młoda. Tego dnia oczy wszystkich gości zwrócone są szczególnie na pannę młodą. Ona sama pragnie tego dnia wyglądać wyjątkowo, chce aby każdy element jej stroju ze sobą współgrał, tworząc spójna całość i oszałamiający efekt.

  • Panna Młoda

Każdy wie, że na weselu najważniejsza jest para młoda. Tego dnia oczy wszystkich gości zwrócone są szczególnie na pannę młodą. Ona sama pragnie tego dnia wyglądać wyjątkowo, chce aby każdy element jej stroju ze sobą współgrał, tworząc spójna całość i oszałamiający efekt. Dlatego przygotowania do ślubu panie rozpoczynają rok lub nawet dwa lata przed terminem ślubu. Zaczynają się gorączkowe poszukiwania sali, fotografa, orkiestry, sukni, butów… każdy detal musi być dopracowany. Ale czy aby na pewno pomyślałyście o wszystkim drogie Panie? Zatrzymajmy się na chwilę na pewnym elemencie Waszej garderoby, którego na pierwszy rzut oka nie widać. Ukryty pod suknią, schowany, niewidoczny.. no właśnie czy aby na pewno niewidoczny? Biustonosz, bo o nim właśnie mowa, ma ogromny wpływ na naszą sylwetkę. Ten zły, źle dobrany psuje cały efekt. To że ma on być piękny, zgrany kolorystycznie i wygodny to każda z nas wie… ale odkąd współpracuję z brafitterką, wiem jak istotne jest odpowiednie jego dopasowanie.

zapiszWygodne Biustonosze - Profesjonalny Brafitting
Wygodne Biustonosze – Profesjonalny Brafitting
Publikacja

Statystycznie 85% Polek nosi źle dobrane biustonosze. Najczęściej popełnianym błędem jest wybór za luźnego obwodu i za małej miski. W rezultacie piersi znajdą się za nisko, opadają na brzuch tworząc niepotrzebne fałdki, zanika talia, brzuch wydaje się większy. Za mała miska nie mieści całego biustu, który wylewa się nad krawędzią tworząc dodatkowe fałdki. Płytkie miski czy wystające brzegi biustonosza mogą zepsuć najpiękniejszą kreację. Uwierzcie mi na słowo… nie będę podawała przykładów w postaci zdjęć.

zapiszWygodne Biustonosze - Profesjonalny Brafitting
Wygodne Biustonosze – Profesjonalny Brafitting

Dlatego poszukiwania sukni ślubnej warto zacząć od wizyty u brafitterki. Ona opisze nam różne fasony biustonoszy, powie jaki typ biustonosza nadaje się do danej sukni. Dobierze odpowiedni rozmiar biustonosza i podpowie do jakiej sukienki nadaje się nasz biust. Nie każdy biust będzie dobrze wyglądał w sukience bez ramiączek, nie każda Pani może sobie pozwolić na suknię z głębokim dekoltem lub rozcięciem na plecach. Warto wiedzieć to wcześniej i uniknąć niepotrzebnego stresu. Bardzo często Panie wybierają suknie bez ramiączek, wymagają one specjalistycznego biustonosza który zapewni odpowiednie podtrzymanie i uniesienie piersi.

zapiszWygodne Biustonosze - Profesjonalny Brafitting
Wygodne Biustonosze – Profesjonalny Brafitting

Źle dobrany biustonosz wpływa niekorzystnie nie tylko na naszą sylwetkę, ale również na nasze zdrowie. W przypadku kobiet z dużym i ciężkim biustem kręgosłup jest bardzo obciążony, co powoduje szereg wynikających z tego dolegliwości bólowych oraz wady postawy, spowodowane pośrednio garbieniem się przy niepodtrzymanym biuście. W dobrze dopasowanym biustonoszu, zapewniającym właściwe podtrzymanie piersi, kobieta zaczyna się prostować, przestaje się garbić, ściąga łopatki i ramiona, a co najważniejsze odciążony zostaje jej kręgosłup, a bóle związane z jego przeciążeniem ustępują. Fiszbina, która nie okala piersi tylko ją uciska może być przyczyną bólu piersi i dużego dyskomfortu. A przecież w ten najważniejszy dla Was dzień chcecie czuć się komfortowo.

zapiszWygodne Biustonosze - Profesjonalny Brafitting
Wygodne Biustonosze – Profesjonalny Brafitting

Ślub to również noc poślubna, dlatego warto wcześniej pomyśleć o zmysłowej bieliźnie, by oczarować Waszego partnera. Tak jak przygotowujecie się do tego wyjątkowego dnia należy też przygotować się do wyjątkowej nocy… niech będzie ona niezapomniana.

zapiszWygodne Biustonosze - Profesjonalny Brafitting
Wygodne Biustonosze – Profesjonalny Brafitting

Teraz już wiecie, że żadna obróbka zdjęć nie sprawi, że będziesz w dniu swojego ślubu wyglądała dobrze, jeśli będziesz miała źle dopasowany biustonosz. Wasz fotograf ślubny skoryguje “wałeczki” na zdjęciach ale “na żywo” one pozostaną. Dlatego warto zainwestować w dobrze dobraną bieliznę by wyglądać i czuć się tego dnia idealnie. Wiem też z własnego chociażby doświadczenia, że jeśli zdecydujecie się na poradę brafitterki nigdy już nie spojrzycie dobrze na „zwykłe” biustonosze. Komfort noszenia i efekt wizualny sprawił, że szybko pożegnałam się ze swoją bielizną. Opowieści „moich” Panien Młodych mówią mi, że nie tylko ja doceniłam ten komfort.


blog slubny Zankyou

Autorki tekstu:

Fotograf Kamila Grabowska wraz z Anna Cabaj (Wygodne Biustonosze)

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Kamila Grabowska Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!