Najgorętsze trendy: Maggie Sottero suknia Twoich marzeń!

Każda sukienka ma unikalny element, który wyróżnia Maggie Sottero suknię, od innych. Każda panna młoda nosząca suknie tej marki będzie prezentowała się wyjątkowo.

 • Style sukien
 • Editor-choice
 • Sponsored
 • 2017
 • Maggie Sottero

Najnowsza kolekcja wiosennych sukien ślubnych Maggie Sottero pokazała gustowną klasę i elegancję, która wychodzi naprzeciw stylom i upodobaniom każdej panny młodej. Naprawdę, odpowiada wielu estetykom. Niezależnie od tego czy jesteś panną młodą, która chce subtelnymi przezroczystościami flirtować z panem młodym, czy też bliższe są Ci projekty boho chic i ich nienachalny romantyzm. Najnowsza kolekcja Maggie Sottero ma dla Ciebie propozycje, które na pewno będziesz chciała założyć w swoim wielkim dniu.

zapiszBerkley. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Berkley. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszCordelia. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Cordelia. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

Koronkowe elementy zostały tu przedstawione w nowy i świeży sposób, który zaspokaja pragnienia romantycznej księżniczki.

zapiszJaslynn. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Jaslynn. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszEvangelina. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Evangelina. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

Sottero wykorzystuje motywy z sukien balowych z najdawniejszych czasów oraz kreacji baletowych mistrzyń dostosowując je do współczesności. Tak też zgrywają dwa najważniejsze elementy, na którym zależy wszystkim pannom młodym.

zapiszIda. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Ida. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszKeisha. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Keisha. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

Maggie Sottero to renomowana firma zajmująca się konfekcją ślubną, która cieszy się zaufaniem panien młodych na całym świecie. W każdym sezonie Sottero tworzy propozycje, które sprawiają, że darzymy ich dokonania szacunkiem- sezon po sezonie. Marka jest konsekwentna w tworzeniu innowacyjnych sukien ślubnych, które inspirują nowożeńców wszędzie. Marzeniem wielu panien młodych jest przysięgać miłość, wierność i uczciwość małżeńską swojemu narzeczonemu właśnie w sukni od Maggie Sottero. Właśnie ta firma jest jednym z pionierów jeżeli chodzi o linię zamykającą gorset

zapiszMeredith. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Meredith. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszAvery. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Avery. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

W tej kolekcji odnajdujemy modele przygotowane z materiałów najlepszej jakościmarka niejako czuje się zobowiązana do produkowania sukien najlepszych w branży. Wśród gwiazdorskiej listy Maggie Sottero jest gwiazda Bachelorette, Desiree Hartstock, która w swoim wielkim dniu miała na sobie suknię ślubną właśnie z tym logiem.

zapiszLena. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Lena. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszMcKenzie. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
McKenzie. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

Wiosenna kolekcja sukien ślubnych proponuje wiele kobiecych modeli. Zawiera klasyczne spojrzenie na wiele nowoczesnych trendów.

zapiszMeryl. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Meryl. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszSaffron. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Saffron. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
zapiszSamantha. Maggie Sottero: Cordelia Collection.
Samantha. Maggie Sottero: Cordelia Collection.

Oprócz klasycznych sukni ślubnych pokazanych w tej kolekcji, znajdziesz w niej również bardziej współczesne propozycje. Różnego rodzaju akcenty dodają każdej sukni wyjątkowego charakteru. Od ozdobnych paciorków, zwisających kulek, które płyną na nagich plecach i luźnym łuku tulle. Każda sukienka ma unikalny element, który wyróżnia Maggie Sottero suknię, od innych. Każda panna młoda nosząca suknie tej marki będzie prezentowała się wyjątkowo.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!