Numeracja stołów ze zdjęciami z dzieciństwa DIY

Zastosowanie numeracji stołów podczas wesela jest rozwiązaniem bardzo praktycznym i eleganckim. Nie oznacza ono jednak, że musimy zrezygnować z personalnych akcentów w tej stylizacji. Liczby na plakietkach proponuję połączyć ze zdjęciami z dzieciństwa. Kolejne numery na stołach będą opatrzone fotografiami pani i pana młodego, kiedy mieli wskazany przez naszą tabliczkę wiek. Tak wykonane plakietki będą doskonałą okazją dla zaproszonych gości do bliższego poznania pary młodej, a najbliższa rodzina będzie z pewnością wzruszona oglądając dawne fotografie nowożeńców w dniu ich ślubu.

Fot. Kreatywny ślub

PORADA
Przygotowania rozpoczniemy od przeglądu zdjęć w rodzinnym albumie i wyboru fotografi. Proponuję także wykonać kopie zdjęć przy pomocy skanera, gdyż są to bardzo cenne pamiątki, których nie chcielibyśmy zniszczyć podczas pracy. Wydrukowane odbitki będą prezentowały się na plakietkach tak samo dobrze jak oryginały.

Fot. Kreatywny ślub

WYKONANIE
Poniżej prezentuję trzy propozycje na wykonanie tabliczek z numerami stołów. Każda z nich różni się kształtem i kolorystyką, która w całości zależeć będzie od naszej fantazji. Pamiętajmy jednak, aby wybrany przez nas format współgrał ze stylizacją dekoracji sali. Samo wykonanie plakietek zajmie nam kilka minut. Przy pomocy nożyczek i papierów w różnych odcieniach naniesiemy wybrane przez nas zdjęcia na pożądane tło. Fotografie warto wyeksponować nanosząć je na tabliczki za pomocą podwójnej taśmy klejącej. Mam nadzieję, że wykonanie tego projektu sprawi wam tyle samo radości co mi!

Opcja 1 – Tabliczka kwadratowa

Fot. Kreatywny ślub
Fot. Kreatywny ślub

Opcja 2 – Tabliczka prostokątna – zabawna

Fot. Kreatywny ślub
Fot. Kreatywny ślub

Opcja 3 – Tabliczka prostokątna – elegancka

Fot. Kreatywny ślub
Fot. Kreatywny ślub

Zobacz także kursy wykonania: confetti ślubnego i winietek na ślub


blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Lillian West
Suknie ślubne Lillian West 2016: unikalny romantyczny styl!
Bądź jedna z najbardziej romantycznych Panien Młodych z modelem Lillian West 2016!
NAJNOWSZA kolekcja biżuterii NOVIA BLANCA już u Nas!
NAJNOWSZA kolekcja biżuterii NOVIA BLANCA już u Nas!
Bądź na czasie i zobacz nowości biżuterii ślubnej. Zobacz koniecznie! Jesienna sesja NOVIA BLANCA powstała w słonecznej Kalifornii w jednym z najpiękniejszych parków San Jose. Pożółkła i wysuszona upalnym letnim słońcem trawa oraz złote liście drzew oddały wspaniały klimat i stworzyły niesamowite tło do zdjęć.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji