Nie tylko oczepiny! Czyli pomysły na atrakcje weselne!

Od lat miliony par rocznie przyrzeka sobie przed ołtarzem- miłość, wierność oraz szacunek aż do śmierci. Młodzi ludzie decydują się na ślub po to by w obecności świadków zwieńczyć swój związek. A po ślubie jest …WESELE! Każda młoda para pragnie, aby goście na ich uroczystości  świetnie się bawili oraz by na weselu występował pewien element zaskoczenia czyli tzw. efekt „WOW”.

Zabawy weselne
Zabawy weselne
Zabawy weselne

Konsultanci ślubni proponują niesamowite atrakcje ślubne o których często nawet nie śniliśmy. Warto przemyśleć co by nam sprawiło największą radość. Nasze wesele nie koniecznie musi przypominać wszystkie inne z wodzirejem na czele i muzyką disco polo w tle. Możemy np. zamówić DJ-a, który na pewno wprowadzi nowoczesny element do naszej rodzinnej zabawy. Jest to szczególnie ciekawa propozycja dla par, które chcą bawić się na weselu przy swojej ulubionej muzyce również miksowanej przez DJ-a i niekoniecznie są amatorami weselnych hitów.

Atrakcje ślubne to oczywiście nie tylko muzyka. Zapraszamy do zapoznania się z innymi
propozycjami jak uatrakcyjnić ślubną uroczystość:

  • FONTANNA CZEKOLADOWA I ALKOHOLOWA
Fontanna Czekoladowa
Fontanna Czekoladowa

Od niedawna jedną z najbardziej spektakularnych atrakcji jakie możemy mieć na własnym weselu jest fontanna czekoladowa. Wygląda zjawiskowo zwłaszcza jeśli umieszczona jest pośród egzotycznych owoców i ciekawych dekoracji. Jeżeli niekoniecznie jesteśmy zwolennikami czekolady możemy wybrać fontannę alkoholową. Oprócz tego, że nasi goście będą mogli w inny sposób niż zwykle poczęstować się weselnym szampanem to dodatkowo fontanna ta może służyć jako bardzo elegancki element wystroju. Dystrybutorzy tych urządzeń oferują fontanny przeróżnych wielkości wraz z ich serwisem. Z pewnością państwo młodzi mogą znaleźć swoją wymarzoną fontannę na terenie Polski.

  • BUDKA FOTOGRAFICZNA
Fotobudki
Fotobudki
Fotobudki

Na pewno zaskoczymy gości jeżeli koło lub na sali weselnej postawimy budkę fotograficzną. Oczywiście nie chodzi o to, by kupować lub wypożyczać prawdziwą budkę fotograficzną. Wystarczy zrobić z kartonu budkę wielkości odpowiadającej tej realnej i ciekawie ją udekorować. Koło budki możemy postawić aparat lub poprosić fotografa ślubnego, aby robił zdjęcia Naszym gościom jak z „budki” czyli w ujęciu portretowym. „Ukryte w kadrze” portrety możemy potem przesłać naszym gościom jako pamiątka dla nich z naszego ślubu lub umieścić na dedykowanej dla młodych stronie takiej jak na przykład naszalbumslubny.pl. Jeszcze bardziej uatrakcyjnimy zabawę jeżeli postaramy się o kolorowe przebrania i akcesoria jak: peruki, okulary, doklejane wąsy, muszki, czapki, różdżki, kwiatki …co tylko się da!

  • FIRESHOW 
Fireshow

Jednym z piękniejszych elementów programu naszego wesela może być tak zwane „Fier Show” czyli taniec z ogniem. Nawet niewielki zespół lub para tancerzy może stworzyć przepiękne widowisko. Jeżeli wybierzemy prawdziwych profesjonalistów możemy mieć na swojej uroczystości prawdziwy mini teatr tańca. Tancerze dokonują przepięknych ewolucji polegających na manipulując płonącymi przedmiotami. Dodatkowo osiągniemy spektakularny efekt jeżeli pod koniec tańca zorganizujemy pokaz sztucznych ogni.

  • LAMPIONY SZCZĘŚCIA 
Ślubne atrakcje - Lampiony szczęścia
Ślubne atrakcje - Lampiony szczęścia
Ślubne atrakcje - Lampiony szczęścia
Ślubne atrakcje - Lampiony szczęścia

Niezwykle efektowną atrakcją, jest puszczanie lampionów szczęścia z życzeniami dla pary młodej. Jest to zwyczaj pochodzący m z Dalekiego Wschodu. Lecące ku niebu lampiony będą wyglądać przepięknie zwłaszcza jeżeli wypuścimy je po zmroku jako zwieńczenie uroczystości ślubnych. Wzbijają się nawet do wysokości 1000 m. Producenci lampionów oferują przeróżne ich kształty i kolory dlatego możemy poszaleć i wybrać kilka różnych rodzajów.

  • QUIZY
Quizy
Quizy

Oczywiście para młoda nie może już zmienić zdania (lub nie powinna), ale warto wiedzieć o
sobie jak najwięcej i przy okazji dobrze się bawić. Do tej zabawy mogą nam posłużyć quizy na temat wiedzy o partnerze dla nowożeńców. Zawsze jest to świetna zabawa zarówno dla gości jak i dla młodych. Pytania mogą być przeróżne, łącznie z zadaniami również dla gości. Warto zajrzeć na naszalbumslubny.pl i zaprosić bliskich do wysyłania pomysłów na zadania do quizu lub ogólnie na atrakcje ślubne przy okazji pochwalić się progresem w organizacji naszego ślubu.

Ukryte w Kadrze

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Jaką muzykę wybrać na wesele? Oto 5 naszych najcenniejszych rad!
Jaką muzykę wybrać na wesele? Oto 5 naszych najcenniejszych rad!
Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów wesela. Oddaje uczucia, ilustruje sytuacje, a przede wszystkim w jej rytm się tańczy. Nie zapominaj również o tym, że muzyka ma ogromny wpływ na życie w ogóle- może ograniczać lub zwiększać wszelkiego rodzaju odczucia. Chcesz znaleźć najlepszy soundtrack na swój ślub? To kontynuuj czytanie tego tekstu i poczuj rytm!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji