Najpiękniejsze zdjęcie ślubne 2012 na świecie - zwycięzcą zostaje...

Wyniki konkursu ślubnego na najlepsze zdjęcie ślubne

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2012

Znamy zwycięzcę konkursu na Najpiękniejsze zdjęcie ślubne 2012 na świecie! W drodze głosowania, czytelnicy Zankyou z całego świata najlepszym zdjęciem mianowali pełną emocji fotografię z Portugalii.

zapisz
Najlepsze zdjęcie ślubne 2012. Fot. André Teixeira

André Teixeira to powszechnie uznawany fotograf w Portugalii. Andre działa pod marką Blanco Prata, którą Tworzy wraz z partnerką Sofii – jest to para nie tylko piękna, ale też bardzo utalentowana. Wspólnie utrwalają emocje najpiękniejszych ślubów w całej Portugalii. Ich talent dostrzegły takie portale ślubne jak Style me Pretty, Green Wedding Shoes, Wedding Chicks, Utterly Engaged i wiele innych. Ich blog ślubny dwa lata z rzędu znalazł się na liście 99 najlepszych blogów ślubnych na świecie, wyłonionej na stronach Zankyou.

Gdy zaprosiliśmy André do udziału w konkursie fotograficznym, największą trudność sprawiło mu wybranie tylko jednego zdjęcia z całego roku. Oto, jak sam fotograf umotywował swój wybór: “Nie jest to zdjęcie najlepsze pod względem techniki, ale takie, którym pokazuję, dlaczego jestem takim pasjonatem fotografii ślubnej”.

Zdjęcie zostało wyłonione przez czytelników Zankyou w Portugalii, aby następnie wygrać w etapie międzynarodowym konkursu. Serdecznie dziękujemy za udział i Wasze głosy. A zwycięzcy szczerze gratulujemy!

Więcej zdjęć zwycięzcy możecie zobaczyć na stronie: blog.brancoprata.com

Kolejne miejsca zajęły zdjęcia:

miejsce II – Francja

zapisz
Fot. Hélène Valbonetti

miejsce III – Holandia

zapisz
Fot. Melisa Milis

O tytuł Najlepszego zdjęcia ślubnego 2012 walczyli: Adrian Stehlik (Argentyna); Rodrigo Oliveira, (Brazylia); Hélène Valbonetti (Francia); Darek Gontarski (Niemcy); Maurizio Scasso Fotography (Włochy); Jaime González (Meksyk); Melisa Milis (Holandia); Piotr Duda (Polska); Nano Gallego (Hiszpania) i Julie Hagenbuch Photography (USA).

Wszystkie zdjęcia konkursowe dostępne są w galerii Zankyou.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!