• Magazyn
  • Wyśpiewali sobie przysięgę małżeńską.

Wyśpiewali sobie przysięgę małżeńską.

  • Po ślubie
zapisz
Spersonalizowany ślub Michael i Carissa Alvarado
Publikacja

To całkowicie nowy pomysł na spersonalizowanie swojego ślubu:  Michael i Carissa Alvarado napisali i wyśpiewali swoje przysięgi podczas ceremonii.

Ślub można spersonalizować na wiele sposobów. W jednym z artykułów możecie przeczytać o tym, jak spersonalizować swój ślub kościelny. Warto zadbać o to, aby wasz ślub i wesele były wyjątkowe. Może to być wyjątkowa stylizacja, temat przewodni, oprawa muzyczna, dekoracje czy wymyślne menu.

To nie był tylko miły dla ucha występ, ale także element ceremonii ślubnej– młoda para w pięknej formie przekazała sobie przysięgę małżeńską. Ale przecież nie każdy z nas musi być artystą muzycznym, a w Polsce taki występ byłby dobrze widziany tylko przy tzw. ślubie humanistycznym, którego forma jest całkowicie dowolna.

“Zawsze mówiliśmy sobie, że nie będziemy śpiewać na naszym ślubie, ale Carissa i ja zaczęliśmy pisać piosenkę….” tymi słowami zaczyna się powyższe nagranie. Bo najważniejsze jest, aby to był wasz ślub, taki jakim go sobie wymarzyliście i by odzwierciedlał was samych!

zapisz
Us the Duo w pełnym składzie

Para prowadzi na You Tube popularny kanał muzyczny z milionami odsłon- Us the Duo, gdzie zamieszczają głównie covery znanych utworów.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!