Najpiękniejsza suknia ślubna na wiosnę 2014 roku - wybór Zankyou

Suknie ślubne z kolekcji od projektantki Heidi Elnora wykonane są głównie z wysokiej jakości jedwabiu. Suknie od Heidi są raczej klasyczne- ładnie wykonane, z subtelnymi dodatkami.

Suknią, która najbardziej przyciągnęła naszą uwagę jest model Valerie Lynn – długa suknia ślubna z dekoltem w kształcie litery V (zarówno z przodu jak i z tyłu). To, co wyróżnia tę suknię spośród pozostałych to piękne, ręcznie malowane kwiaty na dole spódnicy. Bajkowe kolory i fantazyjne kwiaty – jest to nasza ulubiona suknia ślubna na wiosnę 2014 roku!

Zobacz listę salonów sukien ślubnych w Polsce.

Suknia wykonana jest z nieco grubszego jedwabiu żakardowego, który zapewnia jej surowy wygląd. Pas sukni został dodatkowo poszerzony, podkreślając talię i uwydatniając biust. Plecy są głęboko odsłonięte. Podobnie jak w projektach Rosy Clary, suknia Valerie Lynn posiada kieszenie, nadające jej indywidualny charakter.

Wiosenna suknia w kwiaty z kolekcji Heidi Elnora 2014
Najpiękniejsza suknia ślubna na wiosnę 2014 roku!
Ręcznie malowane kwiaty na sukni ślubnej z kolekcji Heidi Elnora 2014
Wysoka talia w sukni śłubnej Valerie Lynn

Koszt sukni wynosi 4500-6000 $ w zależności od rozmiaru i lokalizacji sklepu. Zobacz całą kolekcję sukien ślubnych Heidi Elnora a 2014 rok!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Wybór fotografa ślubnego - 5 najczęściej popełnianych błędów przez młode pary
Wybór fotografa ślubnego - 5 najczęściej popełnianych błędów przez młode pary
5 najczęściej popełnianych błędów związanych z fotografią ślubną. Jak wybrać najlepszego fotografa i zrealizować marzenia związane ze zdjęciami ślubnymi? Zobacz poradnik eksperta ślubnego Zankyou!
Romantyczne i pełne uroku suknie ślubne od Jenny Packham na wiosnę 2014
Romantyczne i pełne uroku suknie ślubne od Jenny Packham na wiosnę 2014
Romantyczne i kobiece suknie ślubne z kolekcji Jenny Packham 2014
7 pomysłów na wybór daty ślubu
7 pomysłów na wybór daty ślubu
Jak wybrać datę ślubu, który dzień jest najlepszy do wypowiedzenia sakramentalnego "tak"? Zobaczcie 7 propozycji, ciekawych dat, które Warto uwzględnić podczas wyboru daty ślubu.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji