Najpiękniejsza suknia ślubna na wiosnę 2014 roku – wybór Zankyou

Suknie ślubne z kolekcji od projektantki Heidi Elnora wykonane są głównie z wysokiej jakości jedwabiu. Suknie od Heidi są raczej klasyczne- ładnie wykonane, z subtelnymi dodatkami.

Suknią, która najbardziej przyciągnęła naszą uwagę jest model Valerie Lynn – długa suknia ślubna z dekoltem w kształcie litery V (zarówno z przodu jak i z tyłu). To, co wyróżnia tę suknię spośród pozostałych to piękne, ręcznie malowane kwiaty na dole spódnicy. Bajkowe kolory i fantazyjne kwiaty – jest to nasza ulubiona suknia ślubna na wiosnę 2014 roku!

Zobacz listę salonów sukien ślubnych w Polsce.

Suknia wykonana jest z nieco grubszego jedwabiu żakardowego, który zapewnia jej surowy wygląd. Pas sukni został dodatkowo poszerzony, podkreślając talię i uwydatniając biust. Plecy są głęboko odsłonięte. Podobnie jak w projektach Rosy Clary, suknia Valerie Lynn posiada kieszenie, nadające jej indywidualny charakter.

Wiosenna suknia w kwiaty z kolekcji Heidi Elnora 2014
Najpiękniejsza suknia ślubna na wiosnę 2014 roku!
Ręcznie malowane kwiaty na sukni ślubnej z kolekcji Heidi Elnora 2014
Wysoka talia w sukni śłubnej Valerie Lynn

Koszt sukni wynosi 4500-6000 $ w zależności od rozmiaru i lokalizacji sklepu. Zobacz całą kolekcję sukien ślubnych Heidi Elnora a 2014 rok!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (1)

sylvia81
28/08/2013

Droga, ale wyjątkowa! Bardzo mi się podoba!

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji