Najnowsza kolekcja spod polskiej igły - suknie ślubne Anny Kary 2013

Po kolekcji Anny Kary 2012 (którą przecież byłam zachwycona!), przyszła pora na kolejną dawkę krakowskich projektów.

Kolekcja sukien ślubnych Anna Kara 2013

Kolekcja na 2013 rok jest bardzo bogata i można w niej przebierać do woli, ale jednocześnie jest bardzo spójna. Projektantka daje nam szeroki wybór zarówno długich jak i krótkich sukienek, a triumf wiedzie piękna koronka. Jakie suknie ślubne znajdziemy w najnowszej kolekcji i co ją wyróżnia?

Krótkie suknie ślubne

Krótkie sukienki ślubne z kolekcji Anny Kary 2013

Po pierwsze krótkie, białe sukienki. Dużo w nich dziewczęcości, która idealnie sprawdzi się głównie na letnich ślubach cywilnych. Jeżeli wybór długości sukni jest dla Ciebie problemem, nie zabrakło tu także hybryd – sukien, które w łatwy sposób z długiej, stają się krótkimi… Mimo całej mojej sympatii do tegorocznych projektów, zostaję wierną fanką Samsary z kolekcji 2012, która uwiodła mnie elegancją i szykiem.

W galerii Zankyou znajdziesz: Krótkie sukienki z kolekcji Anny Kary 2013

Warto zauważyć nawiązanie do zeszłorocznej kolekcji. W roku 2013 znajdziemy projekty z podobnymi akcentami do naszych ulubionych sukien z zeszłego sezonu. I tak właśnie, panny młode 2013 mogą wybrać dla siebie asymetryczną suknię ślubną Iman, co było także możliwe w poprzednim roku.

Po lewej: suknia Medusa z kolekcji 2012; Po prawej: suknia Iman z kolekcji 2013

Koronki, koronki, koronki! 

Koronkowe plecy sukien z kolekcji Anny Kary 2013

Nie dość, że znajdziemy tu kilka sukien ślubnych wykonanych z koronki, to wyróżnikiem tej kolekcji są także koronkowe wstawki na plecach. Detal, który nadaje sukni (a tym samym pannie młodej) elegancji i romantyzmu znajduje się na szczycie naszych ulubionych elementów sukien ślubnych.

Zobacz także: Seksowne suknie ślubne z koronkowymi plecami. 

W roku 2012, jedna z sukien projektu Anny Kary – Elena – zachwyciła kobiety romantycznie odsłoniętymi plecami i atłasową tasiemką. W najnowszej kolekcji znajdziemy – June – koronkową suknię z delikatną łezką na plecach. Naszym zdaniem, będzie to ulubiona suknia panien młodych 2013!

Po lewej: suknia ślubna Elena z kolekcji 2012; Po prawej: suknia June z kolekcji 2013

Bolerka

Bolerka z kolekcji Anny Kary na 2013 rok

Kolekcja Anny Kary na 2013 rok to nie tylko suknie ślubne, ale i dodatki. Nie znajdziemy tu klasycznych, satynowych rękawków – każdy projekt narzutki jest ciekawy i niepowtarzalny. Wszystkie bolerka z tej kolekcji znajdziecie w naszej galerii! 

Kolekcja 2013 jest tak bogata, że zamieściliśmy ją w galerii w 2 częściach! Zobaczcie sami:

Kolekcja sukien ślubnych Anny Kary 2013, cz. 1

Kolekcja sukien ślubnych Anny Kary 2013, cz. 2

Źródło zdjęć: Anna Kara

Nowości i inspiracji ślubnych szukaj na naszym Facebooku! 

Tu znajdziesz listę salonów kosmetycznych i fryzjerskich na ślub.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Amara. Credits: Maggie Sottero
Maggie Sottero 2018: kontrasty i romantyzm w jej nowej kolekcji!
Suknie od Megan Sottero są idealne dla wszystkich kobiet. Jej propozycje na 2018 rok to pokaz elegancji i kobiecości tkwiącej w prawidziwych kobietach. To najbardziej romantyczne projekty, dzięki którym poczujesz się jak księżniczka w swoim Wielkim Dniu.
Barrington. Credits: Sottero and Midgley
Sottero i Midgley: najlepsze projekty z kolekcji 2018. Wybierz swój ulubiony!
Kolekcja, która łączy najlepszej jakości materiały wraz z niezwykłymi dodatkami, której nie możesz przegapić. Odkryj, co do zaaferowania ma dla Ciebie marka Sottero and Midgley w 2018!
Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji