Notatnik Panny Młodej - recenzja produktu

Notatnik Panny Młodej - z pozoru zwykły zeszyt, ale podczas planowania ślubu jest niezastąpiony. Może on stanowić prezent dla przyszłej Panny Młodej, który niewątpliwie sprawi jej dużą niespodziankę. Recenzja Notatnika Panny Młodej.

  • Planowanie ślubu

Każda Młoda Para czeka na TEN dzień. W końcu cała radość wspólnego przygotowywania ślubu i wesela utwierdza młodych w przekonaniu, że to, czego pragną, to być szczęśliwym małżeństwem. Ważne jest jednak, by organizacja wesela nie kojarzyła się z bezsilnością, frustracją i zamieszaniem.

zapiszAntoni Fotograf
Antoni Fotograf

W gąszczu informacji, propozycji, ofert i marketingowego przekonywania, że naprawdę wszystko jest potrzebne (ba! Wszystko najlepsze!) warto dać sobie pomóc. I to nie tylko osobom, ale także z pozoru prostemu narzędziu, które może zaoszczędzić nasz czas, energię i wspomóc nasze nerwy- Notatnikowi Panny Młodej, który pozwoli nam samodzielnie zaplanować i zorganizować ślub i wesele dokładnie w taki sposób, jaki chcemy!

Pierwsze wrażenie

zapisz
Notatnik Panny Młodej

Na pierwszy rzut oka Notatnik Panny Młodej to niepozorny brulion. Gdy jednak zajrzy się do środka od razu widać, że to precyzyjnie przygotowany organizer dla kobiety planującej najważniejszy, najpiękniejszy i najbardziej oczekiwany dzień swojego życia. A jak wiadomo, nic tak nie deprymuje i nie utrudnia postępów jak brak organizacji. Dlatego każda przyszła panna młoda powinna zaopatrzyć się w taki pomocnik. Będzie to doskonałe narzędzie podczas rodzinnych spotkań przy ustalaniu kwestii połączenia narzeczonych, w czasie indywidualnych przemyśleń, planowania i urzeczywistniania swoich marzeń. Sprawdzi się również jako „ściąga” np. podczas targów ślubnych, gdzie może służyć jako przewodnik- co jeszcze trzeba załatwić.

Struktura i estetyka

zapisz
Notatnik Panny Młodej

Notatnik panny młodej to stustronicowy zeszyt B5 na spirali w twardej okładce. Jak na tematykę przystało okładka jest biała i zdobi ją jedynie tytuł i delikatna kreska tworząca kwiatowy motyw. Wewnętrzna część  przedniej okładki to miejsce na podpisanie i podanie danych kontaktowych w przypadku zgubienia- także z propozycją nagrody dla znalazcy J Zawartość to 4 zakładki oddzielające kolejne etapy przygotowań ślubu: ślubne abc, przygotowania, organizacja i kontakty. Każdy dział rozpoczyna się opisem- co przydatnego znajduje się w danej części. Tutaj także znajdujemy koszuli na wizytówki, ulotki, dokumenty, notatki, paragony i wszelkie potrzebne „świstki”, których podczas planowania wesela zbiera się co nie miara. Dzięki temu Notatnik Panny Młodej to nie tylko zwykłe miejsce do notowania, to także ślubne i weselne informacje w pigułce, teczka, kalendarz- czyli organizer z prawdziwego zdarzenia. Pracę z nim ułatwia prosta szata graficzna- bez zbędnych kolorów i upiększeń, które nie pomogą w pracy, a mogą co najwyżej rozproszyć uwagę i zająć miejsce przeznaczone na osobiste istotne notatki. Całość oscyluje wokół trzech harmonijnie dobranych kolorów- białego, czarnego i delikatnego różu, który dodaje swoistego uroku całemu wydaniu. Dodatkowo do Notatnika dołączony jest zakreślacz z samoprzylepnymi karteczkami jeszcze bardziej ułatwiający korzystanie z niego.

zapisz
Notatnik Panny Młodej – zakreślacz

Zawartość merytoryczna

Ślubne abc- pierwsza część Notatnika- to zbiór potrzebnych informacji formalnych o ślubie cywilnym, kościelnym, konkordatowym oraz harmonogram działań przedślubnych. Każda z kwestii zawiera miejsce na notatki, podpowiedzi i wyjaśnienia. To także indywidualny kalendarz, miejsce na przygotowanie planu ślubu i wesela. Część druga- Przygotowania- to zbiór narzędzi- tabelki budżetu, co trzeba zakupić, jaki będzie koszt i kto go poniesie. Znajduje się tam także lista podpowiedzi, gdzie ciąć koszty i szukać oszczędności. Dalej mamy podział zadań, miejsce na planowaną listę gości, listę prezentów, rozsadzenie gości, organizację wieczoru panieńskiego a potem ślubu. Ta ostatnia kwestia jest rzecz jasna najszersza i najprecyzyjniejsza. Znajdziemy w niej wybór czytań w Kościele, miejsce na notatki ws. nauk przedmałżeńskich, ogólną strategię wyboru usługodawców oraz miejsce na inspiracje i plany dla wyboru kamerzysty, fotografa, oprawy muzycznej wesela itd.

zapisz
Notatnik Panny Młodej

Trzecia część- organizacja- to strony dla planów, zapisków i projektów. To także pomocnik w wyborze garderoby pani młodej i pana młodego, zabiegów kosmetycznych, stylistycznych, jubilera,  menu, oprawy muzycznej, poligrafii ślubnej, transportu, noclegów i wielu innych ważnych spraw. Ostatnia część to kontakty. Tam w jednym miejscu młodzi zgromadzić mogą numery telefonów, nazwiska, e-maile osób związanych z uroczystością, świadków, gości, usługodawców. To ważne, by mieć je w jednym miejscu i zawsze móc z nich korzystać od razu. Na końcu mamy jeszcze parę stron na dowolne notatki. Całość zatem zamyka się w funkcjonalnej, przejrzystej, przyjaznej dla użytkownika strukturze.

zapisz
Notatnik Panny Młodej

Jak oceniam Notatnik Panny Młodej?

Ślub i wesele bezsprzecznie łączy się z wydatkami. To nie małe kwoty, jednak cel uznawany jest za wyższy. Mimo, że w szale emocji ślubnych do portfela sięga się łatwiej, warto racjonalnie zaplanować ten dzień. I zainwestować parę złotych więcej w porządny organizer, który ułatwi nam przygotować tą precyzyjną operację jaką jest dzień zaślubin, by nie zgubić się w dżungli spraw i narastających kosztów. Notatnik Panny Młodej to nie gadżet- to niezbędnik, pomocnik i wspaniała pamiątka z organizacji najcudowniejszego dnia życia.

Jeżeli Wam także podoba się Wam Notatnik Panny Młodej, mamy jeden do rozdania! Regulamin konkursy dostępny jest TUTAJ.

Notatnik Panny Młodej znajdziecie na stronie: notatnikpannymlodej.pl

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!