Najpiękniejsze zdjęcie ślubne 2012 na świecie - zwycięzcą zostaje...

Znamy zwycięzcę konkursu na Najpiękniejsze zdjęcie ślubne 2012 na świecie! W drodze głosowania, czytelnicy Zankyou z całego świata najlepszym zdjęciem mianowali pełną emocji fotografię z Portugalii.

Najlepsze zdjęcie ślubne 2012. Fot. André Teixeira

André Teixeira to powszechnie uznawany fotograf w Portugalii. Andre działa pod marką Blanco Prata, którą Tworzy wraz z partnerką Sofii – jest to para nie tylko piękna, ale też bardzo utalentowana. Wspólnie utrwalają emocje najpiękniejszych ślubów w całej Portugalii. Ich talent dostrzegły takie portale ślubne jak Style me Pretty, Green Wedding Shoes, Wedding Chicks, Utterly Engaged i wiele innych. Ich blog ślubny dwa lata z rzędu znalazł się na liście 99 najlepszych blogów ślubnych na świecie, wyłonionej na stronach Zankyou.

Gdy zaprosiliśmy André do udziału w konkursie fotograficznym, największą trudność sprawiło mu wybranie tylko jednego zdjęcia z całego roku. Oto, jak sam fotograf umotywował swój wybór: “Nie jest to zdjęcie najlepsze pod względem techniki, ale takie, którym pokazuję, dlaczego jestem takim pasjonatem fotografii ślubnej”.

Zdjęcie zostało wyłonione przez czytelników Zankyou w Portugalii, aby następnie wygrać w etapie międzynarodowym konkursu. Serdecznie dziękujemy za udział i Wasze głosy. A zwycięzcy szczerze gratulujemy!

Więcej zdjęć zwycięzcy możecie zobaczyć na stronie: blog.brancoprata.com

Kolejne miejsca zajęły zdjęcia:

miejsce II – Francja

Fot. Hélène Valbonetti

miejsce III – Holandia

Fot. Melisa Milis

O tytuł Najlepszego zdjęcia ślubnego 2012 walczyli: Adrian Stehlik (Argentyna); Rodrigo Oliveira, (Brazylia); Hélène Valbonetti (Francia); Darek Gontarski (Niemcy); Maurizio Scasso Fotography (Włochy); Jaime González (Meksyk); Melisa Milis (Holandia); Piotr Duda (Polska); Nano Gallego (Hiszpania) i Julie Hagenbuch Photography (USA).

Wszystkie zdjęcia konkursowe dostępne są w galerii Zankyou.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Niezależnie od tego, czy jesteśmy gośćmi weselnymi, czy tylko dowiadujemy się o ślubie kogoś znajomego lub członka rodziny, odczuwamy potrzebę złożenia życzeń ślubnych. Jak składać życzenia ślubne i jakie najlepiej pasują do danej okoliczności? Przykładowe życzenia ślubne.
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Będziesz gościem w przyszłym roku na weselu? Sprawdź najnowsze trendy!
Jednokolorowe sukienki dla druhen - tak czy nie?
Jednokolorowe sukienki dla druhen - tak czy nie?
Jakie sukienki wybrać dla druhen? Kolorowe czy jednokolorowe? Takie same czy różne modele? Tym artykułem chcemy Was przekonać do wyboru takiego samego koloru, bądź różnych odcieni jednej barwy...

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji