Najpiękniejsza suknia ślubna na wiosnę 2014 roku - wybór Zankyou

Wybraliśmy najpiękniejszą naszym zdaniem suknię ślubną na wiosnę 2014 roku. Zobaczcie, dlaczego akurat ta suknia zachwyciła nas najbardziej!

  • Style sukien
  • Po ślubie
  • 2014

Suknie ślubne z kolekcji od projektantki Heidi Elnora wykonane są głównie z wysokiej jakości jedwabiu. Suknie od Heidi są raczej klasyczne- ładnie wykonane, z subtelnymi dodatkami.

Publikacja

Suknią, która najbardziej przyciągnęła naszą uwagę jest model Valerie Lynn – długa suknia ślubna z dekoltem w kształcie litery V (zarówno z przodu jak i z tyłu). To, co wyróżnia tę suknię spośród pozostałych to piękne, ręcznie malowane kwiaty na dole spódnicy. Bajkowe kolory i fantazyjne kwiaty – jest to nasza ulubiona suknia ślubna na wiosnę 2014 roku!

Zobacz listę salonów sukien ślubnych w Polsce.

Suknia wykonana jest z nieco grubszego jedwabiu żakardowego, który zapewnia jej surowy wygląd. Pas sukni został dodatkowo poszerzony, podkreślając talię i uwydatniając biust. Plecy są głęboko odsłonięte. Podobnie jak w projektach Rosy Clary, suknia Valerie Lynn posiada kieszenie, nadające jej indywidualny charakter.

zapisz
Wiosenna suknia w kwiaty z kolekcji Heidi Elnora 2014
zapisz
Najpiękniejsza suknia ślubna na wiosnę 2014 roku!
zapisz
Ręcznie malowane kwiaty na sukni ślubnej z kolekcji Heidi Elnora 2014
zapisz
Wysoka talia w sukni śłubnej Valerie Lynn

Koszt sukni wynosi 4500-6000 $ w zależności od rozmiaru i lokalizacji sklepu. Zobacz całą kolekcję sukien ślubnych Heidi Elnora a 2014 rok!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!