Najpiękniejsze bukiety ślubne 2013 roku!

Pożegnaliśmy rok 2013, a na naszych stronach już znajdziecie wiele informacji na temat trendów ślubnych 2014. Przyszedł także czas na podsumowania minionego roku. Bukiety ślubne- zobaczcie, jakie wiązanki najbardziej nas zachwyciły! Znajdziecie tu inspiracje na Wasz wymarzony bukiet ślubny.
Podobnie jak bukiety ślubne 2014, zeszłoroczne wiązanki odznaczały się bogatą kolorystyką i nietypowością formy. Klasyczne wiązanki z jednolitych róż nie są już tak oczywistym wyborem. Zobaczcie, jak piękne bukiety ślubne miały panny młode w 2013 roku!

Różowy bukiet ślubny peonie
Fot. Kristyn Hogan
różowy bukiet z róż
Fot. Captured Photography
pastelowy bukiet z róż
Fot. Katelyn James

Jak wszyscy wiemy, bukiet jest jednym z ważniejszych atrybutów panny młodej. Często nie jest dziełem przypadku, lecz wynika z przemyślanej decyzji i jest wypadkową kolory przewodniego ślubu. W 2013 podziwialiśmy wiele pięknych bukietów w delikatnych, bardzo romantycznych zestawieniach kolorystycznych. Nie brakowało też bukietów ombre, niemalże cieniowanych kolorami.

bukiet z różowych i fioletowych róż
Fot. Jody Savage Photography
Fot. Katarzyna Pawluk
Źródło: Flora deco Art
Jesienny czerwony bukiet z dziką różą
Fot. Sedona Bride
Fot. Jacek Siwko

Coraz większą popularnością cieszą się bukiety z polnych kwiatów. Bardzo oryginalne wiązanki z chwastów potrafiły ubarwić każdą ceremonię ślubną!

Jakie kolory królowały w bukietach 2013? Burgunt, lilia i fuksja. Nie zabrakło też klasycznych, białych wiązanek. W minionym roku nie zabrakło też koloru koralowego, żółtego i fioletowego.

bukiet ślubny z rumianku ze stokrotek
Fot. Larissa Nicole Photography
Los ramos más lindos del 2013 - Foto Rachel May Photography
Fot. Rachel May Photography
Fot. Robert Wróblewski
romantyczny bukiet ślubny
Fot. Jose Villa y Wild Flower
Fot. Katarzyna Pawluk
piękny bukiet ślubny
Fot. Love Life Images

W 2013 roku byliśmy świadkami łączenia roślin z elementami ozdobnymi, takimi jak koraliki, wstążki i diamenciki. W wielu z nich widzieliśmy wplecione owoce. Bukiety przyjmowały też rozmaite formy, od mocno ściśniętych wiązanek, po luźne kompozycje.

naturalny bukiet ślubny
Fot. Michelle Gardella
bukiet ślubny z owocami
Fot. Brooke Schultz
Ramos más lindos del 2013 - Foto Ruth Eileen Photography
Fot. Ruth Eileen Photography

Fot: Ruth Eileen Photography, Larissa Nicole Photography, Jose Villa, Brooke Schultz, Michelle Gardella, Love Life Images, Rachel May Photography, Sedona Bride, Jody Savage Photography, Katelyn James, Captured Photography i Kristyn Hogan]. 

Najnowsze trendy 2015 wśród bukietów ślubnych znajdziesz tutaj

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (2)

Skomentuj artykuł

Jak wybrać bukiet ślubny? 5 kroków, które pomogą Ci wybrać idealny bukiet!
Jak wybrać bukiet ślubny? 5 kroków, które pomogą Ci wybrać idealny bukiet!
Bukiet ślubny to nieodłączny element stylizacji Panny Młodej. Choć nie jest najważniejszy, to kobiety planują go na długo przed ślubem, ponieważ to on domyka cały wygląd, stanowi "wisienkę na torcie". Jakie możliwości mamy wybierając bukiet ślubny, kiedy chcemy zrezygnować z tradycyjnych róż?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji