Najpiękniejsze suknie ślubne polskich projektantów!

Sezon ślubny w pełni! Dla Panien Młodych, które wciąż szukają swojej wymarzonej kreacji ślubnej prezentujemy najpiękniejsze suknie ślubne polskich projektantów na prestrzeni ostatnich lat. Poznajcie nasze inspiracje wśród kreacji ślubnych! Suknie ślubne polskich projektantów zachwycają nie tylko finezją i nieesztampowością, ale również elegancją i szykiem. Pomóżcie nam zdecydować, która suknie ślubna polskiego projektanta jest najpiękniejsza: kobiece kreacje Macieja Zienia, prosota La Manii czy może oryginalność Gosi Baczyńskiej? Pomóżcie nam wybrać najpiękniejszą suknie ślubną polskiego projektanta według internautów!

Foto: Gosia Baczyńska

 

Foto: Gosia Baczyńska
Foto: Gosia Baczyńska
Foto: Gosia Baczyńska
Foto: Gosia Baczyńska

Kolekcja Gosi Baczyńskiej to niezwykłe projekty, które podkreślają kobiecość Panny Młodej oraz nadają im szyku. Każda suknia ślubna różni się od pozostałej i zaskakuje oryginalnością. Delikatne koronkowe, zwiewne elementy przedstawione zostały w lekko drapieżnym, punkowym stylu. To kolekcja bardzo emocjonalna. Tym razem projektantka zaprezentowała typowe dla siebie romantyczne koronki, tajemnicze woale i seksowne rozcięcia i dekolty.Gosia Baczyńska czerpała inspiracje z epoki wiktoriańskiej oraz estetyki japońskiej. Projektantka w doskonały sposób połączyła szyk i łobuzerski charakter sukien ślubnych.

Foto: Bizuu

Kreacje ślubne Bizuu to niezwykle romntyczne i kobice kreacje. Delikatne wycięcia i wstawki z koronek nadają Pannie Młodej wdzięku i delikatności. W kolekcji Bizuu, kobiety znajdą długie oraz krótkie suknie ślubne.

Foto: Maciej Zień
Foto: Maciej Zień
Foto: Maciej ZieńFoto: Maciej Zień

Maciej Zień zaprezentował kolekcje, w której Panna Młoda może znaleźć suknie ślubne inspirowane latami dwudziestymi. Kreacje ślubne podkreślają kobiecość Panny Młodej. Kolekcję Macieja Zienia charakteryzuje elegancja zawarta w prostocie.

Foto: La Mania
Foto: La Mania

Zankyou jest oczarowane krótkimi sukniami ślubnymi zaprezentowanymi przez La Manię! Propozycje może dla nieco odważniejszych Panien Młodych. Wysoka jakość wykonania sprawia, że każda Panna Młoda będzie się czuła w sukniach ślubnych wyjątkowo i atrakcyjnie.

Foto: Paprocki
Foto: Paprocki

Delikatnie koronki, proste kroje, a dla bardziej odważnych mocny akcent kolorystyczny – duet Paprocki&Brzozowski jak zwykle zachwyca.

Umieszczajcie w komentarzach swoje propozycje tej jedynej najpiekniejszej sukni ślubnej!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Kawa z Riną Cossack: rozmowa, stylizacje i cenne rady
Kawa z Riną Cossack: rozmowa, stylizacje i cenne rady
Lubię takie spotkania, kiedy mogę przepytać ludzi z "branży" o co im chodzi. O co chodzi Rinie Cossack? O satysfakcję z pracy, o 100% zaangażowania, o danie pannom młodym wyboru i komfortu w trakcie tego wyboru. O mówienie "nie podoba mi się" kiedy tak jest, bo daje to możliwość pełnego zrozumienia.
London Bridal Week i White Gallery: to wszystko podczas 'Super-Show' w Wielkiej Brytani
London Bridal Week i White Gallery: to wszystko podczas 'Super-Show' w Wielkiej Brytani
Ponad 250 wiodących światowych projektantów i producentów, a także ponad 3000 detalicznych sprzedawców ślubnych, wydarzenie to dało wszystkim zaangażowanym w to możliwość zaprezentowania swoich najnowszych kolekcji.
Tendencias para novias 2018.
10 trendów dla Panny Młodej w sezonie 2018, których nie należy przegapić. Sprawdź koniecznie!
10 tendencji dla panien młodych z 2018 roku. Nie możesz ich przegapić. Spraw, żeby były obecne w Twojej sukni ślubnej. Jeżeli tak będzie, to masz szczęście. Bądź najpiękniejszą oblubienicą.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji