Nowoczesne nurty w ślubnej wideografii

Szukasz kamerzysty, który zrobi nowoczesny i profesjonaly film ślubny? Mamy coś dla Was!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Sponsored

Naturalnie, czasy się zmieniają. Nauka i postęp technologiczny gna do przodu. Wraz z nim moda, fundament indywidualności i oryginalności stawiany jest na piedestał. W historii wesel istnieją produkcje filmowe, które kojarzą się z archaiczną kasetą VHS. Rodzinnym zbiorowiskiem, które zasiada przy grającym pudle i odtwarza film z wesela. Ten, trwający zdecydowanie niekrótko. Potrafi zanudzić i zniechęcić oglądających do powielania i zatrudniania kamerzysty na własne wesele. Ponadto, w historii filmu i montażu, owszem. Dysponowało się obszernym sprzętem, który niekoniecznie estetycznie i nieuchwytnie pojawiał się pomiędzy bawiącymi się gośćmi. Powielającym się problemem jest jednak to, że owa kaseta pokryta jest kurzem. Pragniemy jednak, by pamiątka ślubna do czegoś się nadawała. W szczególności do tego, by z chęcią można było do niej wracać.

zapisz4K Studio
4K Studio

Z pewnością jednego, czego nie trzeba się bać to czas. On na pewno nie stanie w miejscu. Historia, więc ulega reformacjom, dla wielu przykładów jest to okres rozkwitu. W historii filmów weselnych, w szczególności możemy to zauważyć. Możliwości, jakie pozostawia nam dzisiejsza, codzienna praca kamerzysty jest nieporównywalna. W tym systemie pracy wykorzystuje się sprzęt pracujący na najwyższej jakości. Nowoczesność nie pozostaje tylko w sprzęcie, ale również ukazuje się w pracy kamerzysty. Przede wszystkim, profesjonalizm. Sprawne uchwycenie momentów, które są kluczowe dla tej chwili. Chwil, które z pewnością para młoda pragnie oglądać w powracających rozmowach. Dodatkowo, praca przy użyciu sprzętu pozwalającego na wzmocnienie efektywności. Jednym z takich urządzeń jest glidecam. Jest to sprzęt pozwalający na płynne uchwycenie ruchu. Ponadto obycie i zabawa. Uchwycenie tego, co dzieje się głównie w tak zwanym „ pomiędzy”. Praca ze sprzętem wymaga sprawności, umiejętności w uchwyceniu kadrów. Dodatkowym atutem jest dźwięk. Nagrywany przez rejestrator dźwięku jest czysty i stabilny.

W tym systemie pracy, para młoda decyduje o stylu, w jakim ma być wykonany film. Para młoda może wykorzystać swój własny pomysł z rejestracją dźwięku. W porozumieniu z kamerzystą może zaplanować, nad jakimi szczegółami chciałaby zatrzymać się na dłużej. Jest to idealne rozwiązanie by pamiątka ślubna realnie oddawała to, co w szczególności chciałbyś zapamiętać na dłużej.

zapisz4K Studio
4K Studio

W realizacji wideo ślubnego taka firma dba również o komfort. Para młoda w zwyczaju ma wręczać prezent czy mówić długą przemowę z podziękowaniami. Stresu może odjąć wideo filmowe złożone specjalnie w formie podziękowań dla rodziców. Okazuje się to być dobrym i pięknym rozwiązaniem. Ułatwia skupić uwagę gości, zamieścić wszystko, co para młoda chciałaby przekazać i w jednym momencie wręczyć prezent. Nowoczesne rozwiązania są coraz powszechniejsze, ale równo dobrze postrzegane przez rodziców. Wkraczając w formę ułatwień, sposób na zaproszenia również istnieje. Można wykorzystać wideo zaproszenia na ślub. Jest to ułatwienie, jeśli chodzi o oszczędność czasu i pieniędzy przeznaczonych na materiały. Wideo buduje się zawsze w formie pełnego pomysłu. Na jednej stylizacji można oprzeć każdy z dodatków. Da to poczucie pełności i jednolitości kompozycyjnej.

Świetnym pomysłem, jest projekt spod nazwy Same Day Editing. Jest pomysłem, który proponują kamerzyści. Opiera się on na montażu klipu w trakcie wesela, który wyświetla się przy okolicy oczepin. SDE, sprawia piorunujące wrażenie nie tylko na gościach, ale i samej parze. Para, która szuka pomysłu na zabawę w trakcie wesela, często decyduje się na tę formę. Odnosi sukces w statystykach i jest kolejną, dodatkową pamiątką. W realizacji wideo istnieje również plener zagraniczny.

Szczegółem, wisienką na torcie dla pary, która decyduje się na wynajęcie kamerzysty, jest teledysk. Wspólna praca, wspólna zabawa nad filmem, w którym można poczuć się sobą. Jest to punkt, w którym para młoda przy współpracy z kamerzystą tworzy swój własny film. Obejmuje to przygotowania do wesela, samo wesele, jak i często sesję ślubną. Para młoda, decyduje o stylu i muzyce, ale również może oddać się w ręce profesjonalisty. Ponadto, tworzony jest zwiastun, który przybliża do całości formatu. Kamerzyści charakteryzują się pomysłowością. Nie pozwolą, by wideo ślubne było kolejnym, zwykłym zlepkiem chwil. Umiejętnie podgrzeją atmosferę filmu, zabiją nudę i stworzą niepowtarzalną pamiątkę.

Kamerzysta na weselu zapewnia Ci bezpieczeństwo. Daje Ci sposób na uchwycenie tego, co w wielkim chaosie i pędzie emocji może umknąć uwadze. Jest świetną formą powrotu do tego najważniejszego dnia. Główna decyzja stawiana przed Młodą Parą nie polega na pytaniu „ kamerzystatak czy nie”, bo tą wątpliwość już rozwialiśmy samymi przykładami realizacji wideo. Mianowicie, kogo na to stanowisko wybrać. Na pewno firma, która pachnie profesjonalizmem w efektach pracy. Z pewnością ta, przy której współpraca będzie przyjemna i efektywna. Autor filmów, 4Kstudio polecany przez Zankyou stanowi jeden z najlepszych wyborów na rynku. Doradza, jakie filmy są najlepsze dla każdego rodzaju upodobań zgodnie z najnowszymi trendami, zasugeruje dodatkowe możliwości czekające na młodożeńców. Wspólna zabawa w przyjaznej i swobodnej atmosferze zaowocuje obszerną paletą pamiątek ze ślubu dzięki której za kilka lat przypomnicie sobie ruch, kolor i dźwięk, a także reakcję całej widowni, świadków Waszego szczęścia.

https://www.youtube.com/watch?v=hh64omoFvuw[/embed]

https://www.youtube.com/watch?v=LGZtzcsbX50[/embed]

https://www.youtube.com/watch?v=kgbFhU3Wyxw[/embed]

Autor: Klaudia Bawolska

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!