Wyśpiewali sobie przysięgę małżeńską.

Spersonalizowany ślub Michael i Carissa Alvarado

To całkowicie nowy pomysł na spersonalizowanie swojego ślubu:  Michael i Carissa Alvarado napisali i wyśpiewali swoje przysięgi podczas ceremonii.

Ślub można spersonalizować na wiele sposobów. W jednym z artykułów możecie przeczytać o tym, jak spersonalizować swój ślub kościelny. Warto zadbać o to, aby wasz ślub i wesele były wyjątkowe. Może to być wyjątkowa stylizacja, temat przewodni, oprawa muzyczna, dekoracje czy wymyślne menu.

To nie był tylko miły dla ucha występ, ale także element ceremonii ślubnej– młoda para w pięknej formie przekazała sobie przysięgę małżeńską. Ale przecież nie każdy z nas musi być artystą muzycznym, a w Polsce taki występ byłby dobrze widziany tylko przy tzw. ślubie humanistycznym, którego forma jest całkowicie dowolna.

“Zawsze mówiliśmy sobie, że nie będziemy śpiewać na naszym ślubie, ale Carissa i ja zaczęliśmy pisać piosenkę….” tymi słowami zaczyna się powyższe nagranie. Bo najważniejsze jest, aby to był wasz ślub, taki jakim go sobie wymarzyliście i by odzwierciedlał was samych!

Us the Duo w pełnym składzie

Para prowadzi na You Tube popularny kanał muzyczny z milionami odsłon- Us the Duo, gdzie zamieszczają głównie covery znanych utworów.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji