Motor jako motyw przewodni ślubu - MotocykLOVE inspiracje!

Źródło: hiddenspringsresort.com

Dla jednych motocykl to tylko głośna maszyna, dla innych sens życia. Są też tacy, którzy za motorami nie szaleją, ale żywią do nich podziw i fascynację.  Czy motor może być atrakcyjnym elementem przewodnim ślubu? Jak tę ciężką maszynę wkomponować w aranżację ślubu i wesela? Oto kilka pomysłów:

Fot. Przemek Białek

Sesja narzeczeńska

Motocykl może być świetnym motywem przewodnim sesji narzeczeńskiej. Przykład zobaczyć możecie powyżej – czyż nie jest to romantyczne?

Zaproszenia

To oczywiście pole do popisu. Można wybrać gotowe wzory zawierające w sobie motyw, można też zlecić ich wykonanie odpowiedniej agencji. Może kształt motocykla nadany naszemu zaproszeniu będzie spełnieniem oczekiwać?

Ubiór

Może, choć nie musi być ekstremalnie.  Bardzo odważne panny młode do ciężkiej maszyny mogą dobrać ładne białe glany. Ale można po prostu dobrać harleyowe dodatki.

Fot. allegrophotography.com

Wystój sali, dodatki i dekoracje

Winietki, menu na stołach, ozdoby- wszystko to może zawierać motorowy element, chociażby symboliczny wzór. Miniaturowe motocykle mogą być świecznikami, czy po prostu ozdobami weselnego stołu.

Pojazd ślubny

Jeżeli pan młody posiada odpowiednie uprawnienia może zwiększyć adrenalinę tego wyjątkowego dnia wioząc swoją ukochaną do ślubu motorem. A jeżeli motocykle to pasja w życiu obojga, mogą przyjechać na dwóch, a odjechać jednym. To dopiero romantyczna jazda ślubna…

Źródło: jamonsound.blogspot.com

Korowód prowadzący

Nawet jeżeli młodzi sami nie będą jechać motocyklem, prowadzić ich może korowód motocyklistów jadący przed samochodem nowożeńców. Wskazany oczywiście głośny warkot silnika. I wiadomo, im większa ilość maszyn, tym większe wrażenie. Jeżeli nie mamy zaprzyjaźnionej grupy pasjonatów, można skorzystać z płatnej usługi takiej „obstawki”.

Sesja zdjęciowa

To już totalna dowolność. Maszyny, plener, fotograf i morze możliwości. Wskazana wszelka pomysłowość i kreatywność. Motor można wykorzystać do sesji zarówno statycznej, pozowanej, jak i dynamicznej, w ruchu. Gwarantowane niezapomniane ujęcia.

Muzyka na weselu

Rzecz jasna nie cała muzyka, ale np. utwór Dżemu „Harley mój”. Wówczas połączy się i motocykl i miłość (rzecz jasna nowożeńców;) …”Harley mój, to jest to. Kocham go, kocham go…”

Źródło: photosbycarla.blogspot.com

Tort

Tematyczne torty są coraz bardziej popularne. Czemu by więc nie miałyby stać się także elementem wesela. Szczególnie, gdy cała organizacja utrzymana jest w jednej myśli przewodniej. Tort-motor powinien jednak zawierać element miłości- np. serca, obrączki. Motyw motocykla przedstawiać może także figurka na torcie weselnym.

MotocykLOVE elementy można przeplatać w poszczególnych etapach wesela. Wymienione wyżej to pomysły, z których można skorzystać, ale do których warto dołożyć własne koncepcje. To zapewni najlepsze wrażenia i niezapomniane przeżycia w dniu swojego ślubu.

Zobacz także: sesja ślubna w warsztacie samochodowym!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Wszystko, co powinnaś wiedzieć przed zakupem sukni ślubnej w salonie.
Wszystko, co powinnaś wiedzieć przed zakupem sukni ślubnej w salonie.
Do przymiarki i zakupu sukni ślubnej w salonie należy się dobrze przygotować. Jak rozpocząć poszukiwania, co zabrać ze sobą na wizytę w salonie i na co zwrócić uwagę podczas zakupu sukni ślubnej. Poradnik nowoczesnej panny młodej.
Najpiękniejsze suknie ślubne polskich projektantów!
Najpiękniejsze suknie ślubne polskich projektantów!
Suknie ślubne polskich projektantów: kreacje zaprojektowane przez Gosię Baczyńską, Macieja Zienia, La Manię, Bizuu i Paprocki&Brzozowski
Eda. Credits: Pronovias Atelier 2017
Suknie ślubne Pronovias 2017: najlepsze projekty na Twoj ślub!
Nadszedł czas, by cieszyć się najlepszymi sukniami Pronovias 2017. Nie przegap!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji