Najgorętsze trendy: Maggie Sottero suknia Twoich marzeń!

Każda sukienka ma unikalny element, który wyróżnia Maggie Sottero suknię, od innych. Każda panna młoda nosząca suknie tej marki będzie prezentowała się wyjątkowo.

 • Style sukien
 • Editor-choice
 • Sponsored
 • 2017
 • Maggie Sottero

Najnowsza kolekcja wiosennych sukien ślubnych Maggie Sottero pokazała gustowną klasę i elegancję, która wychodzi naprzeciw stylom i upodobaniom każdej panny młodej. Naprawdę, odpowiada wielu estetykom. Niezależnie od tego czy jesteś panną młodą, która chce subtelnymi przezroczystościami flirtować z panem młodym, czy też bliższe są Ci projekty boho chic i ich nienachalny romantyzm. Najnowsza kolekcja Maggie Sottero ma dla Ciebie propozycje, które na pewno będziesz chciała założyć w swoim wielkim dniu.

zapiszBerkley. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Berkley. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszCordelia. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Cordelia. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

Koronkowe elementy zostały tu przedstawione w nowy i świeży sposób, który zaspokaja pragnienia romantycznej księżniczki.

zapiszJaslynn. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Jaslynn. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszEvangelina. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Evangelina. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

Sottero wykorzystuje motywy z sukien balowych z najdawniejszych czasów oraz kreacji baletowych mistrzyń dostosowując je do współczesności. Tak też zgrywają dwa najważniejsze elementy, na którym zależy wszystkim pannom młodym.

zapiszIda. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Ida. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszKeisha. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Keisha. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

Maggie Sottero to renomowana firma zajmująca się konfekcją ślubną, która cieszy się zaufaniem panien młodych na całym świecie. W każdym sezonie Sottero tworzy propozycje, które sprawiają, że darzymy ich dokonania szacunkiem- sezon po sezonie. Marka jest konsekwentna w tworzeniu innowacyjnych sukien ślubnych, które inspirują nowożeńców wszędzie. Marzeniem wielu panien młodych jest przysięgać miłość, wierność i uczciwość małżeńską swojemu narzeczonemu właśnie w sukni od Maggie Sottero. Właśnie ta firma jest jednym z pionierów jeżeli chodzi o linię zamykającą gorset

zapiszMeredith. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Meredith. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszAvery. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Avery. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

W tej kolekcji odnajdujemy modele przygotowane z materiałów najlepszej jakościmarka niejako czuje się zobowiązana do produkowania sukien najlepszych w branży. Wśród gwiazdorskiej listy Maggie Sottero jest gwiazda Bachelorette, Desiree Hartstock, która w swoim wielkim dniu miała na sobie suknię ślubną właśnie z tym logiem.

zapiszLena. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Lena. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszMcKenzie. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
McKenzie. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

Wiosenna kolekcja sukien ślubnych proponuje wiele kobiecych modeli. Zawiera klasyczne spojrzenie na wiele nowoczesnych trendów.

zapiszMeryl. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Meryl. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszSaffron. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Saffron. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszSamantha. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Samantha. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

Oprócz klasycznych sukni ślubnych pokazanych w tej kolekcji, znajdziesz w niej również bardziej współczesne propozycje. Różnego rodzaju akcenty dodają każdej sukni wyjątkowego charakteru. Od ozdobnych paciorków, zwisających kulek, które płyną na nagich plecach i luźnym łuku tulle. Każda sukienka ma unikalny element, który wyróżnia Maggie Sottero suknię, od innych. Każda panna młoda nosząca suknie tej marki będzie prezentowała się wyjątkowo.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!