Wyśpiewali sobie przysięgę małżeńską.

Spersonalizowany ślub Michael i Carissa Alvarado

To całkowicie nowy pomysł na spersonalizowanie swojego ślubu:  Michael i Carissa Alvarado napisali i wyśpiewali swoje przysięgi podczas ceremonii.

Ślub można spersonalizować na wiele sposobów. W jednym z artykułów możecie przeczytać o tym, jak spersonalizować swój ślub kościelny. Warto zadbać o to, aby wasz ślub i wesele były wyjątkowe. Może to być wyjątkowa stylizacja, temat przewodni, oprawa muzyczna, dekoracje czy wymyślne menu.

To nie był tylko miły dla ucha występ, ale także element ceremonii ślubnej– młoda para w pięknej formie przekazała sobie przysięgę małżeńską. Ale przecież nie każdy z nas musi być artystą muzycznym, a w Polsce taki występ byłby dobrze widziany tylko przy tzw. ślubie humanistycznym, którego forma jest całkowicie dowolna.

“Zawsze mówiliśmy sobie, że nie będziemy śpiewać na naszym ślubie, ale Carissa i ja zaczęliśmy pisać piosenkę….” tymi słowami zaczyna się powyższe nagranie. Bo najważniejsze jest, aby to był wasz ślub, taki jakim go sobie wymarzyliście i by odzwierciedlał was samych!

Us the Duo w pełnym składzie

Para prowadzi na You Tube popularny kanał muzyczny z milionami odsłon- Us the Duo, gdzie zamieszczają głównie covery znanych utworów.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
My Ci w tym pomożemy, ponieważ zaplanowanie ślubnego budżetu może okazać się trudnym zadaniem dla Par Młodych. Wynika to z tego, że aby zrobić to dobrze, należy po prostu wiedzieć, co ile kosztuje. Często spotykam się ze zdziwieniem Par Młodych na temat kosztów związanych z uroczystością ślubną.
Soki pełne kolorów i zdrowia? Tak! Mamy dla Was propozycją nowoczesną, kolorową i łatwą!
Soki pełne kolorów i zdrowia? Tak! Mamy dla Was propozycją nowoczesną, kolorową i łatwą!
Pomoże im dobrze rozpocząć wspólne życie. Dobrze, a przede wszystkim zdrowo. A może i Ty, jako Gość weselny zdecydujesz się właśnie na taką wyciskarkę? Zdecydowanie tak!
File photo dated 25/06/17 of Ed Sheeran, who has told fans he has had a bicycle accident and that an arm injury could affect some of his forthcoming tour dates.
Ed Sheeran się zaręczył! Za to my przypominamy jego najbardziej romantyczne piosenki!
Brytyjski muzyk poprosił o rękę Cherry Seaborn, jego miłość z dziecięcych lat. Poznaj więcej szczegółów!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji