Najpiękniejsza suknia ślubna na wiosnę 2014 roku - wybór Zankyou

Suknie ślubne z kolekcji od projektantki Heidi Elnora wykonane są głównie z wysokiej jakości jedwabiu. Suknie od Heidi są raczej klasyczne- ładnie wykonane, z subtelnymi dodatkami.

Suknią, która najbardziej przyciągnęła naszą uwagę jest model Valerie Lynn – długa suknia ślubna z dekoltem w kształcie litery V (zarówno z przodu jak i z tyłu). To, co wyróżnia tę suknię spośród pozostałych to piękne, ręcznie malowane kwiaty na dole spódnicy. Bajkowe kolory i fantazyjne kwiaty – jest to nasza ulubiona suknia ślubna na wiosnę 2014 roku!

Zobacz listę salonów sukien ślubnych w Polsce.

Suknia wykonana jest z nieco grubszego jedwabiu żakardowego, który zapewnia jej surowy wygląd. Pas sukni został dodatkowo poszerzony, podkreślając talię i uwydatniając biust. Plecy są głęboko odsłonięte. Podobnie jak w projektach Rosy Clary, suknia Valerie Lynn posiada kieszenie, nadające jej indywidualny charakter.

Wiosenna suknia w kwiaty z kolekcji Heidi Elnora 2014
Najpiękniejsza suknia ślubna na wiosnę 2014 roku!
Ręcznie malowane kwiaty na sukni ślubnej z kolekcji Heidi Elnora 2014
Wysoka talia w sukni śłubnej Valerie Lynn

Koszt sukni wynosi 4500-6000 $ w zależności od rozmiaru i lokalizacji sklepu. Zobacz całą kolekcję sukien ślubnych Heidi Elnora a 2014 rok!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
O drugiej edycji Wedding Club mówiono w branży już od jakiegoś czasu. Było to coś wyjątkowego w kalendarzu ślubnych eventów. Dzisiaj mamy dla Was fantastyczną relację zdjęciową z tych cudownych chwil. Nie możesz tego przegapić. Zapoznaj się z kulisami branży ślubnej i odkryj piękne wnętrza Showroomu Ksis. Zapraszamy!
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie
London Bridal Week to wydarzenie utrzymujące tytuł najpopularniejszego pokazu mody ślubnej na świecie. Od 25 do 27 marca, wiodący projektanci oraz producenci zgormadzą się pod jednym dachem, aby zaprezentować najnowsze trendy w branży.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji