Zankyou! Kim jesteśmy? Dowiedz się więcej!

Zankyou – Lista prezentów ślubnych i strony ślubne dla narzeczonych

Zankyou to międzynarodowy portal ślubny, dostępny w 24 krajach. Narzeczeni i goście weselni mogą tu korzystać z poradnika ślubnego, strony ślubnej i nowoczesnej listy prezentów ślubnych!

Lista prezentów ślubnych pozwala na otrzymanie na konto bankowe wartości pieniężnej wymarzonych prezentów dla narzeczonych- Młoda Para przygotowuje listę swoich wymarzonych prezentów a goście wybierają, za które prezenty chcieliby zapłacić. Goście mogą przelewać pieniądze na konto Pary za pomocą przelewów bankowych lub systemu płatności PayPal. Młoda para otrzymuje pieniądze na konto i może je wydać na co tylko zechce! Z listą prezentów ślubnych Zankyou można np. wyremontować mieszkanie, kupić prezenty mając pewność, że się nie powielą czy wyjechać na miesiąc miodowy swoich marzeń, umieszczając na liście poszczególne etapy swojej podróży…Zankyou to także darmowe strony ślubne.

Przykładowa lista prezentów ślubnych Zankyou

 

Lista prezentów ślubnych Zankyou obsługiwana jest w walutach krajów, w których działa Zankyou, więc Wasi goście będą mogli wykonywać przelewy w Złotówkach, Euro, Dolarach, Funtach i Relach Brazylijskich. Z Zankyou możecie otrzymać przelewy pieniężne także od osób, które nie będą osobiście uczestniczyły w ceremonii.

Zankyou, to także strony ślubne dla Narzeczonych, które są całkowicie darmowe. Poprzez prywatną stronę ślubną możecie kontaktować się z Waszymi gośćmi, informować ich o szczegółach dotyczących ślubu i wesela, utworzyć listę gości, dodawać zdjęcia, muzykę i korzystać z wielu innych opcji, dzięki którym planowanie Waszego ślubu będzie dużo prostsze!

Przykładowa strona ślubna na Zankyou

Najnowsze trendy i inspiracje ślubne znajdziesz w Magazynie ślubnym Zankyou, w którym każdego dnia specjaliści z branży ślubnej i przyszłe Pary Młode dzielą się swoją wiedzą i pomysłami dotyczącymi planowania ślubów.  Już dziś znajdziesz w poradniku ślubnym Zankyou: suknie ślubne 2013, fryzury ślubne 2013, wszystko na temat dekoracji ślubnych i wiele, wiele innych!

I to wszystko aż w 9 językach!

Więcej na: www.zankyou.com

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

DODATKI ŚLUBNE 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

BUKIET ŚLUBNY 2015

PAN MŁODY 2015

STREFA PIĘKNA 2015

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?
Konsultantem ślubnym być!
Konsultantem ślubnym być!
Nie ma w niej miejsca na "powtórki". To się dzieję tu i teraz, i musi wyjść idealnie. Przecież nie możemy pozwolić na to, żeby czyjś najważniejszy dzień w życiu nie wyszedł.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji