"Must have" przebojów weselnych, czyli muzyczny poradnik dla Par!

Moim zdaniem pojęcie ” muzyka weselna ” znika tak jak jakiekolwiek ograniczenia muzyczne na tą okazję. Trzymanie się z uporem ciągle tego samego schematu w repertuarze weselnym to najczęstszy błąd DJ-a lub wodzireja.

Nikt nie zapamięta wesela na którym usłyszy kolejny przebój disco polo czy lambadę. Goście weselni w dzisiejszych realiach oczekują czegoś więcej niż mogą się spodziewać, również od strony muzycznej. Dla tego świetnie na weselu sprzedają się piosenki takich artystów jak AC DC czy Bon Jovi które wprowadzone w odpowiednim momencie wprawiają gości w zachwyt na parkiecie i chóralne śpiewy. Polecam sprawdzić takie utwory jak : Higway to hell , You shook me all night long czy Livin on a player.

Jacek Popowski- DJ Jacek P.P.
Jacek Popowski- DJ Jacek P.P.

Zawsze proszę Parę Młodą o wstępną playlistę utworów które uważa że powinny pojawić się na ich weselu. Taka lista pokazuje oczekiwania muzyczne oraz daje pole manewru w muzyce. Bardzo ważne jest czego na co dzień słuchają młodzi , z jaką muzyką mają miłe wspomnienia i czego nie lubią słuchać. Profesjonalista mając takie informacje będzie wiedział co z tym dalej zrobić.

Dobrze gdy Para Młoda zna gusty swoich gości i bierze je pod uwagę. Co roku trendy muzyczne nieznacznie się zmieniają. Tak jest też na weselach. Niedawno modne były rytmy latynoskie z Enrique Iglesias, Michel Telo itp. w pewnym momencie to wszystko stało się tak oczywiste i ograne że przestało się podobać.

Już w sezonie 2016 dość mocno był widoczny powrót klimatów dyskotek lat 70-tych. Przeboje takie jak “CAN’T STOP THE FEELING!” czy 24 MAGIC utrzymane w klimacie lat 70-tych spowodowały ponowny rozkwit gatunku disco. Powróciły takie przeboje jak : Earth, Wind & Fire – September, Kool & The Gang – Celebration czy niezapomniane przeboje grupy Bee Gees.

Jacek Popowski- DJ Jacek P.P.
Jacek Popowski- DJ Jacek P.P.

Najważniejsze jest to że takie rytmy podobają się wszystkim bez względu na wiek a to na przyjęciach weselnych jest bardzo istotnym faktem.
Tak więc moim zdaniem sezon weselny 2017 to przede wszystkim lata 70 w nowej odsłonie , rock’n’roll ( w tym też polski rock ) oraz wykonawcy tacy jak Mike Posner, Meghan Trainor, Justin Bieber, Justin Timberlake czy Bruno Mars.

Autorem zestawienia jest DJ Jacek P.P., którego możecie zobaczyć tutaj:

Zaskocz swoich gości tymi przebojami/ te klasyki i nowości robią furorę wg DJ Jacka:

1. AC/DC – Highway to Hell

2. AC/DC – You Shook Me All Night Long

4. Justin Timberlake- CAN’T STOP THE FEELING!

5. Bruno Mars – 24K Magic

6. September- Earth, Wind & Fire

7. Kool & The Gang – Celebration

8. Bee Gees – Stayin’ Alive

9. Mike Posner – I Took A Pill In Ibiza

10. Meghan Trainor – All About That Bass

To już wszystkie przeboje, których nie może zabraknąć podczas Twojego wesela! Bawcie się dobrze!  Oprawa muzyczna jest jednym z najważniejszych elementów wesela. Warto wybrać najlepszych, czyli DJ Jacka P.P.!

Enjoy

Udanego wesela!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Romantyczna sesja dusz, czyli stylizowane zdjęcia w Ogrodach Sztuki!
Romantyczna sesja dusz, czyli stylizowane zdjęcia w Ogrodach Sztuki!
Cała sesja jest spójną opowieścią o pięknej miłości. Każdy kadr jest niczym oddzielny rozdział. Fantastycznie! Jeżeli szukasz inspiracji do tego, jakie elementy wykorzystać podczas swojego ślubu i wesela, na jaki strój się zdecydować, to właśnie takie stylizowane sesje ślubne.
"Ostatnie dni lata. Sesja w starej szklarni", czyli urocza sesja Sandry i Jarka!
"Ostatnie dni lata. Sesja w starej szklarni", czyli urocza sesja Sandry i Jarka!
Sandra i Jarek mieli swój swój ślub miała w Koronowie niedaleko Bydgoszczy ale sesję chcieli zrobić w moim mieście, Wrocławiu. Widząc kończące się lato pomyślałem, że musimy wykorzystać te ostatnie ciepłe dni i promienie wrześniowego słońca. Widziałem, że Sandra marzyła o klimatycznej sesji w starej szklarni. Długo szukałem ale w końcu znalazłem takie miejsce. Stara opuszczona szklarnia a zara
Wyjątkowa sesja Blushing Romance, czyli raj dla zakochanego różu.
Wyjątkowa sesja Blushing Romance, czyli raj dla zakochanego różu.
Podczas pracy Kaja tworzy niepowtarzalną sesję, która idealnie pokazuje osobowość każdej z osób. Wychwytuje piękno krótkich chwil, których normalnie nie dostrzegamy w zachwycie chwilą. To właśnie te momenty stają się dzięki niej piękniejsze i zapamiętane na dłużej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji