Nasza własna komedia romantyczna...

Kard z filmu Pauli i Miko

Pamiątki weselne, zdjęcia, filmy… to właśnie te nośniki wspomnień zostają nam po tym wyjątkowym dniu, jakim jest dzień ślubu. Wiele par, w natłoku przygotowań, nie zdaje sobie sprawy jak ważnym punktem są wszelkie ślubne multimedia.

Z perspektywy Panny Młodej, która swój wielki dzień ma już za sobą, powiem Wam, że piękne są chwile, kiedy wracamy wspomnieniami do dnia naszego ślubu. Dlatego dzisiejszy artykuł będzie poświęcony filmom ślubnym.

Wiele osób pisze, że nie chcą mieć długiego, nudnego filmu o tym jak wujek Staś je kotleta (bez obrazy dla kotletów i wszystkich wujków). Jednak tego „kotleta” można pokazać tak, że każdy będzie miał ochotę go oglądać!

Film ślubny przekazuje niesamowitą magię tego dnia, oprócz obrazu mamy też dźwięki, ruch, kolory. I tak jak zdjęcia zaklinają na zawsze piękną chwilę, tak film na taśmie zapisuje emocje.

Wiele par rezygnuje z filmu, ponieważ nie wie, że w dzisiejszych czasach film może być dynamiczny, trwać godzinę,  a oglądanie go w gronie rodziny i przyjaciół to będzie czysta przyjemność, a nie przykry obowiązek.

My również na początku przygotowań nie wiedzieliśmy nic o filmowych nowinkach. Na szczęście trafiliśmy na ekipę, która pokazała nam jak pięknie można zapisać wspomnienia.

W dobie internetu, oprócz całego filmu ważne są też wszelkie dodatki, którymi można szybko podzielić się z bliskimi ludźmi z całego świata.

Naszą przygodę z  filmem zaczęliśmy od nakręcenia historii, którą dołączyliśmy do save the date.  Filmik opowiadał o nas,  początku naszej wspólnej drogi. Pozwoliło to gościom, którzy znali tylko Mikołaja czy mnie, dowiedzieć się też czegoś więcej o tej drugie osobie.

Kiedy zobaczyliśmy całość po zmontowaniu, byliśmy ogromnie wzruszeni, a nasi goście gratulowali nam oryginalnego pomysłu.


Jednak jak się okazało było to tylko preludium do niesamowitych emocji, które wywołał w nas coming soon zapowiadający nasz film ślubny.

Coming soon, to krótka forma, będąca zapowiedzią filmu. Może przybierać ona różną postać. Nasz opierał się na wzruszającym przemówieniu naszej głównej druhny i otwierał wrota do baśniowej krainy, do której zaprosiliśmy naszych gości.  Cała koncepcja zrodziła się w głowie naszych kreatywnych kamerzystów, dlatego tak ważne jest wybranie ekipy,  która będzie wkładała serce w to co robi i której będziecie mogli zaufać.


Jesteśmy z mężem świeżo po obejrzeniu naszego filmu ślubnego. Wydawało mi się, że wiem co to znaczy nowoczesny film ślubny i jaką ważną pamiątką jest. Jednak wiedzieć a odczuwać jak to często bywa, to dwie różne sprawy. Brakuje mi słów żeby opisać emocje, które towarzyszą parze kiedy trzymają w ręku pięknie zapakowaną płytkę z filmem. Oto właśnie oglądamy naszą własną baśń, której zapowiedzią był coming soon.  Tego się nie da wytłumaczyć, to trzeba zobaczyć i przeżyć.

Dostaliśmy cudowną, własną komedię romantyczną, nowelę, której nie powstydziłoby się hollywoodzkie kino. Z cudownym obrazem i dźwiękiem, z niesamowicie uchwyconymi emocjami ale także detalami. Można oglądać ten film non stop i i tak za każdym razem wychwyci się coś nowego. Film wywołuje śmiech, łzy wzruszenia, pokazuje stres przygotowań, magię ceremonii oraz szaleńczą zabawę na weselu. Ale przede wszystkim, pokazuje nasze osobiste, szczęśliwe zakończenie, do którego będziemy chcieli wracać za rok, dwa, pięć i dwadzieścia, którym podzielimy się z rodziną przyjaciółmi oraz kiedyś z dziećmi. Każdemu życzymy takiej wspaniałej pamiątki i idziemy oglądać jeszcze raz! 😉

A Was, drodzy czytelnicy serdecznie namawiam do zaryzykowania,  bycia otwartym na filmowe nowinki i stworzenia własnej bajki ze szczęśliwym zakończeniem!

Realizacja filmu: MP Studios


blog slubny Zankyou

Śluby to moja specjalność! Zapraszam na moje Ślubne Inspiracje
– Paula Stadler

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Komentarze (7)

Skomentuj artykuł

Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 21 – 22 października w przestrzeniach Tytano przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie oraz w siedzibach Partnerów odbędzie się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego: Cracow Bridal Weekend.
Ślub w dobrym stylu. Wywiad z Magdaleną Łukasz z firmy Wionek Woniaczka
Ślub w dobrym stylu. Wywiad z Magdaleną Łukasz z firmy Wionek Woniaczka
Ślub przyszłości? Może na Marsie? Ale schodząc na Ziemię, dziś świat się tak szybko zmienia, trendy się zmieniają, wymagania się zmieniają... Być może zabrzmię ckliwie, ale mam nadzieję, że jedno się nie zmieni: szczere uczucie łączące parę, dzięki któremu chcą spędzić całe życie razem i decydują się je zapieczętować pięknym momentem, jakim jest ślub.
KONKURS: Wygraj przerrrrrażające słodkie pyszności na Halloween! Zankyou&Chocolissimo.pl
KONKURS: Wygraj przerrrrrażające słodkie pyszności na Halloween! Zankyou&Chocolissimo.pl
Już niebawem Halloween, święto duchów i lampionów z dyni. Z tej okazji marka chocolissimo.pl, produkująca rozmaite czekoladowe przygotowała nie lada gratkę dla miłośników czekoladowych słodkości – strasznie słodki zestaw czekoladek!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji